0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #60 -: Май 12, 2010, 11:30:51 am »
Скарлет, много сладка ми стана с тая история с шишетата. Ама как добре те разбирам!  :lol: Ще се оправиш, както казва Жаси - ще се водиш по бебето и ще ти стане ясно какво, как и кога да правиш.

Жаси, я кажи какъв видео бебефон ползвате? Доволна ли си? Аз още обмислям дали ми трябва видео бебефон или един аудио ще ми свърши работа... Мъжо има претенции и към размера и формата - почти всички бебефони му изглеждали като гъби (!) и му били грозни (все едно той ще го гледа по цял ден, ама карай)... Мъже, какво да ги правиш...
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #61 -: Май 12, 2010, 11:34:32 am »
Боби , имам две операции переди това и множество сраствания чак към дробовете но това не е основното де.Плацентата е много ниско и така и не се вдигна ,а и аз съм много дребничка май.
Жаска ,много е гадно да ти се месят постави ги на място докато е време и не им се ядосвай много,то е вярно че могат да те побъркат ама смотай ги малко.Аз неделя така полудях от свекито ама направо я навиках на бързо, идва нашата и ми вика "а бе виждам че дупето ти доста голямо е станало и ти стискат анцузите и корема ти се вижда а не е красиво що не си купиш една две роклички че нали още надебелееш" :x просто ти казвам лудост ме хвана като отворих една уста и като викнах точно за две минути и си отиде.То това да си без усещане и вечно да се стремиш да обидиш или да се месиш е присъщо за тях.То незнам и ние какви ще сме ама и това е до човека.
Scarlett,Раши радвам се че сте добре.
Момичета ,стискайте палци днес заминавам на преглед и да си уговарям раждането с лекаря.Лек ден на всички :)
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #62 -: Май 12, 2010, 11:54:36 am »
идва нашата и ми вика "а бе виждам че дупето ти доста голямо е станало и ти стискат анцузите и корема ти се вижда а не е красиво що не си купиш една две роклички че нали още надебелееш" :x просто ти казвам лудост ме хвана като отворих една уста и като викнах точно за две минути и си отиде.То това да си без усещане и вечно да се стремиш да обидиш или да се месиш е присъщо за тях.То незнам и ние какви ще сме ама и това е до човека.

Момичета ,стискайте палци днес заминавам на преглед и да си уговарям раждането с лекаря.Лек ден на всички :)

 8O Оф ужас. И аз си мислех, че си имам свекърва за чудо и приказ...ама сега като заживях с нея за нула време ми се промени мнението. Няма толкова дразнещо нещо, като да се прибираш и да виждаш че ти е ровено по нещата! Ей Богу полудявам направо! А все пак съм "на гости"...трябва да си мълча.
 :balk_144: :balk_145: Не знам как ще се оправяме...току що се нанесохме...и бая пари набутахме, а аз сега виждам, че не искам да живея там...как ще се оправяме не знам! Да сме живи и здрави, представям си като се появи бебко - ще ми съсипе животеца.  :( Оффф ... имаме едно място,земя, дано съберем пари ... или кредит ли де да знам...и да си построим къща, че не е истина направо.

Хйде Бубе, ще стискаме палци всичко да е наред и с прегледа и с всичко!  :bighug:
за свекървата - :bonk: ...и тя да се поиздуе .

ПП: Един виц...
- По какво си приличат надеждата и свекървата ?

- И двете умират последни  :D

Жаси , някакви снимчици няма ли да пуснеш ... :photo: :cuddle:
« Последна редакция: Май 12, 2010, 11:57:12 am от Raissa777 »
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #63 -: Май 12, 2010, 12:21:33 pm »
И аз си мислех, че си имам свекърва за чудо и приказ...ама сега като заживях с нея за нула време ми се промени мнението.
Да, свекървите и тъщите са много готини момичета, когато живеят надалече. Дори да е в съседния квартал. С моята свекърва се разбираме чудесно, но се виждаме за по час-два веднъж на 2 седмици. Ходим двамата с мъжо на аудиенция и си тръгваме, като ни се надуят главите. Откакто сме заедно (10 години) е идвала вкъщи 2 пъти. Сега обаче ме "заплаши", че няма да е така, като се роди бебето  :lol: И, да си призная, настръхва ми леко косичката, защото тя няма много цедка на устата, което се издържа в 4-те часа месечно, които ни се събират заедно. Но не знам как ще е за по-дълго...  :?
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #64 -: Май 12, 2010, 12:24:52 pm »
Здравейте момичета!

Вчера бях при д-р Дяволов и утре влизам в болница да ми прави серклаж - понеже ми е къса шийката на матката. Той ми каза, че засега всичко е наред, но се опасява от проблеми по-нататък. Много се притеснявам, защото серклажът се прави с пълна упойка. Някоя от вас има ли правен серклаж при него и какво представлява?

Освен това, вече имам вместо една, две миоми и старата е станала 8 см. Дано те не ми създават проблеми!

Благодаря ви  :bighug:


*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #65 -: Май 12, 2010, 12:41:15 pm »
Рашинка :bighug: :bighug: :bighug:

Дано всичко е наред утре!
Аз четох някъде теми за серклажа и пишеше че не е страшно ( щом го прави професионалист де...) Ако потърсиш с търсачката ще намериш теми.
*
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #66 -: Май 12, 2010, 12:46:47 pm »
Да мила Раиска, в момента чета за него, но само още повече се раздвоявам...


