0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Привет, момичета!

Да си пожелаем едно слънчево лято  :sunshine: с много усмивки и  :) и успешни процедури!

Който има да се отчита от предходната темичка - ще го очакваме тук.
Успех!  :crossfingers: yahoo_17



Моята злополучна стимулация беше с
Меногон 75
5-ти ден - 1
6 - 9 ден - 2*1

И аз не мога да си обясня, при все че имаше фк, къде се дянаха? Не трябваше ли да си стоят, макар и по-малки?

Все пак ме гложди, че може да са се спукали по-рано 8/9-ти ден, защото точно тогава имах болки и ЦС. Но пък това нали щеше да се види на ехографа?
Не знам, може би графиката ще си покаже ...
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #1 -: Юни 01, 2010, 12:34:23 pm »
Здравейте и от мен в новата тема :D Дано имаме късмет и да сме здрави!!!!

Снеже ти при кой си? Аз пък не мога да разбера как така ми доиде на 23 ден, при положение 4е цикъла ми е 27-28 дни и пиех дуфастон?
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #2 -: Юни 01, 2010, 13:13:04 pm »
Момичета да ни е честита новата темичка! Да се изпълни с усмивки и много, много положителни тестове!!!
Успех на всички!!!
Нека това лято бъде нашето лято!!!

Снежи, ти беше ли на ултразвук по това време (когато са ти били болките)?
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #3 -: Юни 01, 2010, 13:34:51 pm »
Честита нова тема!
Дано това да е щастливият месец за всички.  :D
И мен този месец МЦ ме изненада - 24 дни (при нормален цикъл 27 дни)
Цикълът, който мина трябваше да е без стимулация да видим как ще протече спонтанно овулацията. Бях на УЗИ на 11 ден.
На 9тия и 10ия ден имах обилна ЦС.
На 11 ден нямаше фоликул, даже докторката (доц. Маркова)каза ановулаторен, но настоях, че съм имала ЦС, която не може да се обърка с друго.
И при по-обстоятелствено оглеждане се видя звездовидното образувание на яйчника.
Мисълта ми е, че овулацията може да е била малко преди УЗ и да не се е видяло.

И още 1 въпрос:
 Снежи, не е ли късно от 5 ден да се действа с лекарствата.
Мен ще ме почват от 3-тия.
*
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #4 -: Юни 01, 2010, 13:50:00 pm »
И още 1 въпрос:
 Снежи, не е ли късно от 5 ден да се действа с лекарствата.
Мен ще ме почват от 3-тия.

И на мен така ми се стори, като се има пред вид, че цикълът ми е 25 дена и съотв. ову е към 11-ти ден.  Но на 5-ти ден бях на преглед и тогава започнахме стимулацията. И за тези 5 дена не направихме нито едно контролно замерване  8O поне да знаех, че фк не се развиват и да не се бода. Иначе съм при Бойчев, а той си разбира, знаете, лично аз си имах някакви въпросителни, но така и не ги споделих с него. Напълно се доверих.
Вчера беше категоричен - не е имало спукване на фоликули.
Офффф, дано и при мен дойде по-рано МЦ, че да почваме на нова сметка, този път без стимулация.
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #5 -: Юни 01, 2010, 16:04:37 pm »
Честита нова темичка и нека да е много успешна и пълна с + тестчета.


*
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #6 -: Юни 01, 2010, 16:52:51 pm »
хайде да ни е честита темичката и да я напълним с хубави новини  :lol:

Снежиии явно организма иска почивка, не се коси, понякога така става, нали не е математика да го сметнем, а и понякога сметките излизат грешни, съжалявам, дано следващият ти опит е успешен.
Зузи много неприятно чувство е това кафяво зацапване и неидване с дни, съжалявам, успех на следващата инсеминация, предполагам ще е този месец.
Voltage здравей и стиснати палци и на теб, желая ти едно другарче на твоето детенце, а може и повече  :lol:

Моето инсе мина, средата на месеца ще правя тест, ако не ми дойде до тогава :) това е последното, ако е неуспешно отиваме към тежката АРТилерия
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
*
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #7 -: Юни 01, 2010, 17:00:32 pm »
Здравейте и от мен,нека това лято има много радостни емоции стискам палци на всички!Моята инсеминация е на 3ти юни и имам 3 фоликула  :)може да е на кьсмет.Това ще ми е втора чудно ми е,че при пьрвата ми сложиха прегнила по-малко от 24h преди инсеминацията,а сега 48h преди инс.дали нещо не обьркаха......оф и аз като започна с това мое недоверие :oops:Хаиде кьсмет на всички и повече усмивки! :balk_5:
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #8 -: Юни 01, 2010, 17:05:00 pm »
Снежи Меногона се дава за да порастат фоликулите! Моето ИКСИ беше също с Меногон защото моите фоликули неискаха да растат. Включиха ми го на 5ти ден.
*
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #9 -: Юни 01, 2010, 18:59:19 pm »
Снежи Меногона се дава за да порастат фоликулите! Моето ИКСИ беше също с Меногон защото моите фоликули неискаха да растат. Включиха ми го на 5ти ден.
Да, ама на Снежи фоликулите не разбраха  :?


