0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #200 -: Юли 23, 2010, 22:28:13 pm »
Ние в неделя ще правим второ инсе. Стискайте палци  :crossfingers:
*
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #201 -: Юли 23, 2010, 22:34:23 pm »
Малееее, от кога чакам вести от теб Чоки?????
Ще стискаме и още от днес! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #202 -: Юли 23, 2010, 23:02:33 pm »
ЧОки, много късмет и от мен!
За съжаление няма с какво да се похваля - днес следобед ми дойде М.  :(
Може би го очаквах и не го преживявам трагично(а и колко пъти съм го преживяла, макар и без инсе)

Не знам как ще продължа. Съпругът ми не иска да се тъпча с хормони (все пак имаме едно дете) и казва да не го мислим. Не знам. Още не знам.

Успех на всички!
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #203 -: Юли 29, 2010, 17:34:32 pm »
Здравейте и от емн,

на 21 юли ми мина и четвъртата инсеминация. Дано да е последната. При всички случаи ако е неуспешна минав на тежката артилерия- инвитро. Стиснати палчета за всички НЕчакащи този месец.
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #204 -: Август 10, 2010, 22:43:00 pm »
Момичета,моята инсеминация беше на 30.07 при неспукани фоликули.На 31.07 отидох на преглед при доктор Персенска и ми каза че са се спукали 2 фоликула ,а бчх обаразувала 5.Обади се в лабораторията  каза ,че преживяемостта на сперматозоидите е 100 процента и няма да повтаряме инсеминацията.Каза ми на 15.08 да направя тест.Изписа м да пия Дуфастон 2*1 ,аспирин протект и 2 пъти фолева киселина,но тази вечер имах кървене и силно се надявам да не е цикъл.Въпроса ми към вас е да продълйавам ли да пия Дуфастона и дали може все пак да има бременост.И кога мога да направя следвашата нсеминация,а тази беше със стимулация с Меногон.
*
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #205 -: Август 10, 2010, 23:52:08 pm »
Не спирай Дуфастона и пусни кръвен тест на 15ти. Ако кървенето е било епизодично, имаш шанс.

Лекарят ти може да отговори кога отново можеш да направиш инсеминация и с каква стимулация.
*
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #206 -: Август 11, 2010, 09:25:16 am »
Не спирай дуфастона.
Наистина е рано за цикъл, има шанс.
Дуфастона често предизвиква неменструално кървене.
Успех!
*
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #207 -: Август 11, 2010, 09:44:08 am »
Искам да попитам нещо,свързано с цветната снимка. Каква е изжекцията,която слагат преди снимката?
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #208 -: Август 11, 2010, 09:58:44 am »
Ето ме отново след временно отсъствие.Вчера направихме цветна снимка.Резултата е добър,тръбите проходими.Сега пък ме човърка мисълта,защо аджаба не става това бебе?След 15 септември ще направим и дилатацията,че док ще е в отпуск дотогава и ще продължим с инсеминациите,като междувременно ще подготвим документите за инвитро.Докторката ми даде пакет документи,налага се да направя отново хормоналните изследвания,че моите не са вече актуални и когато всичко е готово ще подадем документите.Сега малко се поуспокоих,че ще имам и друга възможност,но дано пък не се възползвам от нея.
blue_flare инжекцията за която питаш се казва урографин.За цветна снимка са необходими 2 ампули.Всъщност това е контрастното вещество което се вкарва през влагалището.
Еми стискам палчета за положителен тест.Дуфастона често причинява извънменструално кървене.
*
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #209 -: Август 11, 2010, 14:28:17 pm »
Лидия,благодаря ти за отговора,но аз имах предвид инжекцията,която бият,беше нещо за спазмите,мисля.
Моите резултати от ЦС е - дясната тръба е проходима,а лявата е запушена с много малка проходимост.
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #210 -: Август 11, 2010, 18:17:20 pm »
На мен не са ми слагали инжекция, пих аулин и но-шпа 30 мин.преди снимката.Но понеже някои лекари карат пациентките си да се купят ампулите урографин(моя позната така си ги купи и даде на доктора преди да и прави снимката) реших,че за тях питаш.
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #211 -: Септември 04, 2010, 19:14:20 pm »
Ей, много пусто в тази тема. Няма ли кой да се похвали? Защо така?
Август месец мина, дойде Септември и ще трябва да си пуснем нова темичка.
Надявам се новата да се напълни с много  :bfp:, че в последно време са кът.

Аз на 27.08.2010г. правих 3-то инсе. Надявам се да открия новата темичка с хубавата новина  :D Знае ли човек  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Инсеминации Лято 2010 Юни / Юли / Август
« Отговор #212 -: Септември 04, 2010, 19:17:03 pm »
Пуснете нова тема, момичета. Успех на всички!