0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Браво, Дени, всичко изглежда много добре.
Успех  :crossfingers: yahoo_17
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Във вторник съм пак на преглед.

А, ами то вторник е утре...  :D Добре звучат нещата! Стискам много палциииии!  :D yahoo_17
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

Мацки добре се движат нещата. Доктора беше доволен. Е, на мен ми се искаше повечко фоликули, но това е положението. Вече имам 5 отдясно и един отляво. Евентуално за събота ще ми е пункцията.  :)
*
Дени, то и едно стига.
Нека са най-качествените  :crossfingers: yahoo_17
Дано дано!
Още малко остана и ще се разбере  :balk_105:
Ще ви пиша пак като имам повече новини :bighug:
Дени,
Стискаме палци, миличка и дано всичко да бъде наред.
Дени - с теб сме, дано стане магията!

Аз ще запиша нещо тук, че може да изкукуригам и да забравя, пък тук е сигурно , ч
е ще се запази...
Значи - ходихме на разбор на ситуацията. Д-р Стаменов препоръча хистероскопия, записах час за 22. 09.2010г - 8 и 30ч сутринта. Ще се постарае да махне миомата и ще провери защо на цветната снимка матката ми има някакви странни рогчета.
Докато не се изяснят тези в-си няма да има ин-витро.
При мъжо работата се завърза здраво, но Кацаров ни успокои, че има шанс за успех при ИКСИ. Установи се хипогностични тестиси т.е. два пъти са по -малки от нормалният размер. Генетична аномалия по рождение. Четох ,че може би говорим за лека форма на Синдром на Клайнфелтър...или поне не е чак толкова зле колкото е описано в нета...но...има нещо...има и разширена веничка, която ще оперираме , но Кацаров препоръча след опита, ,ако е неуспешен...
Друго няма засега...
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
оффф...грешка в прочита  - хипопластични тестиси
т.к. Кацаров каза, че такива малки тестиси са генетично предопределени , не ми хрумна, но трябва при следващ преглед да го попитам дали пък не се предава в поколението....вие знаете ли нещо но този в-с , някой сблъсквал ли се  е....

оффф...не ми стигат моите синдроми, ами сега и мъжо синдромен...как се събрахме ..да се чуди човек :)
« Последна редакция: Юли 26, 2010, 08:59:11 am от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
New Love, Snegina и всички останали момичета, бях се изгубила 2-3 месеца, преживях неуспеха отново и вече надигам глава за следващия, който силно се надявам да бъде успешен. Сега ще почивам до края на септември или октомври и съм решила да пробвам някакви неща дето досега ги подминавах с недоверие като билки хранителни добавки и всякакви други подобни.  Даже мисля да давам и на съпруга, защото и без това не сме с цветуша спермограма.Единственото, което сме пили е Фертил оилд, но поради високата за двама ни цена се отказахме след 3-тия месец. Някой ако иска може да сподели и препоръча.
Здравейте отново от мен.
Това е вторият ми неуспешен опит за съжаление.  :balk_144:
След пункцията имах 7 яйцеклетки от които само две се бяха оподили, до 2-рия ден се развиваха много добре, но след това спряха развитието и си и така и не стигнах до трансфер.
Ще почивам този месец и септември ще се видим отново с доктора да обсъдим какво ще правим по-нататък.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
deni_one , съжалявам за неуспеха ,но нека той бъде крачката ти към  успеха! :bighug: Дано намерят причината за стопиране развитието на ембрионите  и следващия път всичко да завърши с  preggo!


deni_one - лошо се е получило, но поне се знае къде е пробойната при вас...дано успеят следващия път докотрите да оправят нещата - ти вярвай и не се отчайвай....По напред си в мечтата си за детенце от мен, една крачка по - напред ,но все пак напред....ако това те успокоява - Гуш и Цун!
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Дени,  :bighug:
Много ми е мъчно, че не се получи. Дано намерите най-правилното решение.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Зачатие след 35 г., да си вдъхнем кураж и да дей
« Отговор #413 -: Юли 28, 2010, 16:27:19 pm »
Дени много кофти ситуация се е получила.
 osi_10
Лекарят има ли някакво предположение защо се е стигнало до това положение.
Може би стимулацията не е била подходяща. Знае ли човек.
Почини си малко сега през лятото :beach1: и на есен с песен. :wink:
 :bighug:
*
Дени,
Много съжалявам ....
Добре е, че няма да отлагате с разбора и плановете.
Вярвам, че ще намерите решение.
Вие по каква причина правите инвитро?
*
Уффффффффф Дени, много съжалявам.Следващия опит със сигурност ще е успешен и последен. Колкото по-бързо го забравиш, толкова по-.бързо ще се възстановиш.
Пожелавам ти спокойна, пълноценна почивка през лятото.

Благодаря ви за подкрепата момичета! Много сте мили и се чувствам добре сред вас! Защото никой друг не може да ме разбере така добре като вас!  :bighug:

Snegina, причините ни са много:
1. Мъжки фактор, лош SDI.
2. Аз съм с понти нефункциониращ ляв яйчник, тъй като беше поразен от ендометриоза преди 2 години. Интересно, при втория опит направи 2 фоликула, но крайния резултат не беше добър.
3. С прекъснати тръби съм поради хидросалпингс на едната и запушване на другата.
4. Имам си завишени NK клетки - движат се между 13 и 15%
5. Имам си генетичен проблем - инверсия на 9-та хромозома.
6. Направените биопсии при мен показаха, че имам и лоша имплантация. Този проблем го оправихме преди последният ми опит.
7. И за капак имам хашимото и инсулинова резистентност.
Проблемите както виждате не са малко.
*
Дени,
Благодаря ти, че сподели ...

Пред вид т.3 очевидно ин-витро е вашата процедура.
Пожелавам ти един сериозен разбор на есен, и да сведете всички други точки до минимум, така както сте направили с проблема-имплантация.
Така вярвам следващия опит ще е с голям шанс и дано е последен и успешен  :crossfingers: yahoo_17
*
Дени, няма място за отчаяние!
Ние сме са абсолютно същите като вашите проблеми (само без т. 5)
1) Мъжки фактор - нормална морфология по Крюгер около 3%, СДИ около 30%
2) Намален ЯР при мен - десния ми яйчник е с размер на лешник, почти не реагира на стимулация. Левия е финестриран 2 пъти и реагира слабо.
3) Имам 5 гинекологични операции, коремът ми е рязан 2 пъти, в следствие на което имам ужасно много сраствания. От 2 месеца съм без тръби.
4) НК клетките ми варират също като твоите - вливала съм Интралипид и Киовиг
5) --- (тук при нас всичко е наред)
6) правих 2 биопсии - след промивки се оказа, че показателите са се повлияли и започнахме опита
7) инсулиновата ми резистентност не е доказана, но за 3 години качих 12 кг. и д-р Стаменов ми предписа едни витамини за диабетици.

Отделно от това, съпруга ми е с Хепатит Б, а аз така и не намерих време да си сложа ваксина.
Правила съм и хистероскопия - видяха се полипи в матката.
Имахме 3 неуспешни опит (по къс и дълъг протокол, и на ЕЦ), и винаги резултата беше отрицателен тест.

В дневника си съм описала какво предприех преди последния опит - хранене, добавки и т.н.

Не губи кураж! Имате шанс!

 :bighug:
*
Лите, браво, чудесен резултат.
Нека днес е двоен, и всичко да е наред до самия финал  :crossfingers: yahoo_17 newsm04