0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Аз имам 4-роцедури щях да правя и 5-та процедура в олимед но мн,ме разочароваха и се преместих в друга клиника.Моето мнение за олимед е че ние за тях сме фабрика за пари. Процедура в олимед нея направиха както трябва първо стимулацията мн.куцаше и накрая нищо.Все пак това е мое мнение всеки си избира сам къде да прави инвитро.А относно Симеонова е доста разсеяна а акошерката знаи повече от докторката.

ПИШЕТЕ ГРАМОТНО, МОЛЯ ВИ!
Има ли някой който е при д-р Желева?Мнението ви за нея?Първите ми впечатления за нея останаха добри-внимателна- явно присърце взема нещата.При следващият м.ц.трябва да си направя хормонални изследвания и тогава ще реши какво ще правим.
Някоя нова ли е тази Желева?
Заповедта ми е в Олимед
Тенеза, гледам че си писала в двете теми, и тук и в темата за инвитро при д-р Козовски...искаш да смениш клиника ли?
Щом не си подписала заповедта би трябвало да стане, само че като е пристигнала в Олимед вече не знам как се процедира :?, но все би трябвало да има начин.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

[/color Ами като ида в Олимед ще си взема заповедта и всичко останало и ще решим с мъжа какво ще правим.Както знаят тука фенкитеми :Dчакам си реда за осиновяване така че не мисля да почвам инвитрото
Тенеза, каквото и да решите, пожелавам ви много късмет  yahoo_17  :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

И на вас момичета от сърце поцелавам по две точки в коремче
Аз имам 4-роцедури щях да правя и 5-та процедура в олимед но мн,ме разочароваха и се преместих в друга клиника.Моето мнение за олимед е че ние за тях сме фабрика за пари. Процедура в олимед нея направиха както трябва първо стимулацията мн.куцаше и накрая нищо.Все пак това е мое мнение всеки си избира сам къде да прави инвитро.А относно Симеонова е доста разсеяна а акошерката знаи повече от докторката.

ПИШЕТЕ ГРАМОТНО, МОЛЯ ВИ!
От вълнението е не викай толкова бре моме
И на вас момичета от сърце поцелавам по две точки в коремче
Ще ходя до Сф искам да си сменя клиниката и после да отложа с 6 месеца след това каквото сабя покаже.
има ли забременели по фонда в Олимед-Варна
« Отговор #830 -: Октомври 18, 2010, 11:53:25 am »
момичета има ли забрменели вече в Олимед
Здравейте момичета.Миналата седмица ми се обадиха и ми казаха входящия номер.Той  9761.Има ли някоя от вас близо до този номер?
Здравейте момичета.Миналата седмица ми се обадиха и ми казаха входящия номер.Той  9761.Има ли някоя от вас близо до този номер?
Аз съм 9771, но си смених клиниката  :)
Да момичета има много забременели в олимед !
И да Д-р Желева е нов и много добър специалист , както и всички останали работещи там  :wink: Аз съм много доволна
*
Алекс защо се ядосваш :wink:, щом толкова ги интересува нека прочетат темата от начало и ще намерят отговор на въпроса си :D
Късмет на всички :crossfingers:
Вчера бях там по статистика там има 150 бебоци от началото на фонда така че то май там си е на късмет
Хубаво е когато знаеш, че има двойки сбъднали мечтата си :)

Всичките клиники си имат своите успехи и неуспехи :wink:, важно е да се чувстваме комфортно и спокойто в тази, която посещаваме :), а наистина си има една голяма доза късмет в цялата работа :wink: :)


П.П. Тенеза, радвам се че не е имало проблем с вземането да документите.

Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Хубаво е когато знаеш, че има двойки сбъднали мечтата си :)

Всичките клиники си имат своите успехи и неуспехи :wink:, важно е да се чувстваме комфортно и спокойто в тази, която посещаваме :), а наистина си има една голяма доза късмет в цялата работа :wink: :)


П.П. Тенеза, радвам се че не е имало проблем с вземането да документите.


Да слънце всичко си мина по мед и масло
za parvi pat pisha vav forom, i az podadoh dokumenti v olimed,obadiha mi se dadoha mi namer,i kazaha da chakam......kolko vreme se chaka nqkoi ima li predstava?
извинявай те за шрифта,както казах за първи път ми е :oops: