0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Проблемите на Grace
« Отговор #40 -: Юни 13, 2006, 21:00:24 pm »
сега като се замислих би могло при бременност ефекта да е ок. 28 дни, а при подготовка да покрива 2 цикъла. за другите заболявания, при които го прилагат не съм се интересувала.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Проблемите на Grace
« Отговор #41 -: Юни 16, 2006, 08:55:15 am »
Момичета, снощи ходих на ендокринолог - пак  :wink: . Направихме ехография на жлезата и с радост мога да кажа, че всичко е наред  :D

Тук е мястото с благодарност да спомена д-р Светла Иванова - ендокринолог от 6 ДКЦ - един истински Лекар, който отлично си дава сметка какво значи стерилитет ...
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Проблемите на Grace
« Отговор #42 -: Юни 16, 2006, 10:36:52 am »
браво грейси, това беше важно. добре че всичко е ок
остава да изясниш нк клетките и антифосфолипидите. забравила съм :oops: останалите антитела дали си проверявала и как са ти
и генетичните също виж
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Проблемите на Grace
« Отговор #43 -: Юни 16, 2006, 12:00:38 pm »
Браво, Грейси, и за този хубав резултат :D
Благодаря ти, Бени!







*
Re: Проблемите на Grace
« Отговор #44 -: Август 09, 2006, 11:54:17 am »
Накратко да споделя с вас продължението на моето лято. След злополучния опит през юни, когато изобщо не стигнах до трансфер, през юли-август направих класическо икси, стимулирано с мерионал. Имах осем фоликула, от които се получиха 7 качествени яйцеклетки /Боже, какво облекчение  :)/, оплодиха се всичките. На трети ден трансфер на 3 ембриончета, разделени на шест /много хубави, пак облекчение  :)/ и едно, разделено на четири /за компания на другите три/. В понеделник ми беше теста - отрицателен  :(
Въпреки всичко съм толкова благодарна на д-р Ганева и целия екип, защото знам, че те направиха всичко възможно за мен. Опитвам се да гледам с оптимизъм напред и си казвам, че следващия път ще е успешен  :D
Хубав ден и поздрави на всички  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Проблемите на Grace
« Отговор #45 -: Август 09, 2006, 12:01:37 pm »
браво грейс за хубавите ембриончета. това все пак означава че проблема не е в качеството на яйцеклетките а онова е било просто лош късмет.
съжалявам за теста.
аз едно си зная и едно си бая - не е ли време за имунологични и генетични вече...
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: Проблемите на Grace
« Отговор #46 -: Август 09, 2006, 12:43:17 pm »
Много съжалявам Грейс , че не си стигнала до двете чертички. Все пак  не останаха ли ембриони за замразяване и това да ти даде още един шанс? - за да не минаваш през цялата стимулационна процедура?  Стискам палци да успееш - не се предавай. Почини малко лято е  и събери сили .
Re: Проблемите на Grace
« Отговор #47 -: Август 09, 2006, 12:54:50 pm »
Грейс, не знам какво да кажа - много е тъжно...

И аз съм за имунологичните и генетичните. Може нищо да няма, но поне елиминирай този фактор. Може и кофти късмет да е било...  :?

Но ще стане. Хубаво е, че не спираш да вярваш в това.  :kiss:
*
Re: Проблемите на Grace
« Отговор #48 -: Август 09, 2006, 13:04:44 pm »
Благодаря за подкрепата  :D
Имунологични сума ти и изследвания правих вече - няма никой там  :lol:
Кариотип направих, но още не си знам резултата. Другите генетични предстоят.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Re: Проблемите на Grace
« Отговор #49 -: Август 09, 2006, 14:47:13 pm »
И аз мисля,че имунологични и генетични причини могат да попречат на имплантацията и на най-качествените ембриони. Но може да е и малшанс.
 :bighug:
Re: Проблемите на Grace
« Отговор #50 -: Август 09, 2006, 16:13:35 pm »
Грейси, Миличка, колко много съжалявам и ми е тъжно, знаеш :( Но освен да гледаме напред, какво друго. Така или иначе, рядко става от първия път. Виж от втори или макс. трети трябва непременно да стане!

Всичко ще се подреди, ама ако не си скъсаме нервите дотогава :?
Благодаря ти, Бени!







*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Re: Проблемите на Grace
« Отговор #51 -: Август 09, 2006, 16:50:27 pm »
Грейси, съжалявам, но кураж и само напред :bighug:
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*
Re: Проблемите на Grace
« Отговор #52 -: Август 10, 2006, 02:36:29 am »
Грейси, много съжалявам, че не е станало  :(. Според мен просто е било лош късмет - попаднала си в грешните 50%. Важното е, че всичко е протекло нормално и си направила всичко по силите ти. Следващия път ще стане! :crossfingers:
Life is good.
Do what you like,
like what you do.
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Re: Проблемите на Grace
« Отговор #53 -: Август 10, 2006, 13:06:35 pm »
Грейсчо, съжалявам мила... :?
Така е, освен да вярваме и да продължаваме, няма друго!
Ще успееш мила, аз също вярвам, че е било лош късмет!
Горе главата и събирай сили за следващият път!
Много късмет ти желая!
yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Re: Проблемите на Grace
« Отговор #54 -: Август 10, 2006, 16:20:07 pm »
Грейси, много жалко, че не се е получило.Но пък пишеш, че процедурата е минала добре.Следващият път ще стане, ще видиш. :bighug:
*
Re: Проблемите на Grace
« Отговор #55 -: Август 11, 2006, 12:15:35 pm »
Много блаодаря още веднъж на всички ви  :D
Днес приключвам с работата и напускам София за три седмици, дано ми се проветри главата  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: Проблемите на Grace
« Отговор #56 -: Октомври 03, 2006, 14:18:33 pm »
Хайде днес в унисон с хубавото време да споделя и едни хубави резултати, а именно от генетичните изследвания.
Заключението е, че не се откриват мутацииите R506Q /това е фактор V Leiden/, 20210G/A /протромбин/ и се открива нормален генотип 5G/5G за PAI.
Нормален женски кариотип при мен и нормален мъжки при половинката.
Доволна съм  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Re: Проблемите на Grace
« Отговор #57 -: Октомври 03, 2006, 14:20:41 pm »
Браво, Грейси, чудесна новина :D

Ти можеш спокойно да оглавиш класацията за най-много направени изследвания и резултати все в норма :lol:
Благодаря ти, Бени!







*

    balmi

Re: Проблемите на Grace
« Отговор #58 -: Октомври 04, 2006, 14:08:15 pm »
Браво Грейси!!! Желязна си!!!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Проблемите на Grace
« Отговор #59 -: Октомври 05, 2006, 09:22:27 am »
Браво, Грейси. :lol: