0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #80 -: Май 12, 2010, 15:55:39 pm »
Мерси Смайлче :) Малко ти остава на теб ехей ;) Стискам ти палци всичко да е наред!


*
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #81 -: Май 12, 2010, 16:01:13 pm »
Раши, серклажа ми го прави д-р Сигридов в клиниката /Малинов/.Отидох сутринта, но ме вкараха чак към два след обяд.Преди мен беше едно момиче с близнаци с доста късен серклаж в 23 седмица, пак той й го прави.Беше с пълна упойка, след това ми вляха една система с магнезий и но-шпа и след няколко часа, още същия ден си тръгнах по живо по здраво и то на дълъг път.Абсолютно нищо не усещах-нито болка, нито дърпане, нищо.Имах само предупреждение да не прекалявам с дълги разходки и тежка работа.Ами това е, още на следващия ден забравих че са ми правили нещо
*
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #82 -: Май 12, 2010, 16:15:20 pm »
Благодаря ти, Кети, миличка! Стискам палци всичко да е наред при теб  osi_9


*
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #83 -: Май 12, 2010, 16:19:24 pm »
Раши, аз самата съм родена след като на мама и е правен серклаж и съм преносена, така че смело и успех.
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #84 -: Май 12, 2010, 16:56:58 pm »
Рашинка, стискам палци много за утре! Всичко ще е наред, миличка, няма да се страхуваш. Ти по-сериозна операция изтърпя, няма да те уплаши един серклаж, нали така.  :goodluck:
Добре дошли на Лъки и Барбарончето, леки 9 месеца и здрави бебчовци на финала!
Смайли, не остана!  :lol: Как се чувстваш? Сигурно вълнението е голямо.  :D
Жасинка, специални поздрави от мен за тате Кало. Абсолютно копие си е направил.  :lol: Голям красавец този Ники, пу пу, направо да му изпапкаш сладките бузи.  :D
*
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #85 -: Май 12, 2010, 16:58:39 pm »
Шани, Скарлет и всички останали  :bighug: Искрено ви благодаря!


*
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #86 -: Май 12, 2010, 17:20:02 pm »
Боби питаш ме за миомата да от задната страна на матката е, но отвън не вътре в нея, абе ще стискаме зъби при всеки е различно, някой с болки други - не.
Раши миличка пожелавам ти серклажа да мине леко и да ти е по-спокойно после!
Жаси малкият е направо бонбонче, сладуранчо, да ви е жив и здрав!
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #87 -: Май 12, 2010, 17:32:21 pm »
Жасиииии  :biglove: :biglove: :biglove:
страхотно бонбонче си имате! Да ви е много здравичък и да го слушкате !  :bighug:
Пък ние сме с девойка!  хихихих, много се радвам  :D

Раши
не знам ти как се чувстваш при доктора, но аз лично му имам пълно доверие.
Прави ми много силно впечатление, че си помни пациентките. Днес на прегледа го попитах нещо за серклаж, дали всичко е наред...имам ли нужда, тежка ли е процедурата..
Той каза, че много често се случва да го прави и не е проблем. Каза, че утре ще прави на своя пациентка, а аз му казах - знам  :)
Всичко ще е наред, мисли позитивно !  :bighug:

( нищо ли не ти каза за пола ? )
*
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #88 -: Май 12, 2010, 18:16:05 pm »
Добре дошла на Лъки и лека бременност.
Раши , стискам палци и не се притеснявай всичко ще ОК.
Жаси   :) да ти е живо и здраво това съкровище.
Раиса :) мома а супер ще вързвате и вие панделки.
Смайл , леки последни финални метри ти желая :)ще чакаме хубавите вести.

Аз се пребирам преди малко от лекар. Всичко е ОК и нашата бебка си расте ,отговаря си на седмиците.Уговорих се с лекаря който ще ми прави секциото.И сега съм по спокойна вече.На 03.06. ще им погостувам малко за да ме наблюдават за 2-3 дена и тогава ще уточним точната дата за операцията.За контракциите питах пак ,каза човека че 3-4 на ден за тези седмици е нормално стига да не са болезнени.
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #89 -: Май 12, 2010, 22:49:03 pm »
Раиса честита мома. Тук по едно време само господа се бяха наредили, пък сега в последно време май сме предимно момите. Абе както дойде, важното е да са здравички.

Жаси, много е сладък, пу-пу. Направо като го гледам спрямо ръката ти какво е мъниче и ме хваща страх нашето как ще го вдигам без да го счупя  :D .

Раши и от мен едни стиснати палци имаш  :crossfingers: :crossfingers:


  
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #90 -: Май 12, 2010, 23:17:26 pm »
Жаси, голям красавец е вашият Ники пу-пу! Да сте живи и здрави и основно тати да помага. Свекита, майки и т.н. по-назад и при нужда :lol:, че много баби...
И мен такова шубе ме гони отвреме навреме, хем сме големи момичета :lol:, но така е винаги с първото отроче.
Раши, успех утре на процедурата, в добри ръце си.
Лъки, добре дошла сред нас. Лека бременност и прекрасни бебета на финала.
Поздрави и лека
*
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #91 -: Май 13, 2010, 09:47:18 am »
Здравейте момичета!
Жаси малкия е страхотен!Бонбонче сладичко!
Добре дошли на новите момичета!
Буба стиснати палчета имаш от мен!
Както и всички на които скоро им предстои среща с малките съкровища!
Раши дано серклажа мине бързо и безболезнено,а после да доизкараш една много спокойна бременност.
Прегръдки на всички от нас!

Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #92 -: Май 13, 2010, 11:10:57 am »
Здравейте момичета!Приятно бременеене на всички мацки . Не съм писала поне 2 месеца.Има много нови попълнения . Честито на всички ! :green_dust_1: :green_dust_1:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #93 -: Май 13, 2010, 14:28:16 pm »
Здравейте! Минавам да си дам стиснатите палчета на Раши  :bighug: надявам се всичко да е ок  :bighug:
*
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #94 -: Май 13, 2010, 18:27:37 pm »
Стиснати палци за Раши.Всичко ще е наред.
*
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #95 -: Май 13, 2010, 19:08:20 pm »
Благодаря за топлото посрещане :)
Дано всичко мине добре при Раши! :crossfingers:
Жаси - голям сладур си имаш! Да ти е жив и здрав!

На мен днес ми излезна ПКК. Имам начални признаци за анемия - понижен хемоглобин 119 (120-178), хематокрит 30,3 (36-54), еритроцити 3,75 (3,9-6,20) и завишено СУЕ 18 (2-15).
Започнах Пренатала и се надявам да помогне в ситуацията!
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #96 -: Май 13, 2010, 21:06:46 pm »
Жаси момъка е прекрасен,голям красавец ще е, да го нацелуваш много  :D
Раши стиснати палчета от мен и дано всичко мине без проблеми

Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #97 -: Май 13, 2010, 21:25:27 pm »
Момичета, забелязвам от миналата нощ насам, че при рязко ставане или при обръщане в леглото имам леко виене на свят, все едно съм леко пияна. На какво ли може да се дължи? :(
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #98 -: Май 13, 2010, 21:41:00 pm »
Момичета, забелязвам от миналата нощ насам, че при рязко ставане или при обръщане в леглото имам леко виене на свят, все едно съм леко пияна. На какво ли може да се дължи? :(
Вероятно ти пада кръвното. Трябва да внимаваш като ставаш от леглото да поседиш първо и после да станеш, защото може да паднеш, ако станеш рязко. При мен се получаваше в същите седмици и то дори както си ходя изведнъж ми причерняваше. Пиех по една кока-кола и се оправях  :). Ако имаш апарат за кръвно, премери си го като седнеш от страни на леглото да знаеш със сигурност дали е това и  също кажи на лекаря си при следващия преглед.


Боби


  
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #99 -: Май 14, 2010, 08:09:17 am »
Radka, и аз бях така. Оказа се ниско кръвно - заради престараването ми да не пия никакво кафе... Започнах да пия по едно сутрин с много мляко след закуска и нещата се нормализираха. Е, пак пада понякога, но е значително по-добре.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.