0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Имаш нашите стиснапи палци.
Всичко ще бъде наред.

После ще чакаме новини от теб :)
*
Patyas, стискам палци за хубав резултат утре.
Мандолинка, късмет!
Десинка, ми то така става обикновено,  :D
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Десинка, бравооо! :D Аз някак си знаех, че всичко ще е наред..., но не ти писах, понеже предполагам колко е напрегнато, докато не се случи очакваното... ;)

Patyas, стискам и аз палчета за лека пункция утре и хубав резултат!  :crossfingers: yahoo_17 :):crossfingers: yahoo_17 :) :crossfingers: yahoo_17 :)

Mandolinka, това е страхотна новина, не си забъркала никаква каша... ;) Не се паникьосвай предварително, просто иди на лекар възможно най-бързо...
Моя много добра приятелка изкара две бременности с кървене и сега има здрави дечица... А относно страховата невроза...  - не всички медикаменти са противопоказни при бременност... (предполагам, че на листовката има някаква информация)... Попитах чичко Гугъл по въпроса:)) и това са материалчета, на които попаднах на пръв поглед. Погледни ги, може да са ти интересни:
Зачатие -  Антидепресанти и бременност
БГ МАМА - антидепресанти и забременяване?
Паническо разстройство и бременност (Evropea)
Антидепресантите  -  безопасни ли са по време на бременност? (Evropea)

Хубава вечер на всички!  :)
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*
Роско, Мандолинка, честито и леки 9 месеца!
Мандолинка, и според мен е рано да са повлияли лекарствата на бебчо, но говори с лекар, да се успокоиш :)
Петенце, успех утре, много качествени яйцеклетки, чудесни емриони и след 2 седмици да имаш повод за поздравления  :wink:
Деси, на 19-ти сме на линия с палците, спокойно до тогава, всичко ще е наред  :)
Живна темичката, дано скоро всички се преместим в дългоочакваната  :)
Живна темичката, дано скоро всички се преместим в дългоочакваната  :)
А дано, чул те Господ, Meme.

Благодаря ви много момичета, утре ще доложа  
 :bighug:
« Последна редакция: Май 12, 2010, 23:28:43 pm от patyas »
http://www.bnews.bg/article-9480 -

Момичета , нека поздравим тази българска майчица и да и пожелаем рожбите и да са живи и здрави!

Възхищавам се на смелостта и !
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Момичета нормално ли е до имам болки в кръста?И то само от едната страна ме боли,но не е като пред цикъл.И от същата страна малко яйчника. :oops:
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
http://www.bnews.bg/article-9480 -

Момичета , нека поздравим тази българска майчица и да и пожелаем рожбите и да са живи и здрави!

Възхищавам се на смелостта и !

New Love, снимките от материала не са бебета на жената... Де да беше всичко толкова спокойно и прекрасно... Истината е, че тя е била оперирана на 05.05.10, а за това се говори едва от вчера. Защо ли?  :? И според вас това добра новина ли е:
"Жената е вече напълно здрава, но оцеляването на близначките все още е под въпрос."
Едното бебенце тежи 500гр., а другото 900... Въпросите са много, възможните проблеми също...

Ето репортажите по телевизията:
(Дарик БГ) 62-годишна русенка роди близнаци
bTV 62-годишна жена роди близнаци в Русе
bTV 62-годишна стана майка ин витро
Трябва ли законът да забрани ин витро след определена възраст?
bTV Да родиш на 62 години

Линковете към предаванията взех от темата, отворена по този случай в Зачатие:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=42374.0

Аз лично нямам думи да изразя възмущението си, особено към лекарите... А за малките бебенца ми се къса сърцето... Но мнението си съм писала в темата, не искам да спамя тук...
« Последна редакция: Май 13, 2010, 14:52:50 pm от Chandra »
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Момичета нормално ли е до имам болки в кръста?И то само от едната страна ме боли,но не е като пред цикъл.И от същата страна малко яйчника. :oops:

