0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Здравейте! :) Явно на мене се пада честта да отворя новата темичка. :) С пожелания да ни е късметлийска и да се пълни с много радостни новини... но и да ни помага, когато ни спохождат тъга и съмнения...


"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Пак съм ааааз...  :D

Rtfrtf, страхотно са го изрисували този тест твоите хора от клиниката! Сладури големи! :D ...Мислех си, колко малко останааа… - още дена.. :) Стискаме палци!
Като съм почнала с броенето…  :lol: Десинка, и твоят преглед беше съвсем скоро май – остават само дена до заветната среща с д-р Стаменов… при това броим И почивните дни…  :wink:

Susa9 мила, от какво точно се страхуваш? Възможно ли е просто да бушуват хормончетата? (е, чак толкоз просто не е, де;)..) …Стимулацията ти как ще протече – по познатия начин ли (както предишните пъти)? Стискам палци!  :crossfingers: …На мене също ми предстои дълъг протокол и не мога да излъжа, че не се притеснявам от блокиращата инжекция… и то преди всичко от емоционалния аспект.  :?

Танитка, аз ще пиша в дневничето ти, но и тук да кажа – от сърце се радвам на резултата, който сте постигнали!  :D  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

Барбаронче, правилно ли дочувам аз, че си имаш  :bfp: ? :) Ако е така, искам да ти пожелая много, много лека бременност и след 9 месеца да се радваш на едно прекрасно, чудничко и здравичко барбаронче!  :D yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

Пожелавам на всички много слънчев и хубав ден!  :)

« Последна редакция: Април 14, 2010, 11:12:27 am от Chandra »
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

Дано ни е късметлийска Чандра!Остават 5 дни до моя преглед и ще видиме какъв ще е следващия план за действие. :bighug:


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Запис и от мен в новата темичка, нека да я напълним само с положителни тестчета.
Лек ден момичета!
Усмихвай те се повече в този мрачен пролетен ден!
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*
Здравейте и от мен.
Chandra, благодаря за новата темичка, аз не посмях да я пусна. Ми то никакви симптоми май нямам вече, освен тия дето си ги внушавам. Пък и ти така хубаво си я написала,  :cheerleader: Оф, тия два дена - абе не са много, ама...  osi_10
Пожелавам късмет на всички в процедура, търпение на чакащите (това се отнася и за мен, брррррррррррррр) и лека бременност на бременилките. Много положителни емоции (тестчета) да има и кураж на нуждаещите се.
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Здравейте момичета,
да се запиша и аз в новата темичка. Аз си я следа (щото съм в нея с годините :)), макар рядко пиша.

УСПЕХ на всички момичета в процедури сега и в бъдещите месеци :)
Ние планираме трети опит (надявам се последен) за началото на юни.

В най-хубаваата възраст сме за най-хубавите бебета, така, че  вече е наш ред :)
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Цоп и аз в новата тема.
Дано ни е на късмет и скоро да се хвалим със списъче на успели мами  :)
Чандра  osi_9    :balk_7:   - благодаря за новата тема - Само ще помоля теб и други , които пускат нова тема -  слагайте линк към нея в последен пост на старата , че аз като същи идиот чааакам там....пък вий сте тук. Навик от бг мама , ко да се прави....


И аз да са пофаля , че от вторник съм с "гости от Червен бряг" , пак с лекарства , но....вече се чувствам прекрасно и отново съм с розови очила , оптимистично настроение и ....Абе , друго си е да си си като хората!
Колко сме подвластни на хормоните си ....тц,тц,тц горките монахини , как я карат без секс, незнам, аз така съмлях мъжо "на кануне" в понеделник, направо го гледах като мишка сиреньеее  :oops: :lol: Отдавна не бях забелязвала колко сладко дупе има... :lol:

Желая късмет на всички , които се нуждаят от него ! Цунки!
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Добро утро на всички.
Честита ни нова темичка / продължение де.../ :D. Чандра, вярвам, че ще ни донесеш късмет  yahoo_17 stork-boy
Хайде, успех на всички и стискам палци  :crossfingers:. Утре или вдругиден със затаен дъх ще чакам новини
Да се разпиша и аз в новата темичка  :)
Чандра, благодаря и дано е много късметлийска и дано има много бременни наборки  :wink:
rtfrtf, много късмет, миличка, и не ги мисли симптомите. Стиска палци за  :bfp1: :sbabygirl: :babyboy:  :goodluck: :crossfingers: :crossfingers:

*
Здравейте, абе знам че със симптоми или без, то каквото има да става, ще стане. Ама все повече почва да ме хваща страх. Първо имах напрежение в гърдите, ама това си беше от лекарствата, щото го имах и преди трансфера. Два дни след ЕТ много ми се спеше - като пън. Е, сага пак ми се полягва, ама не така зверски. Понякога ме прибоцква отляво или отдясно, това май е добре. Абе лудост ви казвам. Бръммммм.  osi_12 И такова измързелувано време - нищо похвално не съм свършила, освен да мързелувам, ама дано поне е имало смисъл.  :crossfingers: Такива хубави ембриончета, дано поне едно се е захванало.
Надеж, на теб успех на прегледа днес.

