0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #60 -: Юни 04, 2010, 00:19:32 am »
Здравейте момичета!  :D

Да се запиша в новата темичката, че тя седмицата си отиде.

Лис, реимунизацията с Пентаксим е на 1г. и 6 месеца.

Алекс ми е много крив. Тези зъби голям зор му дават. :(
И да се похваля, че от няколко дни сме без памперс. :D Слагам само когато ляга да спи.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #61 -: Юни 04, 2010, 07:05:17 am »
Гале, честити "гащени" придобивки!
А за зъбите у нас започва втори тур точно както очаквах,
Митака е на финала, Калина започва  :D
Ще мине, има няма още две години, ама пък какви усмивки ще имат после!

Лисе, реимунизацията на Пентаксима е година след последната трета доза.
Трета доза 6 месец, четвърта 1 година и 6 месеца.
Толкова съм бясна, че трябва да го купуваш...
Виж говори с личната, егати това са много пари.
Тази дистрибутурка кат те видя с тез три чада, не се ли трогна да запази три дози  :?
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #62 -: Юни 04, 2010, 09:39:32 am »
Момичета, аз пак съм в чуденка  :wink:
Незнам дали някъде има тема по въпроса, но....дайте идея как да се отпразнува първия рожден ден на близнаци - в къщи или на детски клуб? Изобщо някакви предложения.
Благодаря!

Решението си е твое. Прецени финансовите възможности, иначе за мен в клуб е по-чисто, по-бързо и далеч не по-скъпо. Ние празнувахме първия рожден в клуб, и после още три партита вкъщи. Вторият рожден ден в клубче на два пъти.  :)


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #63 -: Юни 04, 2010, 09:46:44 am »
Ние и първия рожден ден и сега пак в къщи ще празнуваме. Първо за мвн е по удобно с децата да съм си у нас, всичко ми е под ръка и второ все пак съм на мнение, че първия рожден ден децата трябва да си го празнуват в къщи (може да съм смахната, ама такава съм си, мъжи ми го разбра и той, но късно  :lol: :lol: :lol: ). Ако трябваше да сме в заведение, то 3 деня трябваше да е само аз нас, по едно време не знаех хората на вратата влизаха ли или излизаха  :lol: Както се очертава и този ще е така (като имам предвид и увеличената компания  :lol: :lol: ) Лис, да си дойдем на въпроса, че си неоткриваема, специална покана на цялата лисича компания - подробности по-късно  :wink:
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #64 -: Юни 04, 2010, 16:23:19 pm »
Лис,
както Мишанта ти е написала - една година след последния прием. При Мишка, например, последният прием беше на 9 месеца, съответно реимунизацията - на 1 год. и 9мес.

Галка, честито!
Като сте почнали с хвалбите - да се похваля и аз. Михаела също от около една седмица е окончателно и безвъзвратно без пелени вече.
Стефи и Мини, благодаря Ви! Следвах вашите съвети. Запознах мишка с гърнето на 2,1г и за по-малко от 2 месеца окончателно ги изхвърлих от употреба.

Момичета, ще ви питам и тук, че не знам дали всички четете в Борса Зачатие.
Търся да закупя шезлонг с вибрации. Ровя се тук по разни сайтове. За беда все това, което харесам, се оказва, че го нямат.
Поръчах си нещо от Той таун, но тяхната система нещо не ми приела поръчката. Поръчах от играчките.ком, те едва след 3 дни ми писаха мейл с извинение, че тази люлка я нямат в момента. В пакостник - същата работа, каквото си харесам, все се оказва, че не е в наличност. А по магазините нямам време да ходя.

А младежът в къщи иска все на ръце да бъде носен. Надявах се, че една люлка или вибриращ шезлонг ще може да го приспива вместо мен.

Благодаря предварително, ако някой се отзове.

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #65 -: Юни 04, 2010, 21:48:04 pm »
Ох, прибрахме се:)
Последните дни само по пътищата ги изкарваме ама на децата много им харесва:) А и вече са в столчета за порастнали и се перят като петлета:))))))) Днес Никол беше с кукуригу (4 косъма има отпред на завъртулката) и баба и много и се смя като я видя.

Мише, мен не сърцето ами петите ме заболяха като купувах оня ден пентаксима ама нямам нерви и време да звъня всеки ден в патеките да проверявам дали има (сега като се изчерпа количеството). Личната и тя това попита дистрибуторката, така като ме гледа с три деца дали е много удобно да ме посъветва да си го купя... Е купих си го...след една година може държавата да реши да ми върне парите:))))))))))шегувам се разбира се:)

Мими:), в това хубаво време не ме свърта в нас но и телефоните си все по-рядко ги ползвам напоследък:)))))) Много благодаря за поканата но ние няма да успеем да се включим на живо:) само в ефир. Ама ще се чуем по телефона да се разберем:) Изчезвам, че имам багаж да приготвям, утре и в неделя пак път ме чака:)))))))))

Зъби..?все им надничам в малките усти като си извадят юмручетата оттам но засега няма признаци:) Явно са си криви по природа като майка си:)))))
Приятна почивка и весел уикенд на всички:)
« Последна редакция: Юни 04, 2010, 21:49:35 pm от Lisko »
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Седмица с празник за децата 31.05- 06.05.2010
« Отговор #66 -: Юни 04, 2010, 23:23:45 pm »
Здравейте, момичета!
Поздравявам всички дечица за празника, който мина и им желая безгрижно детсво и мнооого игри.
Цяла  вечност не съм  влизала, но ужасно пострадах преди три седмици моето детенце ми бръкна в окото докато се приспивахме и ми направи голяма ерозия на роговицата.Много болки,много е страшно нараненото око, една седмица с превръзка, месец на капки.
Иначе бандиткото е добре, но да се оплача, че не иска да се пусне сам да ходи.Преди месец направи сам  крачки и от тогава никакъв напредък.Не знам как да го стимулирам, хваща ме за ръка и обикаляме постоянно.Ако се опитам да го пусна плете крака като подпийнал, или започва да се смее и да се  "сгъва от смях", буквално му се подкосяват краката, когато се смее с глас.
Дано времето е добро през почивните дни, въпреки прогнозите и бързо да оздравяват болните дечица.
ПП.Виждам настъпили са доста промени и в имунизационния календар, и има нови теми в захранването, дано намеря време да прочета повече.