0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Благодаря!
ЧХГ-то ми навява мисълта за двечки,ма каквото-такова.Само живо и здраво. Пожелавам на всички ви този безпаметен миг-как не ми се пръсна сърцето при вида на резултата, не знам
« Последна редакция: Ноември 11, 2010, 13:40:22 pm от mrav4ica »
браво, бравооо лека бременност ти желая!
Честито mrav4ica, пази го това сърце, че ще ти трябва :D
Няма ние да гледаме бебето, то си е твое :D
Успешни 9 месеца :D
mrav4ica, честито и леки оставащи месеци  :D :D , а колко ти е чхг-то?

Много се радвам като прочета в тази темичка за ++ тестчета  :D :D :D
Успех на всички момичета тук  :D

ЧХГ 12328 на 18 ден след трансфера
*
mrav4ica, честито!
Двечки .... много хубаво!
 :D :D :D Супер резултат браво!!!

Хехе,
Хайде групата, само отлични резултати очаквам от вас!
Честито  Мравчица,
Лека бременност и хубави дечица ! Да ти честитя аз и дано да е заразно !
А къде направи процедурата .
 :bighug:Честито мила!Пожелавам ти да си живма и здрава и всичко да ти е по мед и масло! :band: :goodluck:
*
Браво, mrav4ica  :D
Спокойна бременност ти пожелавам!  :D
Моят лекар е д-р Стаменов!
*
Мравчица, честито и от мен !!!
Твоята радост ме изпълва с надежда. Пожелавам на всички ни тези вълнения и сълзи от радост.
Леко бременеене !
Не се отчайвайте и не се предавайте. Аз имах невероятни перипетии в деня на трансфера. Толкова черни облаци ме подтиснаха точно в този ден и ахааааааааааа да бъдат замразени ембриончетата и да няма трансфер. За 1-2 часа направих няколко совалки между клиниката и друга болница, докато се реши, че все пак трансфер ще има. Трябваше да съм последна, вечерта. И аз чучнах на кафе и да се изплача. И тогава ми се обадиха, че се е освободил час по-рано. И така. После почивах 2 дни,но не съм лежала. После пътувах на 250 км. За капак прелетях 2000 км. И съм убедена, че мойте бебоци са бойци и ще финишираме шампионски. Затова, никакво униние, късмет и успех на всички ви, мили дами!
« Последна редакция: Ноември 12, 2010, 01:23:58 am от mrav4ica »
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Честито мравчице;-) Много се радвам за теб. Обнадеждаваща е твоята победа,наистина.
Успех и успешен финал  osi_9
mrav4ica - Браво момиче, само така!!! Целувам те! Вдъхваш ми невероятен оптимизъм! И над моята глава висят застрашителни облаци....нищо не става нормално и лесно в тази клиника вече, но ...дано! Въпреки всичко! Дръж се и успешен финал!  :balk_602: yahoo_17 :bighug:
« Последна редакция: Ноември 13, 2010, 08:16:48 am от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
 :bighug: На 11.11-сложихме Лукрина.Сега чакам да ми дойде и на вторият ден ще правя LH  и почваме стимулацията.Късмет на всички на които им предстои великото събитие. :youwoman: osi_5 :party: :balk_102:
Пожелавам успехи - първо процедурата, завършваща с едно тлъсто ЧХГ, и после бременността - с едно/две сладки и здрави бебета. Прегръдки от мен
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Здравейте момичета и момче (Рачо)!  :D
Отдавна не съм писала тук, защото ние след п(о)редния ни ИКСИ-опит в момента по отношение на следващ такъв сме на режим "изчакване"...

Но ви чета... И ми стана много мъчно за Десинка71, за Къртиче...  :cry: ...А историята на ЛюбоФта за котенцето е толкова мила!

Често си мисля за вас, вярвам в добрия край на всяка една наша история...  yahoo_17 Мравчица, страхотна новина :) честито! Желая ти прекрасна бременност и здраво бебче на термин!

На момичетата в процедура стискам много палци! Тук има много бременелки - нека вие сте следващите :)... пък после и ние да ви настигнем...   :wink: :D

Къди, четох дневника ти и нещата звучат страхОтно! От известно време е започнало обратното броенеее - и ако не се лъжа, остават още 9 дни... :) Дацинка, стискаме палци!

Хубав, слънчев ден на всички!
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."