П.П. Ходих да чета ето тази тема http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=11445.0 и малко ми просветна,  :pipy_longstocking:
« Последна редакция: Април 15, 2010, 10:17:04 am от rtfrtf »
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Добро утро и от мен!
NEW LOVE  ,развесели ме рано рано!
rtfrtf   спокойно бе мила,всичко ще е ок!
Успешен ден на всички!


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Здравейте и от мен  :D
Браво на Чандра. Нова тема нов късмет  :wink:
rtfrtf и аз така се страхувах, но изчаках докрай!
Още малко остана и чакаме хубави новини от теб  :D
*
Добър ден и от мен. Аз не съм се вясвала от предишната тема, но иначе редовно ви чета. Нека тази нова тема да е на късмет на всички.
rtfrtf и аз така се страхувах, но изчаках докрай!
Още малко остана и чакаме хубави новини от теб. Като гледам с тебе на една дата трябва да правим тестове. Пожелавам ти твоят да е положителен, защото аз моя го отписах вече. 
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
...от вторник съм с "гости от Червен бряг" , пак с лекарства , но....вече се чувствам прекрасно и отново съм с розови очила...
...направо го гледах като мишка сиреньеее  :oops: :lol:
Ех, много си духовита, винаги успяваш да повишиш настроението на всички в темичката!  Особено с това за мишката и сиренцето.  :D
*
Благодаря ви момичета за пожеланията и куража. Сега май ще ми трябва още повече. Резултатът на 10-и ден след трансфера от ЧХГ е 0,17 (реф. 0,50-3,00). Не е кръгла нула, ама не е и изразено положителен. Сега още по-голяма треска ме тресе. Рано ли е? Не е ли рано? Отрицателен ли е теста? Разбрахме се още 4-5 дни да не спирам лекарствата, да си направя уринарния тест на 20.04. и ако не е дошъл цикъл след една седмица пак да пусна ЧХГ. Не знам дали да се надявам или тези няколко дни само ще удължат притесненията ми. То дори закъснение нямам още, очаквам цикъл най-рано на 19.04. а може и да закъснее от Дуфастона и Утрогестана. Е, най-хубаво би било да закъснее с цели 9 месеца, ама нещо вече не ми се струва много възможно.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
rtfrtf - олиииии..да си налягаш пикливити гащи и да вярваш , чи ща спукам!!!  osi_6    :fighting:
Да ни мъ ядосваш и ти начи...стигами скрокуморената ми свекърва...чумата да я тръшне дано...На път е да ни раздели окончателно , ама хич няма да трая повече...За единия сперматозоид няма да им търпя всеобщата простотия , да треперя и да нямам сън, мамка му....  Ъъъъъ...чеки чи съ отплеснах ....

На сто места съм чела да не са гледат тия шантави стойности на чгх..чмх, и тем подобни , дето нямам и желание да си тормозя мозъка да ги помня...айдеее...кой за квото е учил...

Трай и да не си посмяла на сама глава да спираш хаповете ! - ЧУ ЛИИИИИИИИИ !!!  :hug2:
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Къде сте бе мацки?Чакам цял ден rtfrtf да пише нещо.Айде още малко 4-5 дена,мисли за други работи мацо,айде стига с тия тестове.Аз съм в понеделник при доктора и ще пиша.Действайте :bed:,на това дъждовно време.Чандричка нещо се губи.Не е писала днес.До скоро!


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Резултатът на 10-и ден след трансфера от ЧХГ е 0,17 (реф. 0,50-3,00). Не е кръгла нула, ама не е и изразено положителен. Сега още по-голяма треска ме тресе. Рано ли е? Не е ли рано? Отрицателен ли е теста? Разбрахме се още 4-5 дни да не спирам лекарствата, да си направя уринарния тест на 20.04. и ако не е дошъл цикъл след една седмица пак да пусна ЧХГ.

Наистина е рано, само 10 ден, така че продължавай лекарствата и внимавай с черните мисли и "треска ме тресе". Нали каза че си прочела "Често срещани грешки след ембриотрансфер", спомни си какво пише там...
Изчакай си спокойно дните и вярвай, че се увеличават цифричките.
А ние ще ти стискаме палци.
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Продължавам да стискам палците и на краката даже,до като не дойде лелката има надежда.
А сега да се похваля в края на работният ден получих така дълго очакваното обаждане от фонда, на 23 ще съм Софиянка да си получа заповедта.
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495