Както и да е, Титка, права си, ние си правим едни планове, но "друг" разполага ... и хайде, в теб ни е надеждата, отсрами темичката и да провлечеш краче  yahoo_17 preggo

me4ko, много  :crossfingers: и нали виждаш всякакви кахъри са излишни, важно е да има краен резултат, какъвто го желаем  stork-girl stork-boy
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #10 -: Юни 01, 2010, 20:06:41 pm »
Хайде и аз в новата тема, дано е успешна за всички!
Титката успех миличка!
И мен този месец МЦ ме изненада - 24 дни (при нормален цикъл 27 дни)
И при мен се случи при последното инсе- 3 дни по-рано. Всъщност като се замисля откакто подновихме опитите за бебе само на 1 инсе правих тест, при останалите лелката си казваше своето.
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #11 -: Юни 01, 2010, 20:08:45 pm »
Здравейте момичета, да ни е честита новата тема и да е напълним само с хубави новини и много +++ резултати
Снежи, защо така бе мила стана с твоите фуликулчета. Их, значииии, яд ме хвана като прочетох. Знам, че ти е много гадно.  :( Съжелявам.

Мегчо, желая ти успех на 03.06.10  yahoo_17 Дано всичко мине както си му е реда и опитът ви да е успешен.

На всички останали (да не ви изброявам, че със сигурност ще изпусна някой) пожелавам късмет, в най-скоро време да се похвалим с по един чифт тлъсти 2-те чертички (включвам и себе си, разбира се)  :D


Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #12 -: Юни 01, 2010, 20:26:41 pm »
Снежииии ,много неприятно -гушкам те миличка дано следващия цикъл всичко да е ок. И аз съм на меногон ,но от втория ден и мойте фоликули ги мързи да растат ,но имам надежда на 10-тия ден от МЦ единия беше спрял да расте ,а другия е станал 14мм-та в него ми е надеждата де.Вчера и днес сложих още меногон и утре пак да видим какви съм ги накъдрила. Дай Боже този път стигнем до края ,че това отлагане досега ме побъркваше и затова напълно те разбирам колко ти е гадно. Успех желая на всички ви дано има много положителни тестчета!!!
*
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #13 -: Юни 01, 2010, 21:49:01 pm »
Любе, успех утре, ще те очакваме с хубави новини :crossfingers:

Чоки, хубава графика, браво!
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #14 -: Юни 02, 2010, 06:40:34 am »
Любче, днес да спретнеш тлъсти фуликулчета. Стискам палци  :crossfingers:
Ще чакам отчет  :phone: или  :balk_121:
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #15 -: Юни 02, 2010, 09:17:30 am »
Благодаря на всички за посрещането и пожеланията!
Искрено вярвам, че всяка от нас ще успее!  :D

Аз днес бях при Сариев. Стимулацията е следната:
3-7 ден Клостилбегит 2*1
Меногон 75 * 1 амп. на 3, 5, 9 ден, сутрин.

Иска да се видим на 10-тия ден. Питах го настоятелно за по-рано, каза, че нямало смисъл преди да са сложени инжекциите.
Вас кога ви гледаха на УЗ?

Любе, успех и чакаме добри новини!
Титка, пожелавам ти още този месец да се/ни зарадваш!
 Ме4ко, стиснати палци и за теб! 3 и 3 е много хубава комбинация, печеливша!
Хубав и успешен ден!
*
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #16 -: Юни 02, 2010, 10:45:20 am »
хоп и аз в новата темичка. нека лятото ни донесе много +++ резултати.
 аз след клостилбегит 2х1 за 5 дни днес бях на преглед и се оказа че има само един мъничък фоликул.в събота съм пак на преглед да видим дали расте и дали има смисъл да правим инсе-то.

момичета, да ви питам, на вас колко често ви взимат кръв за вирусология? на ман ми се вижда много често на всеки 2 месеца.
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #17 -: Юни 02, 2010, 12:08:17 pm »
момичета, да ви питам, на вас колко често ви взимат кръв за вирусология? на ман ми се вижда много често на всеки 2 месеца.
Сори за невежеството, но това за какво е?
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #18 -: Юни 02, 2010, 12:34:54 pm »
Момичета,
Днес ми е 11 ден на цикъла и бях на преглед. Изпих си чинно клостила като всеки месец, но имам едно (само едно) малко фоликулче - 7 мм :((. Докторката беше много изненадана. Няколко пъти ме пита дали съм си пила Клостила. В петък съм пак на преглед и ако няма развитие сигурно ще отменим инсето.
Много странно. ВИнаги правя поне по два и то големи фоликула. Този месец - НЕ!
Попитах дали не е ануволаторен цикъл. Нейните думи бяха, че след като съм пила Клостил не би трябвало.
Аз хвърлям цялата вина на Клостила. Вече 3 месеца го пия. Цикъла много ми се измести - над 32-33 дни ( а беше на 25) като ми е значително по-слаба и менструацията.
Мисля следващия път да искам да ми сменят лекарството. Вас с какво друго ви стимулират? Как ви понася? 
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #19 -: Юни 02, 2010, 12:40:24 pm »
момичета, да ви питам, на вас колко често ви взимат кръв за вирусология? на ман ми се вижда много често на всеки 2 месеца.

Ечи,
 Вирусологията за процедурите не трябва да е по-стара от 3 месеца. Може да ти я взимат малко по-рано, за да им е ОК за самата процедура. И на мен ми я взеха след 2,5 месеца точно с цел да ми е в срок. Много е неудобно и непрятно с тези микробиологии и вирусологии (особено вторите, защото са и досат по-скъпи).