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #67 -: Май 12, 2010, 12:50:13 pm »
Раши, щом се налага мила прави го и не го мисли. :bighug:  Всичко ще е наред. Да с пълна се прави, но не е страшно - една приятелка беше така и благодарение на серклажа износи бебка до края. За миомата също те разбирам - аз съм с точно такава и май просто няма да родя нормално, поне така мисли доки иначе не е проблемна. Той или ще я махне при секциото или сама щяла да изчезне. Стискам палци  :goodluck: :bighug:
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #68 -: Май 12, 2010, 13:03:16 pm »
Рашинка, не се притеснявай мила, ще мине и това, сигурна съм :bighug:
Раиска, наистина си в кофти положение. Аз щях да изтрещя ако живеех с нашитеили свекито.

Ето малко снимки на бебчо:
http://jasmin4eto.snimka.bg/baby/bebe-niki.500272
[/url][/url]
*
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #69 -: Май 12, 2010, 13:14:45 pm »
Здравейте бъдещи мамчета!
Най-накрая и аз реших да пиша в темата за бременни :)
Първо искам да пожелая успех на всички и здрави бебчета накрая! :crossfingers:
Бих искала и да ви питам за витамините, които сте приемали по време на бременност. На мен доки ми изписа Пренатал, Омега 3 форте, а пия и 2*1 фолиева киселина. Доверявам му се напълно, но все пак да попитам как е при вас? Дали не са много всички тези добавки и витамини!?!
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #70 -: Май 12, 2010, 13:56:48 pm »
cambozzola , видео-бебефона е от Джъмбо,за 150 лв., подарък от приятели. Обаче изхвърлих кутията и не знам как точно да ти обясня кой е.

Ето този е: http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=934935&cat=7
[/url][/url]
*

    alimania

  • ***
  • 212
  • Златно детенце си имам
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #71 -: Май 12, 2010, 14:18:12 pm »
Ах, бебе Никиии! :D Колко е малък и прекрасен, мамо Джасмин! :D И мама колко е усмихната само, и тати! :D
Лъки, спокойна бременност!
Раши, стискам палци, душичка!
БЛАГОДАРЯ ВИ, ПРИЯТЕЛИ ОТ "ЗАЧАТИЕ"
*
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #72 -: Май 12, 2010, 14:26:47 pm »
Ауу, Жаси, много е сладък миличкия Ники :) Много да те радва :)


Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #73 -: Май 12, 2010, 14:35:10 pm »
Честита нова тема, момичета! Да се пълни бързо и всички да излизат от нея и от следващите с бебчета на ръце!
Нормално е колкото повече наближава раждането, толкова повече да се ошашкате. Ще ви дам най-добрия съвет, който аз получих в този момент- водете се по бебето- то ще ви покаже, не слушайте никой друг освен собствената си интуиция, за всякакви други въпроси- теми във форума бол:)
Раши, мила, не знам нищо за серклажите, но знам,че щом Дяволов смята,че е необходим, значи е така, а знам и,че има златни ръце- просто му се довери и стискам ти палци!
Жасиииии! Ще го схрускам този твой Ники! Страхотен е!
Лек ден, момичета!

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #74 -: Май 12, 2010, 14:37:40 pm »
Жаси, малкия Ники е много сладко бебче пу-пу.Свикна ли вече да се справяш?
Раши, по думите на д-р Сигридов, аз стигнах до тук, благодарение на серклажа.Знам, че мненията са противоречиви, но аз мисля, че си заслужава.Даже след серклажа не съм приемала и антибиотик.
Аз си взех ето такъв видеофон.
http://cgi.ebay.co.uk/GET-Baby-Wireless-Handheld-Colour-CCTV-Monitor-Camera-/120568107755?cmd=ViewItem&pt=UK_CCTV&hash=item1c126b52eb
Жаси, твоя така ли се казваше
http://cgi.ebay.co.uk/Summer-Day-and-Night-Baby-Video-Monitor-TV-Infant-Boxed-/120568616307?cmd=ViewItem&pt=UK_Baby_BabyMonitors_SM&hash=item1c12731573
« Последна редакция: Май 12, 2010, 15:03:47 pm от ketti »
*

    stertje

  • ****
  • 538
  • звездобройка
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #75 -: Май 12, 2010, 14:37:57 pm »
Рашинка - успех утре миличка, спокойно всичко ще е наред! :)
Жаси - страхотен красавец е Ники! :bori_020: да го цункаш и нагушкаш от мене.  :D
Добре дошла Лъки - лека и безпроблемна бременност до края ти пожелавам.
<br />[/url][img]http://ticker
*
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #76 -: Май 12, 2010, 14:55:19 pm »
Жаси, много е сладък Ники, да го нацелуваш-изпаднах в умиление колко са му големи ританките :D
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #77 -: Май 12, 2010, 15:11:04 pm »
Жаси, бебчето е много сладичко! Да ти е живо и здраво! Свекървите - далеч, или ако са наблизо - ще правят каквото вие им наредите. Поне мойта е така - ако не ме слуша, да не идва! Иначе от даване на акъл ще се побъркате.
*
Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #78 -: Май 12, 2010, 15:34:34 pm »
Благодаря Кети, Инке :)

Кети, а ти къде го прави серклажа и колко дни те държаха? Какво представлява процедурата? Болеше ли много? Трябва ли след това да се спазва някакъв режим?

Мерси много :)


Re: Тема на бременните № 61
« Отговор #79 -: Май 12, 2010, 15:49:24 pm »
Жаси, страхотно е момченцето ти, да ти е живо и здраво!!! Сега май аз съм на ред :wink:
Раши, една приятелка беше със серклаж и благодарение на него си износи бебчето! В добри ръце си, така че не се притеснявай..а иначе каза, че не я е боляло, само ден, два след това се чувствало мястото все едно е натъртено и после си беше ок! Успех утре  :crossfingers:
Добре дошли на Барбарончето и на Лъки! Леки и безпроблемни  :cloud9: