0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #20 -: Май 31, 2010, 14:56:31 pm »
А, Стефи и моите са овързани винаги. За съжаление обаче Мила се е научила да си вади ръцете от коланите и е една непрестанна борба да си ги сложим отново :?

И Андрея си вади ръцете въпреки че доста стягаме коланите. Толкова е упорита че не знам просто какво да правя освен да се возя отзад при нея.


*
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #21 -: Май 31, 2010, 15:13:01 pm »
Здрава и весела седмица и от нас! Болните дечица бързо да оздравяват!

И ние сме от овързаните, без колани и седалки никъде е ходим. Друг е въпроса, че аз отзад като седна при тях не мога да вържа мен, за това вече почти винаги сядам отпред. Иначе деца, не само качени на главите на бащите си съм виждала, ами и отпред на предната седалка седнали в майка си и пак без колан.

За имунитета дано да е така, то не че моите още поне година две ще си ги менкат вирусите, ама знае ли човек...


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #22 -: Май 31, 2010, 16:20:55 pm »
На Парси и на Лиска - бързо оздравяване на дечицата.

Май аз ще съм единствената, която определям обсъжданата тук новина като много добра.

"ще бъдат глобявани както провинилите се майки, така и всички пешеходци, нарушили правилата", съобщи Дарик радио.

Както виждате, на прицел не са само майките.
Винаги съм си мечтала да глобяват неправилно пресичащи пешеходци! За мен пешеходците са най-опасните участници в движението. Вбесявам се, когато пресичат на 10 метра от светофара! Пешеходците са ми като в някаква електронна игра, изскачайки внезапно на най-неочакваните места.
Моите даца също са си с колани винаги. А Мишка още със сядането и ме командва: "Сложи колани! Щрак! :)" - казва тя.

Гери,
а как или по-точно къде сядаш отзад? Не ми казвай, че се побираш в средата между двете столчета на децата. 8O Аз не мисля, че ще се събера там. То и без това се возя предимно на шофьорската седалка. :lol:
« Последна редакция: Май 31, 2010, 16:23:03 pm от синьо кокиче »

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #23 -: Май 31, 2010, 16:38:55 pm »
аз сядам между двете столчета без проблем
в повечето случаи на дълъг път сядам така, за да ги забавлявам
иначе квичат и се нервят, чувстват се самотни
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #24 -: Май 31, 2010, 17:04:17 pm »
Мини,
ще взема да пробвам някой път, да видим ще се събера ли. :wink:
При нас, когато Михаела си седна вече в голямото столче, аз седнах отпред и си останах все отпред. Ние рядко пътуваме извън града. Но в града доста карам. Малкият заспива от движението, а на Мишка си е добре отзад. Коментира какво вижда: голям автобус, един камион и т.н. :) А когато чакам на светофар, я заговарям нещо. :)

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #25 -: Юни 01, 2010, 09:17:40 am »
Маги, нашата кола е Авенсис и мисля, че е достатъчно широка отзад. А столчетата едното е монтирано в средата и там седи Стефан аз от края до него, че да му държа шишето с млякото (но и в средата съм стояла като беше в кошницата). Двамата на път - забавлението им е основно да спят, но и мляко смучат тъй че не тръгвам никъде без портативния млечен бар ;). Сега чакам Стефуняка да се усъвършенства в държането на шише и окончателно минавам отпред. Маги, а за събирането - ти си по слаба от мен, не мисля че ще имаш проблеми, освен ако не сте с трабант ;)  :lol:

Весело изкарване на празника и много целувки за палавниците! :)  :party:
Дано и времето се смили и се покаже поне малко слънце...


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #26 -: Юни 01, 2010, 09:32:07 am »
 

Честит празник на дечицата ни! Нека да растат много здрави, игриви и да слушкат ! Нека изживяват тези най-прекрасни и безгрижни моменти от детството си пълноценно !

Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #27 -: Юни 01, 2010, 09:38:55 am »
Честит празник на дечицата ни! Да са ни живи и да ни радват! :D


Маги, а за събирането - ти си по слаба от мен, не мисля че ще имаш проблеми, освен ако не сте с трабант ;)  :lol:

Гери, бях, мила, бях, вече не съм. :wink: Надявам се да успея да си върня предишното тегло, но няма да е скоро. :wink: Ами не сме с трабант, а със Ситроен Ксантия комби. Не е малка, определено, но понякога ми се щеше да е не трабант, но някоя мъничка, че по-лесно се паркира. :wink:

Въпросче: Някой знае ли как стоят нещата с това наемане на детегледачка, като това да е бабата пенсионерка? Става дума за Михаела. Мога ли да наема някоя от бабите (пенсионерки са и двете) по някоя програма? И в коя служба да ида за инфо?

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #28 -: Юни 01, 2010, 09:42:22 am »
Честит празник на всички малки и не толкова малки деца :lol:
Много усмивки днес, въпреки мрачното време :D

Кокиче, нямам представа как става наемането на баби през програмата, дано някой е запознат :oops:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #29 -: Юни 01, 2010, 09:50:23 am »
Въпросче: Някой знае ли как стоят нещата с това наемане на детегледачка, като това да е бабата пенсионерка? Става дума за Михаела. Мога ли да наема някоя от бабите (пенсионерки са и двете) по някоя програма? И в коя служба да ида за инфо?

не съм сигурна дали правителството на ББ не го отмени това нещо. службата, в която се проверява, е дирекция Социално подпомагане.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #30 -: Юни 01, 2010, 09:56:23 am »
Честит празник на нашите съровища!

*
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #31 -: Юни 01, 2010, 10:17:33 am »
Весел празник на хубавите деца на Зачатие!
Нека винаги има много радост в очите им.
*
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #32 -: Юни 01, 2010, 10:28:28 am »
Още миналата година отмениха всички програми на Емилия Масларова. Аз исках да се възползвам за програмата с близнаците, но няма...
Честит празник на всички дечица и на техните родители! Да имат само усмимвки по личицата и без болести! И още много семейства да започнат да празнуват този празник!
Лис, дано имаш добри новини, мисля те...
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #33 -: Юни 01, 2010, 10:34:57 am »
Благодаря ви, Джам и Мими. :)

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #34 -: Юни 01, 2010, 10:37:05 am »
Честит празник на всички дечица на Зачатие!
Да са здрави, послушни и винаги с усмивка на уста !

*
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #35 -: Юни 01, 2010, 10:42:36 am »
Честит празник на всички дечица!
Да са здрави и безумно щастливи!
Много усмивки да има по техните личица!
И да се пълни седмичната с още много сбъднати мечти на момичетата от Зачатие!
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #36 -: Юни 01, 2010, 12:02:12 pm »
Честит празник на всички дечица!
Да са здравички и усмихнати!
Айде аз пак с въпросите :oops: педиатърката ми каза да започвам да давам по четвърт жълтък през ден в зеленчуковото пюре и се питам трябва ли да дам примерно първата седмица веднъж, после два пъти или направо през ден?
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #37 -: Юни 01, 2010, 12:13:40 pm »
Честит празник на всички деца, малки, големи и още по-големи.
Дани, аз още съм далече от жълтъка. Първо ще дам месото след около 2 седмици и след това жълтък. Иначе и моята педиатърка забравя че късно захранвам и ми ги нарежда - месо, жълтък, сокчета  :lol:. Аз само кимам и правя каквото си знам. По-точно каквото са ме посъветвали тук де.
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #38 -: Юни 01, 2010, 12:21:04 pm »
хм, на мен ми каза първо да дам жълтък и после месото, а като въведа месото да увелича жълтъка на половинка пак през ден :?
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #39 -: Юни 01, 2010, 12:43:12 pm »
Честит празник на всички дечица! Дано до догодина честитим на два пъти повече зачатченца :)



Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07