0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Евче , да трябвало да се спечели зелена карта за живот и работа там - да. Той е убеден , че щели да ни одобрят....имам приятелка в Монреал ще взема да я питам как стои въпроса. Само ще ти кажа , че колежка се омъжи в Малта , за българин, който си живее и работи там. Не е гражданин на страната. Като работещ в Малта си има медиц. застраховка , която обхваща цялото семейство. Тя забременя и роди в малтийска общ. болница . Обгрижваха я и и направиха спешно секцио без да плати стотинка....за обстановката и загрижеността само можем да мечтаем. Раждането и беше много рисково, сигурни сме,че ако беше при нас нямаше да оживеят. Като си дойде лятото ще ви запозная , тя обича да се разхожда и ще се срешнем някъде , да ти разкаже.....Отплеснах се...Ние с моя мъж сме си страхливи, черногледи и не си вярваме...това ни е проблема...иначе за 20г сем. живот да сме избягали 1000 пъти...Колко неща се превъртяха от юни 1990г когато се оженихме....ужас....не ми се спомня...
« Последна редакция: Май 20, 2010, 20:39:28 pm от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Благодаря ти за бързият отговор Вили!Аз също не мисля , че съм сбособна да си хвана чантичката и да замина и то не къде да е ,а в Канада ... Честно казано ми стана интересно, но всъщност какво се чудя при пложение ,че в повечето страни на запад пациентите/гражданите им , са обгрижени отвсякъде , а ние сме на светлинни години от такова отношение и преференции !
Ще се радвам да се видим скоро , а на лято да се запознаем и с твоята приятелка !
*
Веси 69, недей да се притесняваш толкова. Звънкай всеки ден на телефона на секретарките, ако трябва и по няколко пъти  и ги питай за развитие по твоя въпрос, дали са говорили с доктора и дали си записана за 26 и в колко часа. Защото ако нямаш час за пункция, няма как да стане. Сигурна съм, че ще бъдеш пунктирана и всичко ще бъде наред. Стискам палци.
 
ДОБРО УТРО от мен!В къщи съм си след оперативна хистероскопия.ОК съм.В момента по Нова телевизия гледам на кафе с Гала и видове инсеминации.Интересно е,но не разбрах как се казва док.Гледайте:)


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Ооо, Десинка, беше се загубила... А аз съвсем забравих за твоята хистероскопия...  :oops:
Как мина? Какво са правили, какво ти казаха? Вземаш ли сега лекарства? Как продължавате?

Хубав ден и бързо възстановяване!
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

Привет Чандра.Аз днес реших да изляза,че много се залежах вчера.На всичкото отгоре след голямото падане в клиниката ми правиха и пункция на коляното и днес бях на контролен преглед в Света Анна.
Хистероскопията мина много леко.Аз пак нищо не разбрах.Махнали са полипа и всичко било ок.На преглед съм на 18 юни и тогава ще има план за действие.Никакви лекарства не ми изписаха,а и нямам кървене.Онзи ден след интервенцията малко.Добре съм. :wink:Не съм пила и обезболяващи.В тази клиника наистина са от висшия пилотаж,страхотни са.Май на моята хистероскопия е била Д-р Шефкетова.На цветната снимка съшо ми се падна тя.Гледаш я една финна,мъничка, а е направо велика.Страшно ми е симпатична.


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Сега разбрах,че е бил д-р Стаменов и д-р Шефкетова. :lol:


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Със заповед съъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъм!!!!!!
Много разплакана и щастлива!
Ще я вземем на 07.09.2010г
Ох...много се вълнувам...
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Честито New Love, дано и процедурата ти е успешна, тъкмо докторите ще са се върнали от отпуска :D
Чаках някой да напише нещо хубаво та и аз да си кажа:
Приключих и с третия опит. Явно свиквам с положението. Извадих си поуките, да не пренебрегвам близките си, защото от цялата работа те отнесоха настроенията ми :oops: Чувствам се ужасно виновна пред тях особенно мъжа ми той горкия носи на всичко.
И без това този път не съм летяла в облаците, но все пак имах 10% надежда, че след тези 4 биопсии, промивки, помпи положението беше повече от добро.
Не знам дори и имплантация нямаше този път.
д-р Персенска направи повече от възможното опита да е успешен. Нямам думи за нея просто е в сърцето ми. Обичам те док.
Не знам как ще и се отблагодарявам, ще го измисля след време.
Чакам си цикъла и средата на юни пак на стартова позиция. Да видим какво още може да се направи.
По характер съм боец и без бой няма да се дам, стига да знам срещу какво да се боря, но ще се преборя само дето ще изтормозя докторите с постоянното си присъствие :D

