0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: нова празнична седмичка 7.03-13.03.11г
« Отговор #100 -: Март 11, 2011, 18:16:56 pm »
Благодаря ви момичета!

Камбозолка, ами просто си мислех да не би много да го нагрява слънцето черния сенник. Иначе и аз нямам скрупули за черното. Купила съм от ибей на Никол черни бодита с щампи на Гънс енд роузис и Секс пистълс, както и черен гащеризон с апликации на кости, хехе :) Ще ви кача снимки някой ден :)

Джам, потресоха ме тези снимки. Има ги всякакви хора. Особено в Щатите. Там като че ли не мислят много много. Нали точно там пише на чашите, че кафето вътре е горещо!  8O
И тук ги има луди обаче! Съседът отдолу е с малко бебе, а по Нова Година не спря да гърми цял ден. Сложил е един огромен камък на козирката на блока, за да си подпира ракетите и не иска да го махне.   :? Този камък стърчи от козирката и ще падне върху нечия глава. Но, на човека не му се занимава!



*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: нова празнична седмичка 7.03-13.03.11г
« Отговор #101 -: Март 11, 2011, 18:24:13 pm »
Лис, извинявай за тъпия въпрос, ама защо се вливат антибиотиците а не се дават на таблетка или прах?

Защото от вчера Дани отказва да яде, да пие и от многото слюнки в устата му се повдига непрекъснато а изглежда и доста го боли според доктора. Пред варианта да го натискам на леглото за да му дам насила антибиотика, който много пъти повръща, избрахме да го вливат. така поне съм сигурна, че върши работа.

Пете, аз знам, че абокат е безопасно да стои 3 дена, после трябва да се смени, поне на Мони така правеха (на мен са ми оставяли и по 4 дена). Дано скоро всички сте здрави вкъщи!
Ани, това не го знаех.
Ще попитам довечера.
В болницата на Алекс абоката му стоя от първия до последния ден (9 дни). Там се зачудих не пречи ли, но не попитах защото реших, че си знаят.
Re: нова празнична седмичка 7.03-13.03.11г
« Отговор #102 -: Март 11, 2011, 18:27:01 pm »
На мен абоката ми стоеше 3 дни в болницата, после нещо все ставаше и лекарството изтичаше отстрани или започваше да ме боли при вливанията...и то много.
[/url][/url]
Re: нова празнична седмичка 7.03-13.03.11г
« Отговор #103 -: Март 11, 2011, 18:34:00 pm »
Благодаря ви момичета!

Камбозолка, ами просто си мислех да не би много да го нагрява слънцето черния сенник. Иначе и аз нямам скрупули за черното. Купила съм от ибей на Никол черни бодита с щампи на Гънс енд роузис и Секс пистълс, както и черен гащеризон с апликации на кости, хехе :) Ще ви кача снимки някой ден :)

Ий начи, все едно му бяха малко бодитата на дребния, сега ще трябва да се обзаведе с още след идеята, която ми даде  :lol: :lol: :lol:

Исках да кажа, че сенникът може и да се нагрее, но под него сянката ще е по-дебела. Нали си купих и един слънчобран, като много гъста черна мрежа - наистина пази много хубаво сянка. А летните колички са проветриви, така че - не мисля, че има от какво да се притесняваш.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: нова празнична седмичка 7.03-13.03.11г
« Отговор #104 -: Март 11, 2011, 18:35:09 pm »
В болницата на Алекс абоката му стоя от първия до последния ден (9 дни). Там се зачудих не пречи ли, но не попитах защото реших, че си знаят.
Аз съм изкарвала с абокат целия си престой в болница - 10 дни. Нямах проблеми с него. Не знам, обаче, как стои въпроса при децата.
*
Re: нова празнична седмичка 7.03-13.03.11г
« Отговор #105 -: Март 11, 2011, 18:42:53 pm »
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/181653_1878419480786_1250224113_2245759_4359023_n.jpg
Моята количка е с черен сенник. Не е имало проблем с нагряването, ползвала съм и лято и зима. Не съм ползвала допълнително чадър, защото е доста голям и хвърляше екстра сянка на детенце.
Лиско, бързо оздравяване на Дани.
*
Re: нова празнична седмичка 7.03-13.03.11г
« Отговор #106 -: Март 11, 2011, 19:23:49 pm »
Според мен черният сенник ще привлича слънцето яко. Колкото и да е проветриво лятото си става 30 градуса и над. Тези модели да не са правени за северните страни :wink:.


По този повод защо ли няма черни чадъри на плажа?






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
Re: нова празнична седмичка 7.03-13.03.11г
« Отговор #107 -: Март 11, 2011, 19:29:50 pm »
Джам, няма ли да дадеш още снимки? Ай, че ми стана любопитно :D
[/url][/url]
*
Re: нова празнична седмичка 7.03-13.03.11г
« Отговор #108 -: Март 11, 2011, 19:54:38 pm »
Според мен черният сенник ще привлича слънцето яко. Колкото и да е проветриво лятото си става 30 градуса и над. Тези модели да не са правени за северните страни :wink:.
По този повод защо ли няма черни чадъри на плажа?

Количката която съм показала е испанска. :wink:
*
Re: нова празнична седмичка 7.03-13.03.11г
« Отговор #109 -: Март 11, 2011, 21:27:36 pm »
Момичета ,ето ви още малко снимки ...не искам да ги коментирам 8O
http://www.forkparty.com/parenting-fails-pictures-children-smoking-drinking/
Това, което прави живота интересен, е възможността да осъществиш мечтата си.
*
Re: нова празнична седмичка 7.03-13.03.11г
« Отговор #110 -: Март 11, 2011, 21:41:42 pm »
И аз знам, че абокатът не бива да стои повече от три дни. Поради небрежност или разсеяност обаче, доста често сестрите пропускат тази подробност. При Дара на четвъртия ден абокатът почна да изпуска и доста течност се беше изляла извън вената, ръчичката се поду, а ние се чудехме що така пищи това дете... :?
Снимките не ми се коментират изобщо...
Re: нова празнична седмичка 7.03-13.03.11г
« Отговор #111 -: Март 11, 2011, 23:00:46 pm »
Лиско, дано по-скоро оздравее детенцето, че много ти се събра.
Снимките са повече от ужасни! Преди 3 г. на морето видях как един ненормален баща топеше във водата 2-3 месечно бебе, което беше почервеняло като рак от слънцето. Да се чуди човек как е могъл Господ да им даде дечица на такива... :x
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
*
Re: нова празнична седмичка 7.03-13.03.11г
« Отговор #112 -: Март 11, 2011, 23:25:36 pm »
В болницата на Алекс абоката му стоя от първия до последния ден (9 дни). Там се зачудих не пречи ли, но не попитах защото реших, че си знаят.
От опит знам, че веднъж хванат ли източник и върши ли работа, не го махат. Последния път Вяра беше с 3 - един на глава, един на крака, един на ръка. И макар да свършат вливанията, ги държат до изписването.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: нова празнична седмичка 7.03-13.03.11г
« Отговор #113 -: Март 12, 2011, 07:33:42 am »

Слънчев и щастлив ден от нас!
Никакви болести, абокати и стоматолзи!
Вчера за първи път чух пролетно пиле, нека всичко лошо е зад гърба ни,
студеното, тъжното, лошото, безверието, само  :sunshine: и обич!

Mary  :youwoman:, за силата ти и безграничната ти вяра!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: нова празнична седмичка 7.03-13.03.11г
« Отговор #114 -: Март 12, 2011, 14:47:13 pm »
Здравейте и от мен! Днес времето при нас е супер. Температурите щели да стигнат до 16 градуса. Бяхме навън, но имахме малък инцидент. Моят "алпинист" все търси къде да се катери и по принцип спира, като види, че е високо, но този път се спъна в краката си и се пльосна от около половин метър на едни камъчета. Разминахме се с една голяма цицина и много уплаха от моя страна. Сега и аз ще взема да си сипя една ракия (поради липсата на уиски).

Иначе утре нашият тати остарява с още една годинка. Ще си имаме малко приятели и домочадие на гости. Да видим от мен какво се очаква да правя!  :wink:

Всички дечица да оздравяват, че пролетта дойде и трябва да се играе навън, а не да се боледува вкъщи!

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: нова празнична седмичка 7.03-13.03.11г
« Отговор #115 -: Март 12, 2011, 15:04:34 pm »
Деси, Кай е юнак, а българо-немската дружба
може да доведе до върхове в "алпинизма", нищо чудно!
Арника ще изпратя, само кажи как?

А, тоя призив с твърдите води дойде от мен,
недей така, че име ми излезе...

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: нова празнична седмичка 7.03-13.03.11г
« Отговор #116 -: Март 12, 2011, 16:28:11 pm »
Мише, благодаря ти много, но ще взема нещо от тук.  :wink:

*
Re: нова празнична седмичка 7.03-13.03.11г
« Отговор #117 -: Март 12, 2011, 16:37:21 pm »
И във Варна днес пече та се къса :D Цели 15 градуса е  8)

След точно 3 /три/ дни на градина, Боян още на третия през нощта вдигна Т :?
Ще изчакам да видя как ще е и утре и ще водя на лекар сигурно. Е*ати бациларника е в тия градини значи  :? Сега нали уж втора вълна има на грип, пак нов, та се чудя това така чакано затопляне как ще се отрази.

За късмет аз от Понеделник съм на нова работа, 1ви ден ще ми е  :?
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: нова празнична седмичка 7.03-13.03.11г
« Отговор #118 -: Март 12, 2011, 21:20:01 pm »
Ох, Коки стига вече с тез вълни! Кога почват кога свършват никой не знае! Уж точно от втората вълна ние се натръшкахме, ма сега ако има и трета вече не знам! :( Тъкмо след едномесечен престой след грипа и усложенията от него смятах да я пусна другата седмица в "бацилника" и ти ме хвърли в ужас! 8O
Точно за 2 дни беше там и на третата беше с температура!
Бързо да се оправяте и да минете без усложения!
*
Re: нова празнична седмичка 7.03-13.03.11г
« Отговор #119 -: Март 12, 2011, 21:32:29 pm »
Яна, той и Боби е така. За януари съм платила 6 дни ходене на градина, а за февруари - 4-ри. Беше повече от месец плътно вкъщи.

Боби е полудял по буквите. Където и да види думи ги казва буква по буква. Играем на игра - аз питам как се пише вода, и той казва - В-О-Д-А.
Гледа бутона Търси, тук във форума и казва - т ъ р с и, тук пише тРъси  :lol:
Гледа ме сега докато пиша и ми казва, Мамо ти си написала вода  :lol:
Знае си имената буква по буква, знае три и четирибуквени думи наизуст предполагам /понеже всяка свободна минута играем на тази игра/ и вече създава впечатление, че срича
Преди беше пощурял по числата и за отрицателно време се научи да брои до 30, сега покрай буквите даже любимия Маккуин забрави  :lol: