0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #100 -: Май 14, 2010, 13:33:12 pm »
Раче, и аз мисля, че проблемите са свързани с кръвното...
Днес какво става? Всички сте се изпокрили...Рашииии, къде си? Как мина? Би трябвало вече да си се прибрала...Аз съм готова вече с почти всичко за бебчето и си чакам...Хайде хубав ден на всички :bighug:
*
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #101 -: Май 14, 2010, 14:33:41 pm »
Здравейте, още не съм се записала "официално" във вашата темичка. Влизам само да предам вести от Раши. Преди малко е приключила процедурата и са я върнали в стаята. Добре е, праща поздрави на всички и благодари за загрижеността :)
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #102 -: Май 14, 2010, 14:35:44 pm »
Писах смс с Раши - в стаята си е вече :) Мисли, че е ОК :)
[/url][/url]
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #103 -: Май 14, 2010, 16:09:32 pm »
Меме, добре дошла официално  :wink:
Лека и успешна докрая!
Радвам се, че при Раши всичко е минало ОК! Дано е така докрая! И серклажа да си свърши работата!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #104 -: Май 14, 2010, 16:14:47 pm »
Меме, добре дошла  :welcome_1: и леко бременеене!
Рашииии много се радвам, че всичко е ок.  :bighug: Направо се бях притеснила - все влизам, надничам, чакам.....сега съм спокойна. Целувки!
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #105 -: Май 14, 2010, 16:35:00 pm »
Меме, добре дошла! Лека бременност и успешен финал! И аз много се радвам за Раши...все си мислех, че вчера ще й правят серклажа  :ask: нещо съм се объркала, важното е, че всичко е наред :D
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #106 -: Май 14, 2010, 16:37:45 pm »
И аз бях разбрала за вчера. Браво, че всичко е ок при Рашинка!  :lol:
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #107 -: Май 14, 2010, 17:15:32 pm »
И аз знаех за вчера !
Рашинка,  браво мила  :bighug:  Дано всичко е наред занапред!

 :welcome_1: Меме,  леки и безпроблемни месеци ти желая  :)

( Хора ужасно много ме сърбят гърдите. Нещо страшно е...драпам се като вук! )
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #108 -: Май 14, 2010, 17:24:49 pm »

( Хора ужасно много ме сърбят гърдите. Нещо страшно е...драпам се като вук! )


Хаха, по принцип е нормално или пък да не е някаква алергия от някой нов сутиен?!?! Ако си сменяла бельо, пробвай да не го носиш известно време, за да разбереш.
*
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #109 -: Май 14, 2010, 17:33:53 pm »
( Хора ужасно много ме сърбят гърдите. Нещо страшно е...драпам се като вук! )
не се пипай намазваш се и край ,колкото повече се пипаш по лошо правиш ,аз бях така за около 2 седмици и ми мина от самосебе си много е гадно знам ама и това ще изтърпим :lol:
 :bighug:
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #110 -: Май 14, 2010, 17:39:58 pm »
Хаха, по принцип е нормално или пък да не е някаква алергия от някой нов сутиен?!?! Ако си сменяла бельо, пробвай да не го носиш известно време, за да разбереш.

Нем...аз за 2-3 седмици нарастнах от чашка "Ц" на "Е" ...Лошото е, че обиколката ми е малка 70-75см. и бельо - нъц!  Няма такава драма... Успях да си купя само 2 сутиена и ги въртя  :lol: :lol: от самото начало съм си с тях.
Та - надали е от сутиените. Може да е от олиото на Веледа, сега нали е по-топло, а то е мазно...да не е нещо от него? Но то си попива, не ми стоят мазни гърдите...Веселбичка!:D
Аз освен сутиена нося и спортен потник - без тях съм...абе не става. Точно поради тази причина, преди говорихме за "тренировка" на зърната - да се ходи без сутиен за да загрубяват.
А за жените с по-големи гърди - да си изрежат дупки на зърната  :lol: :lol: :lol:

хахаха Бубе да!
А около зърната как ме сърби..пощурявам! Сега разбирам приказката - хем сърби, хем боли!  :lol:
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #111 -: Май 14, 2010, 17:55:03 pm »
[А за жените с по-големи гърди - да си изрежат дупки на зърната  :lol: :lol: :lol:
хахаха

ААААА, Раиса, на теб май ти е време да си изрязваш дупки за зърната  :lol:  :lol:  :lol: Като ти гледам размера  :wink:  :lol:

Споко бе - ще отмине сърбежа - така е!
*
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #112 -: Май 14, 2010, 18:22:51 pm »
Раиска да не се обидиш ей.
Знам много е гадно , а аз междудругото тогава се нацепих цялата в долната част на гърдите.Иначе другъде нямам нацепено все още.Дано и да нямам де.
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #113 -: Май 14, 2010, 18:51:07 pm »
Раши, сърбежът може да е от "новопоникващи" стрии - заради рязкото нарастване на бюста (дано да не е това!). Иначе на мен ми се получи от един сутиен, който си купих, но нещата се оправиха, като му заших памучна подплата отвътре, явно е било от материята...  :?
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #114 -: Май 14, 2010, 21:27:57 pm »
Добре дошли на новите и лека бременност до раждане!
Това за сърбежите по гърдите за 1 път в живота ми го изпитах,когато ми изгоряха от слънцето и за 2 път може би точно в седмиците на Raissa777 и мисля,че е от самия растеж на гърдите.
Кажете ми как е възможно като пия витамини с желязо Хемоглобина да ми е по-нисък,отколкото като не пия?Важното е,че не е паднал под 100!
За виенето на свят откакто хванаха жегите до обед съм постоянно,а кръвното ми е нормално,Хемоглобина също може да се каже.
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #115 -: Май 14, 2010, 21:51:17 pm »
Раиска да не се обидиш ей.
 а аз междудругото тогава се нацепих цялата в долната част на гърдите

 :D Аз съм всичко друго, но не и обидчива...а и то няма грам защо.

Оффф...надявам се да не е от това - че ми тръгват стрии. Гърдите ми порастнаха от самото начало и ги мажа от както разбрах че ще се издувам  :D
Сега не ми прави впечатление да растът още...май това което си беше от начало - все си е то. Но да ви кажа, според мен има видове кожа, която е по-предразположена към стрии. И жени с този тип кожа - ако ще с .... да се мажат - пак ще се нацепят. Аз не съм склонна към стрии и на таз кълка лежа, пък да видим. ( все пак се мажа всеки ден по 2 пъти де! )
Ако се нацепя - ще доложа  :D

ПП : Днес подлудех в офиса да си бъркам в блузата, и на финала направо си вдигнах 10те блузки и потничета и си се почесах както подобава! Жалко че не нахълта никой  от колегите в моята стая, че тогава щеше да е по-веселичка историята ми  :lol:
« Последна редакция: Май 14, 2010, 21:54:37 pm от Raissa777 »
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #116 -: Май 14, 2010, 22:14:18 pm »
С този сърбеж....дано да не съм права разбира се и на мен на нацепване ми прилича!!! Дано наистина обаче да не е такова!  :crossfingers: И аз, за съжаление, лежах на кълката, че кожата ми не се цепи и нямах грам стрия въпреки, че съм качвала килограми, после съм сваляла дори двойно, после пак съм качвала....нооооо сега имам и да раздавам, защото от мързел не мазах навсякъде, а по корема основно и резултата е на лице. Сега ще умувам нещо за заличаване. Между другото ако някой знае такова да казва, че не е добре работата.....  :(
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #117 -: Май 14, 2010, 22:42:55 pm »
Лошо  :(
Аз до колкото знам целулита се премахва, трудно но се маха.
Но стрии - не. Може да им се повлияе, но не и да изчезнат. И знам, че ако им се влияе докато са "пресни" резултатът е добър. Защото когато са "стари" резултат няма реално. Само по рекламите...

Аз лично съм доволна от козметиката на Лирак. Имаше една зелена фирма, която много я хвалят аптекарките, но аз не съм доволна изобщо. Сега ще потърся фирмата , да - Елансил.

Аз ще се мажа още по на богато...пък да видим.
*
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #118 -: Май 14, 2010, 22:48:42 pm »
Стига де, зависи къде те сърби- мен ме сърбят зърната от време на време, даже питах тук какво да правя, нямам стрии по гърдите и дано да нямам де. Досега ги мажех и тях с Икаров, обаче май се обринах малко и се мажа със Саносана, пък ще видим какво ще стане.
*
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #119 -: Май 14, 2010, 23:08:18 pm »
Айде да се запиша официално и аз в темичката :)

По време на предната ми бременност така ме сърбеше когато кожата ми беше много суха, мажех с овлажняващ крем и това ми помагаше. Неприятно е наистина, но това да е кусура. Пожелавам на всички лека и спокойна бременност до финала!

п.п.
Някой чувал ли се е с Краси? Дали я изписаха от болницата? Дано всичко е наред с нея и бебките!