0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #40 -: Юни 01, 2010, 13:24:29 pm »
 :balk_9: :balk_2: :balk_124:

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ ДЕЦА!!!

ЖЕЛАЯ ВИ ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО И МНОГО МНОГО ИГРИ!!![/
b]


Благодаря на Джам и Стефи за успокоението, дано да сте прави!!!
Поне имам добра новина от вчера - приети сме на градина по второ желание!!! Класирането беше с някакви жребии - дано да има късмет все така!!!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #41 -: Юни 01, 2010, 13:51:37 pm »
Ааа аз не помня ама май месо каза първо. Личи си колко я слушам какво говори за храненето. :wink: Абе избираш си кого да слушаш и само него. Че то 7684453 школи за захранване има. А колко лесно беше с млякото .....  :D
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #42 -: Юни 01, 2010, 13:56:35 pm »
:balk_16:Честит Празник на децата на Зачатие,
днес е празник на сърцата ни!
Да бъдат повече, да бъде, да бъде! :balk_16:


 :wave:
Аз открай време сливам 01-02.06,
ако не бъркам Стефи и у вас е така  :wink:

Какъв жълтък, моля ви, Калина си взе половин паста от Митака
докато той нещо и се помайваше!
Той никога нищо не и е давал, но тя е толкова бърза!
И ни чуха до другия край на света като и я вадих от устата,
че и шоколадовка беше така за разкош.  :lol:
То само с треви и зарзават, живее ли се!

Лисее, пиши де  :(

Ние с мишата компания сме на село, зайци, коне, кучета и де що има
дивеч сме го посетили, лошото е, че безутешно заваля, и дано не е цяла неделя!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #43 -: Юни 01, 2010, 14:05:33 pm »
Честит празник на всички деца:)
нека са здрави и щастливи:)

Нямах нет допреди 2 часа, че след вчерашния гръм ни изгоря модема и захранването на компютъра. Слава богу на този му няма нищо, но пък днес цял ден немога да успокоя децата. Такова реване и като бебета не са ревали.
Алекс е добре и на прегледа не се установи нищо притеснително. Изписаха му фенистил за 10 дни, 3пъти на ден по 5 капки и вместо физиологичния разтвор, който капя в нослетата като са запушени на Алекс ще му слагам низита крем в ноздричките. Било по-ефикасно. Явно има някакви храчки в гърлото, които го дразнят. Тази нощ поспа до 4.15 и после игра до 7. Сега е неспокоен и крив:)
Докторката ни каза, че щом като го изправя започва да диша нормално не е бронхиално. Малко по-спокойна съм ама нащрек:)

« Последна редакция: Юни 01, 2010, 14:10:07 pm от Lisko »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #44 -: Юни 01, 2010, 14:07:12 pm »
Лисо, земи им по един шеколад на децата... по случай 1-ви юни.
да видиш как ще спрат да риват. :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #45 -: Юни 01, 2010, 14:11:47 pm »
хе-хе, Мише, колкто пъти те чета, все едно нашето ежедневие едно към едно.
То сигурно, защото и термините ни вървяха един след друг, ти роди по-рано и аз, за да се движим заедно - веднага деня след теб, както си беше и по термините ни :lol: :lol:

Миналата седмица на разходка в Борисовата, бутам количката, едновременно ям и сладолед в чашка, Моната - и тя. Почти сме ги изяли вече и тя вдига алрма, че нещо й боцкало в обувката, в другия край на парка я чуха! В бързината вземам моята и нейната чашки със някакви остатъци от сладоледа и къде, къде - на борда на количката, нали Антон все пак е легнал и вързан - не може да ги стигне. Не може, ама само след секунди вече се обливаше с разтопен сладолед. Е, продължихме си захранването по-старата схема :wink: :lol:

Да попитам - какво представлява "възстановено мляко", пише го на бурканчетата на Нестле, примерно на пиле съз зеленчуци за след 4ти месец. АМ ли е това?
« Последна редакция: Юни 01, 2010, 14:19:11 pm от tzvetenze »
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #46 -: Юни 01, 2010, 14:12:29 pm »
Лисо, земи им по един шеколад на децата... по случай 1-ви юни.
да видиш как ще спрат да риват. :lol:

Вземала съм им бял с атмосфера:))))))Чакам да видя кой ще спре да реве пръв и сам, и ще има награда:))))))))))) Другите двама като пораснат:))))))))))
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #47 -: Юни 01, 2010, 14:18:16 pm »
 :D Поздрави от нас за всички дечица , чиито майки пишат тук ! Да са ни здравички и да растат щастливички!  :wink:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #48 -: Юни 01, 2010, 14:26:04 pm »
:lol: Ашколсун на подрастващите, както се лее из сериалите! :wink:
Цветенце, вървим заедно изначално то е видимо и исторически, и практически  :D.
Но интересното ще дойде с прохождането,
е те тогава ще е веселба, а и прекрасна възможност да влезем във форма! :wink:

Лисо  :hug2:, много се радвам, че не е сериозно.
Целуни когото трябва, че не моЙ ги оправя поименно.
Абе целувай наред и това е...


Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #49 -: Юни 01, 2010, 14:39:33 pm »
Честит празник и на малките, и на порасналите деца! Всички да са здрави и засмени! Очевидно по вода ще ни върви  :D!!!

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #50 -: Юни 01, 2010, 14:52:06 pm »
Лисе много се радвам,че Алекс е добре!

Моето детенце по случай празника е много послушно днес :).Спахме до 9 часа,после поспа 40 мин,сега хапна и пак спи :D

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #51 -: Юни 01, 2010, 16:08:39 pm »
От времето ще да е Хриси. Мойта мома както не беше спала два дни днес хапна сутринта, поспа, после пак хапна и такъв як сън му удари че без малко да проспи следващото ядене. Сега вече не вярвам да заспи, макар че пак търка очите. Но с нея никога нищо не е сигурно.
*
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #52 -: Юни 02, 2010, 10:14:40 am »
Лис, радвам се, че не е нищо сериозно. Нагушкай ги и ги целуни от мен, пък шоколада го остави, заради тях ще поръчвам по-голяма торта с много крем, глазурра и шоколад  :lol: че много лисици, много нещо  :lol:
Мише, честит рожден ден! Бъди все така позитивна, лъчезарна и шастлива. Почерпи по една торта децата днес, кво ги лъжеш с пастички. На малката най-голямото парче.
Ние днес сме си в къщи (май до края на седмицата). Криси ми вдигна температура, може и от кътниците да е, но искам да си го гледам, да видя какво ще е положението.
Чести празник и на всички! Нека има много такива хора като Ботев и занапред, които да обичат така самоотвержено България, а не само да я крадат!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #53 -: Юни 02, 2010, 11:50:42 am »
:)Добър да е денят на всички:)
Аз от бързане забравих да споделя, че на прегледа оня ден влязох в кабинета заедно с дистрибуторката на пентаксим за Варна. Ами...вече не се и ядосвам защото се оказва, че следващата доставка за БГ ще е юли месец средата или края и при личните лекари ще е началото на август. Е при положение, че другия месец трябва да сложим трета ваксина, няма да чакам до август. Ще си ги купим мила родино. Александрова точно на това се ядосваше и се чудеше как да "накара" майките да купят нещо, което уж им се полага. Та дистрибуторката ме посъветва да им купя ваксините тези дни докато все още се намирала по аптеките:)))))
След третата ваксина кога се прави реимунизация? Да се запася ако се налага за година напред поне:)))))))

Предала съм им поздравите ви. Само Никол ме разбра и каза "бубу"="благодаря" (примерно):)))))))))))
*
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #54 -: Юни 02, 2010, 12:19:47 pm »
Мами, искам да ви питам нещо, че хич не ми е ясно. Моя съпруг е закупил обиколник 40 на 180. Това нещо ми се вижда много-поне като четох такъв размер не видях.Обиколника изцяло ли се слага на креватчето, че като гледам при нас май така ще дойде?
Не че сме купили креватче, ама май трябва да съобразяваме с този обиколник :lol:
*
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #55 -: Юни 02, 2010, 14:33:54 pm »
Аз с един въпрос за ваксините, четох в темата за имунизационния календар и до колкото разбрах, на Стефан понеже е набор 2009 нищо не му се полага от новите ваксини и трябва сама да си му купя Превенар (Синфлорикс) и четвъртия Пентаксим, така ли е или съм в грешка?


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #56 -: Юни 02, 2010, 14:42:51 pm »
полага му се само Пентаксим
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #57 -: Юни 02, 2010, 15:40:31 pm »
shanoar, зависи от това обиколника дали е от една част или не. По принцип повечето са с доста връзки и можеш да ги напаснеш на каквото и да е легло. Аз например бях поръчала мойте за легло 70/140 - от 4 части са, но така се получи че ги слагам на легло 60/120, преди това на люлки 50/90. Отначало слагах от всички страни сега на решетката и в горната част на креватчето. Направих приспособления за връзване където не може (едни щипки използват се за хващане на ПВЦ тръби  :wink: ) Нация техническа, кво да се прави  :lol: :lol: :lol:
Така, че купувай си каквото креватче харесаш, а обиколника ще го натъманиш.
*
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #58 -: Юни 02, 2010, 17:05:04 pm »
Много ти благодаря Мими, аз още не съм го виждала, че мъжа ми не си е дошъл, но щом може да се приспособи е много добре, че ми се видя много голям и се зачудих дали става за всички креватчета.
*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #59 -: Юни 03, 2010, 23:23:58 pm »
Момичета, аз пак съм в чуденка  :wink:
Незнам дали някъде има тема по въпроса, но....дайте идея как да се отпразнува първия рожден ден на близнаци - в къщи или на детски клуб? Изобщо някакви предложения.
Благодаря!