Биско, нормални са тези неща, не се притеснявай!  :) Стискаме палци, нали знаеш...   :):crossfingers: yahoo_17
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*
Да, нека не си разваляме тук хубавата темичка, че нещата са повече от трагични и жалки ...  :(

А и отворената темичка по "събитието" е доста тежичка, идва в повече :x
Да се отчета и тук
Резултат от пункцията : шест яйцеклетчици.
Очаквах поне още толкова, но това е ... Ендометриозата си каза думата :? дано да е само това.
Гледам да не правя бакалски сметки, а да вярвам, че ще са добри и услужливи  :wink:
« Последна редакция: Май 13, 2010, 15:11:29 pm от patyas »
*
Добрички ще са, то се знае ...
И нека са гостоприемни сега, пък после много, много послушни :crossfingers:

Късмет, Пете  yahoo_17 stork-boy stork-girl
Момичета, не ви се похвалих, че на 17.05. мъжа ми ще вземе заповедта. Същия ден имаме и час при док и вече нямам търпение. Надявам се нищо да не ни спре и да започнем от следващият цикъл. :D

Petyas,
не се притеснявай, не са малко яйцеклетките, само да са зрели и да се оплодят добре.
И аз съм с ендометриоза и при предишната стимулация направих 6 фоликула с 6 яйцеклетки. При мен за съжаление левия яйчник след ендомтриозата не реагира на стимулацията и за това така се получи.
Успех! osi_9
bisko72,не търси симптоми!Яйчниците може да те наболяват още от пункцията,а пък болките в кръста може да са от това,че полежаваш повечко. :lol:Успокой се,всичко е наред!
patyas,шест е един добър резултат според мене!Късмет!!!
Незнаех , че има тема.
Гледах повечето репортажи.
Смятам , че всеки има право да постигне мечтите си и нали точно тук сме се събрали хора, за които годините нямат значение....
Както и да е ...с никой не споря за нищо - изразих радостта си - аз се радвам за нея и се моля да ме постигне същия късмет.

Желая успех на всички момичета от темата , които са в процедура!
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Здравейте момичета.
Не съм писала от старата темичка, минах през симулация по дълъг протокол с не добър отговор. Върнаха ми само 1 ембрионче, и сега ще си  го мътя и стискам   на всяка цена.
Честито от цялото ми  сърце  на мандолинка, меме и роско. Желая на всички момичета да ги сполети тяхното щастие!
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Здравейте момичета.
Не съм писала от старата темичка, минах през симулация по дълъг протокол с не добър отговор. Върнаха ми само 1 ембрионче, и сега ще си  го мътя и стискам   на всяка цена.
Честито от цялото ми  сърце  на мандолинка, меме и роско. Желая на всички момичета да ги сполети тяхното щастие!
Успех,на всяка цена!
Ще чакаме да ни зарадваш най скоро време с положителен резултат.
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*
Patyas, дано всичките се оплодят и да ти върнат, колкото искаш хубави ембриончета.
Биско, почивай сега - книжки, филмчета, малко разходки. Ама и аз давам едни акъли, пък още първата седмица казах на една приятелка, че ми било скучно.
Susa, стискам палци за успешен финал.

Дени, ееееееееее, чаках да се похвалиш и тук. Значи взимаме заповедите в понеделник. После ти още в понеделник си на преглед, аз - във вторник и най-вероятно започваме по едно и също време и после ще разхождаме заедно първо тумбаци, а после близнаците по градинките,  :D
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Отпадам този месец. Прокървих 3 дни преди да си взема заповедта. С тия къси цикли... Може пък да е за добро. :crossfingers:
Успех, момичета!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Отпадам този месец. Прокървих 3 дни преди да си взема заповедта. С тия къси цикли... Може пък да е за добро. :crossfingers:
Успех, момичета!
Е, миличка разбира се, че ще е за добро,тъкмо ще почваме заедно през юни :lol:
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495