0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Зачатие след 35 г., да си вдъхнем кураж и да дей
« Отговор #500 -: Октомври 08, 2010, 18:39:31 pm »
Я, да не чета унили приказки!
Няма само вяра, борба трябва!
Аз съм на 42 със сума ти опити - за повече инфо - дневника ми и продължавам да вярвам.
Картиче, я по-бодро! :lol: :lol: :lol:
И какво си се угрижила за тези хормони, какво значение има какви са ти хормоните? :wink: :lol:
Външно изглеждам млада и никой не ми дава годините на които съм а и по дух се чувствам така, но вътрешно остарявам това ме натъжи.
Абе ще ми мине ама сега ми е криво.
« Последна редакция: Октомври 08, 2010, 18:41:03 pm от kartiche »
*
Не остаряваш - лека временна депресия само!
Ти ваучъра върна ли?
Да върнах го веднага след като разбрах, че съм бременна, за да може друга жена да се възползва от него, но май още не са го дали на никого.
Не съжалявам, че го върнах.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Я, да взема да се разпиша и аз, при вас  :D ако приемате и нови попълнения, де   :oops:
Къртиче, знам как се чувстваш, нищо от това, което вие чувствате и усещате не ми е чуждо! И аз, не съм от най вярващите :oops:, но не смятам, нито да се предавам, а най-малкото пък, да се отказвам! Дълбоко в себе си съм убедена, че ще бъда майка!
Ще бъдете и вие! А и при доктор, като нашият  :wink: просто, няма как да не успеем!


*
здравеите аз сьм най- нова , аз сьм на 42 но много скоро на -43 .макар да изглеждам на 35 . мисля .че освен вяра трябват и мноого пари -двете в комбинация правят чудеса . пьрви опит -успешен но до 10гс. сега почвам 2 но по фонда .а за 2 по фонда не смея да мечтая .но да не се отчайваме и на нашата вьзраст стават чудеса на мен от клиниката ми казаха -43 вкл. това дали е вярно а на всички желая успех и само :bori_003:
rutsasveta - може да се включиш и в тази тема, ако искаш. И аз я открих онзиден .... а се чудех къде изчезнаха повечето момичета на 40+  :D
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=40512.msg757905#msg757905

Аз съм с навършени 41г. Преглеждам темата за ин витро в Истанбул. Нищо не се знае, клиниките за никъде не бързат, а времето нас ни притиска... една опция за резервен вариант никога не е излишна. С парите и ние сме много зле, но ще се теглят заеми...няма да се дадем лесно  :D В личен план отчитам, че прекалено дълго чаках държавата да помисли за нас... Много наивно...
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
rutsasveta - може да се включиш и в тази тема, ако искаш. И аз я открих онзиден .... а се чудех къде изчезнаха повечето момичета на 40+  :D
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=40512.msg757905#msg757905

Аз съм с навършени 41г. Преглеждам темата за ин витро в Истанбул. Нищо не се знае, клиниките за никъде не бързат, а времето нас ни притиска... една опция за резервен вариант никога не е излишна. С парите и ние сме много зле, но ще се теглят заеми...няма да се дадем лесно  :D В личен план отчитам, че прекалено дълго чаках държавата да помисли за нас... Много наивно...
[/b]

Даааа и аз, явно съм голяма наивница, щом все още тая такива надежди ....


*
Еееее,я вдигнете главите!!! То ясно ,че "проблема на давенето си е проблем на самия давещ",ама вие поне трябва вече да сте си научили урока! Я колко хубави думи и съвети сте ни давали....!!няма проблеми!! Всичко е до воля ,вяра и желание! Вярно,че понякога се промъква и мъничко отчаяние,но то е ясно ,че вече от държавата няма какво да се чака!! Само напред!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
...не поставяйте граници за собствените си мечти...


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
Здравейте, искам да попитам дали някой знае дали има развитие по тази Наредба 28 за възрастовото ограничение? Много се говори, много се изписа и ми се струва, че накрая стана едно голямо нищо... както с повечето неща в тази държава...:(

http://www.mediapool.bg/show/?storyid=168632

Министерството на здравеопазването(понеже са много загрижени)обжалват пред ВАС.Очаква се насрочване на дата за делото.


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*
Да се включа и аз в темичката, след 5 неуспешни икси-та /1 стим., 3 на спонтанен и 1 донорско/ и след тежък размисъл продължавам напред с икси на ЕЦ и нов лекар, на 39 г. съм, но след 2 месеца ще стана на 40. Благодаря Ви, че Ви има и споделяте, това ми дава сили да продължа напред, успех в трудната битка. предстои ми ново лапаро и после-в атака.
*
kisela, да четох за тази история и разбира се това е поредното безумие в тази държава... :( Искрено се надявам тази смела жена да успее и пред ВАС.
Но дали този частен случай би променил нередбата по принцип ....?!
 :)Със сигурност.Теб това не те засяга,смятам...


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*
Здравейте,включвам се за да ВИ кажа ,че невъзможни мечти няма!Аз самата се борих дълго (страшно много сълзи изплаках,4 спонтанни аборта и все устремена напред до постигане на заветната цел).Успяхме след инвитро и то тогава ,когато почти невярвах,че ще се случи това чудо!Случи се ,защото не се предадох и ВИЕ ще станете майки ще видите! :D
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Аз също вече съм на 40 години, от четери години се борим  за дете с мъжа ми,  три инсимнации, два опита инвитро , сега чакам да ме одобрят за втори път от фонда и ще видим какво ще кажат докторите!И аз като вас понякога изгубвам вяра и изпадам в паника и се питам какво очаквам да се случи, на 40 години съм, чудеса ли?!!!И най-вече защото се сблъсквам със скептецизма на хората около мен на тези които не са се сблъсквали с нашите проблеми, накато чета вашите думи си давам кураж, а дори и като ходя в клиниката и като виждам колко хора се борят и накрая успяват си давам кураж!Дано да се усмихне за всички нас шанса да държим в ръцете си дете и да усетим това най-голямо щастие!
 :youwoman: :bighug: :hello2: Човек никога не трябва да губи вяра в сбъдването на мечтите си!На най-съкровените мечти на една жена ,на едно семейство!Ако даде Господ ще стане ,ако не -толкова невинни душици чакат някой да ги гушне !Толкова невинни  очички гледат през прозорците!Те нямат никаква вина за това ,че са там!Може би ,ако не стане нищо ще направим с моят мъж това-ще дадем цялата си обич на създание- жадуващо за ласка и майчина прегръдка! :bighug: :babyflips: :balk_104:
*
Да бутна леко темичката - направих лапароскопия, прекъснаха и двете ми тръби и на 21.02.2010г. съм на преглед и започване на поредна процедура. Хиляди благодарности на доктор Даскалов и доктор Даскалова за вниманието и куража, от който се нуждаех страшно много, те ми помогнаха да продължа напред въпреки възрастта и несполуките в предишните ми процедури.
Patilabel,дано това е била причината за предишните ти неуспехи.Желая ти скорошно възстановяване и положителен резултат :bori_007:.
Момичета,
На 42 съм и от вчера -  :bfp1: Успех на всички ви
Честито mrav4ica,
Пожелавам ти най-сладкото бебе на финала :)