0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Вече в отпуска се дореждам и аз да пусна тема.
Здраве, здраве и пак здраве за всички деца и техните семейства.
Юни месец очакваме нова вълна бебчета на зачатенски момичета, дано всичко при тях мине по вода и скоро да се присъединят в тази тема.
весел празник утре и слънчева седмица
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #1 -: Май 31, 2010, 08:47:44 am »
Много слънце и усмихнати детски личица да топлят сърцата на щастливи родители!!!
Най-вече здраве желая на всички зачатски и незачатски бебоци :)  :grouphug2: :party:
*
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #2 -: Май 31, 2010, 08:48:11 am »
Добро утро и слънчева седмица и от нас!
За съжаление ние сме пак пред бронхоспазъм,та немога да се похваля със здраве.Засега удържаме фронта без АБ и дано този път ни се размине :?,че все пак в неделя ще се кръщаваме,а ни чака и рожден ден :)
Хубав ден на всички!

*
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #3 -: Май 31, 2010, 09:04:28 am »
Балони,балони,Весели балони.
Нека вятарът ги гони.
Да са весели сега,всичките деца  :D
Това е стихчето на моето Боре за първи юни.Много е развълнувана и иска РОЗОВИ балони и розови обувки и всичко да е розово по възможност бляк.Много е облъчена с  този цвят за нещастие на майка си.
Весела и успешна седмица от нас.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #4 -: Май 31, 2010, 09:09:52 am »
Parsi, дано удържите
ако аз знаех за спазмите миналата година колкото сега, нямаше да давам на Стефания нито веднъж АБ след спазъм
съжалявам, че трябва да го минете
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #5 -: Май 31, 2010, 09:12:30 am »
Мини,благодаря :)

*
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #6 -: Май 31, 2010, 09:31:58 am »
Много усмивки за всички през тази седмица!
Парси дано всичко мине бързо и не се налага АБ!
Delica много ви е сладко стихотворението! :D

*
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #7 -: Май 31, 2010, 09:44:17 am »
Весела седмица и хубав празник на всички дечица утре :D
Нашето тържество мина в петък, големи скици бяха тези мъници - едно се прозява, друго реве, трето се разхожда, а Деси се беше ухилила като репичка :lol: Но всички кипяха от емоции, толкова се вълнуваха, радваха... :D
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #8 -: Май 31, 2010, 09:57:10 am »
Топла и здрава седмица за всички.
Бързо оздравяване на болните деца.
Ние с Алекс след малко отиваме на лекар. От 2 дни диша малко по различно от обикновено. Все едно някой го души. Мислех, че е от запушен нос но снощи не сме спали. В момента в който се отпусне да заспива и започва да се опитва да си поеме въздух все едно не му стига. Като го изправя му минава и така спа почти прав в мен. Но днес пак така си диша и съм притеснена. Няма темп., не кашля, игрив е, но определено му пречи нещо. Чакам приятелка, която ще остане с Ники и Дани (Мими, много ти благодаря за вечното откликване) в нас и после ще пиша какво са ни казали.
Мини, щях да ти звъня през ноща по едно време, че доста се бях поуплашила, но се размина.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #9 -: Май 31, 2010, 09:59:27 am »
:hug2: Лиси, дано да няма нищо
не се притеснявай да звъниш, ще помагаме с каквото можем, макар и от разстояние
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #10 -: Май 31, 2010, 10:04:09 am »
Хубава седмица, здрави дечица и весел празник утре!
Парси, бързо оздравяване на малчо!
Лисе, дано нищо сериозно не е и карате и вие един спокоен първи детски празник утре!
*
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #11 -: Май 31, 2010, 11:56:51 am »
Здрава и весела седмица от нас. И здрави дечица :-)
А болните бързо да се оправят.

Парси дано удържите фронта.
Нашия татко донесе вирус миналата седмица и всички се разболяхме. Аз най леко само с червено гърло, но малката освен червено гърло, сополи и Т вдигна. Май почти го преборихме вируса щом от събота вечер не е вдигала Т. Днес ще я водя да я видят пак.


Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #12 -: Май 31, 2010, 13:35:20 pm »
Здравейте и от нас :D здрава седмица на всички майчета и дечица и повече усмивки!
Вижте на какво попаднах сега http://dnes.dir.bg/news.php?id=6483766&fp=1
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #13 -: Май 31, 2010, 13:45:37 pm »
Здравейте и от нас :D здрава седмица на всички майчета и дечица и повече усмивки!
Вижте на какво попаднах сега http://dnes.dir.bg/news.php?id=6483766&fp=1
Е те тва е абсурдистан 8O Няма къде да се карат колички, ама иначе до майките опряха...
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #14 -: Май 31, 2010, 13:51:23 pm »
абе те да си вършат работата другарите милиционери и да вземат наистина да глобяват, когато децата не са в столчета, защото аз вече имам чувството, че освен мен друг никой не си завързва и овързва така децата :lol: Виждала съм буквално качено на главата на баща си дете, докато той шофира 8O
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #15 -: Май 31, 2010, 14:13:21 pm »
така, както е поднесена новината, излиза, че основна мишена на КАТ ще са не нарушителите на разпоредбата за возене на деца в столчета (които са ужасно много, опасни са и сами са виновни), а ще преследва майките с колички, които не са малоумни идиотки (с някои изключения), а са принудени да правят опасни излизания на платното по неволя, заради нарушителите, паркирали по тротоарите.
отново вместо причината, ще лекуваме следствието. естествено, без успех. всъщност, нещо повече от информационно съобщение до медиите, не вярвам да има.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #16 -: Май 31, 2010, 14:16:27 pm »
Весел празник, изпълнен с много емоции и усмивки пожелавам на всички дечица!
За съжаление ние пак сме на АБ. :( Пуснах я точно за 2 дни заради празника на ясла и .... Май предсрочно приключихме с посещенията там! А толкова се радва на празника! Пя и танцува с всички групи! На детска градина как ще ходим съвсем не знам!

За детските столчета - след катастрофата Вики не мърда от там, колкото и да е сърдита не правя изключения, че веднага се превръщат в традиция при нас! Като видя подскачащи деца на задните седалки и косата ми се изправя!
« Последна редакция: Май 31, 2010, 14:18:09 pm от yana-v »
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #17 -: Май 31, 2010, 14:20:44 pm »
А, Стефи и моите са овързани винаги. За съжаление обаче Мила се е научила да си вади ръцете от коланите и е една непрестанна борба да си ги сложим отново :?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #18 -: Май 31, 2010, 14:24:24 pm »
На детска градина как ще ходим съвсем не знам!

о, ще ходите с песен... писала съм го и друг път. в яслата, моят Марти беше болен буквално през седмица - цяла зима и пролет.
като тръгна на градина и се промениха нещата. пак е боледувал, но много по-рядко.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #19 -: Май 31, 2010, 14:27:17 pm »
Децата градят имунитет, спокойно. Деси тръгна на частната ДГ на 1.6 г., всяка седмица не, но на 4-5 седмици си изкарваше по един вирус. От 14.09.09г. ходи на ДГ и освен варицелата е отсъствала по болест 3 дни, заради кашлица която пребори буквално за 3 дни. Иначе е имала 2-3 пъти леки хреми, заради които не съм я спирала и са минавали за 7-8 дена.