0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

И аз мерси за пожеланието  luce,
Успях от първи опит, пожелавам го на всички с цяло сърце!!!  :bighug:
Не пожелавам само нервите и притесненията които го съпътстваха - започна с кървене на 10 ден след трансфер, добре че имаше служебно пътуване заради което се наложи да си направя тест предсрочно, иначе никога нямаше да разбера че съм бременна и щях да си загубя детето.
Сега чакам към декември-януари да ми звъннат от фонда, а междувременно си правим нормални опити, но с тези изследвания, дето ги имаме, едва ли нещо ще се случи. Сигурно ако се бяха хванали близнаци - нямаше да правим пак ин-витро, но сега - не искам да остана само с едно детенце, надявам се на 2-3, но каквото Бог даде, ще го приема.
*
biserche, така е, не трябва да спираме с опитите или да се отказваме когато не се получава точно както ни се иска.

Вие си пробвайте, пък то не се знае  :D :D :D :D :D

стискам много палци  :D :D :D :D :D, пък хайде втория път да са близнаци  :D и аз за това си мечтая, колкото и лакомо  :D :oops: да звучи. Поне си признавам  :D


luce, никакво отказване, опити "до дупка"  :lol:, ама че кеееф  :lol:
Мерси отново за пожеланията, но оставям близнаците за теб  :D :D :D , на мен и едничко ми стига  :lol:


 :goodluck: на всички!!!
*
luce, никакво отказване, опити "до дупка"  :lol:, ама че кеееф  :lol:

До дупка не, до бебе! :D
*
само да кажа, че от вторник започнах новия опит и се надявам този път да е успешен, и то с близнаци, както ми пожела  biserche  :D :D :D


само да кажа, че от вторник започнах новия опит и се надявам този път да е успешен, и то с близнаци, както ми пожела  biserche  :D :D :D

Браво, стискам палци! Дълъг или къс протокол си?
*
на дълъг съм защото имам блокаж два месеца бях на декапептил депо заради аденомиоза. Утре съм на доктор отново да се види какво се случва  :D


*
Браво Лусе, стискам всичките си палци за теб, този опит да е последен за теб с най-чудесния резултат, който всички очакваме! Целувки!
*
susa9 ,

от цялото си сьрце ти пожелавам сьшото  :D :D :D :D


Лусе, и аз ще стискам палци пожеланието ми към теб да се сбъдне!!!
Нищо няма да те питам, само ще чакам да се похвалиш
*
благодаря много Бисерче  :D :bighug: :bighug: :bighug:


Привет момичета,
побутвам темичката и ви вдъхвам кураж в днешния светъл празник на Вяра, Надежда, Любов и София!!!
Да са честити именниците, да ги закрилят светиците и винаги да се радват на добро здраве и усмивки!!!
А на всички нас пожелавам никога да не губим вярата, надеждата и любовта!!!
Привет и от мен!
Вчера правих оперативна хистероскопия за премахване на хидросалпингси и миома. В матката ми продължава да има някакви образувания, на които мястото им не е там и ще ги проследяват. Не можело всичко да се почисти, защото имало опасност от перфорация - така ми казаха. Всичко мина добре, но е гадно излизането от упойка и първоначалното връхлитане на болка и неудобство...ама търпях, какво да се прави и още ще търпя само да има положителен резултат.

В клиниката видях една известна бг личност, която е в нашата възрастова група. Ще спестя името и, но от сърце и желая успех!
« Последна редакция: Септември 23, 2010, 16:09:24 pm от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
New Love, отхвърли ти още един дерт.
Желая ти попътен вятър занапред и успешен опит.
New Love, ти се герой, имам чувството че от дозирането на упойката така се чувстваш.
Слава богу на мен нищо ми нямаше след хистерото, но другите момичета си изповръщаха и туй дето не бяха яли.
Всичко ще е наред щом дотука я докара, значи ти остава съвсем мъъъъничко :D
Хайде не бъди потайна, кажи коя е известаната личност. Предполагам, че е Катето от Ритон, но ти си кажи не се стискай :D
Катето от Ритон отдавна не е във възраст около нашата, така че според мен този вариант отпада
New Love страхотно си се справила.Дано занапред да е всичко ОК,желая ти успех от сърце.Винаги ,когато желаеш нещо много силно то се сбъдва,вярвай , идват много хубави моменти. osi_9
Здравейте! аз съм на 40 и не губя надежда, че и на моята улица ще изгрее слънце. нека Бог ви благослови всички-  не само над 35! даже и след последните събития Никога не трябва да се губи надежда! Кураж и успех мили момичета!
Да се включа и аз ,че ми стана интересно.Та свекървата на Катето от Ритон е комшийка на баба ми в Стара Загора и навремето казваше,че снаха и не искала да има деца щото щяла да си развали фигурата,ама сега след 15год може и да си е променила мнението.
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
*
Та свекървата на Катето от Ритон е комшийка на баба ми в Стара Загора и навремето казваше,че снаха и не искала да има деца щото щяла да си развали фигурата,ама сега след 15год може и да си е променила мнението.
На тъп въпрос жената просто е отговорила по същия начин.