Успех на всички! Който няма да прави процедура да си изкара едно хубаво лято!  :D
« Последна редакция: Май 27, 2010, 15:45:56 pm от Felindra »
Привет, аз правих процедура преди 2 години и се роди сина ни, но сега съм се "запътила" за 2-ро детенце. Мисля да почакам до септември и ако не стане по "нормалния" начин, започвам пак ходенето по клиники, изследвания и подготовка за ин-витро. Часовника ми цъка - вече съм на 36 и няма много време за отлагане. Стискам ви палци и ... то е ясно, щом сме се събрали тук, значи всички сме бойци, битки много, но важното е да спечелим "войната".
Стискам ви палци и се моля за повечко деца в семействата ни!!!
NEW LOVE радвам се с теб момиче!Браво на теб!Кураж на всички и късмет.Отдавна не бяхте писали,по едно време видях,че сама си пиша в темата. :DНай-после оживление!


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*
New Love, аз не разбрах - да не би да си взимаш заповедта на 07.06.? Много далече ми се вижда 07.09. Честита ти заповед! Сигурно наистина ти треперят пръстите,  :D И аз щях да му дръпна без малко един рев като ми се обадиха, че съм одобрена, ама нали бях на работа... Прегръдки.
Фелиндра, късмет другия месец.
Аз си чакам да дойде Юни и като дойде цикъла, ако всичко е наред, се пускам отново смело с главата напред.

П.П. Сега, видях в другата тема, че е 07.06. Много късмет ти желая, New Love!  yahoo_17
« Последна редакция: Май 27, 2010, 20:04:17 pm от rtfrtf »
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
New Lovе, честита ти заповед.Много се радвам за теб :P
Момичета, при мен само неприятности,в събота по спешност оперираха мъжа ми от апандисит гангренозен с локализиран перитонит,6 дни съм на "автопилот".Днес много се притесних като го приместиха на друг етаж и отвориха раната защото набира,доктора ме успокой че в неговият случай това се очаквало да стане.Попитах го дали да отложим старта на процедурата но той ме увери че до 22юни ще се възстановил напълно, това е предполагаемата дата на пункцията.
В пониделник сам в клиниката за "надраскването",ще бъде с упойка така че не се притеснявам. Имам нужда от вашите стиснати палци в този тежък момент за мен и мъжа ми.
На всички много прегръдки и успех в процедурите,Обичам ви!
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*
Велче, стискам палци, всичко да се нареди,  :crossfingers: :crossfingers:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Благодаря за пожеланията момичета. Аз чакам да ми дойде цикъла. Ще броя дните и ще тичкам до София да правя изследвания, ох...вълнувам се ...и в същото време се притеснявам...знваете как е...

Велче - тъкмо гледах снимките ви във фейса...ма много чаровна двойка сте...Дано се оправи момчето ти и ти стискам палци за опита! Успех!

rtfrtf - 7.06. - това е датата...тия пръсти не слушкат хахахах
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Е момичета, моя опит приключи с отрицателен резултат :(
На всички, които са в процедура или им предстои - УСПЕХ
susa9, съчувствам ти. И аз скоро преживях същото и много ми беше мъчно. Аз съм на 38 и се притеснявам, че времето не работи за нас. Но вече гледам напред. На мен най-много ми помага да мисля за следващия път. Всеки ден си мисля за това и така се утешавам. Надявам се да е наесен. Горе главата.
В Швеция всяко 10-то семейство е бездетно - казаха в докум. филм по БТВ....интересно ние къде сме....
Осиновените в Швеция деца са предимно от Индия, (другите стрени не запомних) и България...за каква подмяна на генофонда става въпрос....а нас , българите дали ни чака нещо друго..хм..Добре  ,че държавата се осъзна и започна да подпомага арт процедурите.
Лелее..много силен филм на Анна Цолова , а е от 2002г, не бях го гледала.

пп. Много ми харесаха немската и френска песни от Евровизия...ох , цял ден си ги припявам и си танцувам.... :D
« Последна редакция: Май 30, 2010, 20:44:26 pm от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
susa9,

Виждам, че ти си от жените, които не се отказват лесно.
Знам, ще си поплачеш, но ... също знам и че вече си имаш своите нови  планове за най-съкровеното :babyflips:
Лекарите наистина възлагат много на този препарат за мъжете, дано ви помогне и си имате най-спонтанната приятна изненада ...
Много късмет  yahoo_17
Snegina, за кой препарат за мъже става дума?