0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: има ли момичета които ще правят опит в Олимед,чрез фонда?
« Отговор #800 -: Септември 30, 2010, 20:02:04 pm »
на мен не са ми изписвали
Re: има ли момичета които ще правят опит в Олимед,чрез фонда?
« Отговор #801 -: Септември 30, 2010, 22:14:28 pm »
Вчера бях при доц. Конова в Плевен, след неуспешния ми 1-ви опит в Олимед и тя каза, че сумамед-а е токсичен за сперматозоидите и ембриона, и че след приема му са нужни поне 4-ри седмици, за да се изчисти организма. Останах потресена, защото на мен ми го изписаха след пункцията, а прочетох някъде по-напред, че и друго момиче го е пила.... та за това ми стана интересно и започнах да си задавам някакви въпроси....
Re: има ли момичета които ще правят опит в Олимед,чрез фонда?
« Отговор #802 -: Септември 30, 2010, 22:21:10 pm »
Аз  го пих след пункцията.Незнаех,че има странични ефекти и никой не ми е казвл подобни неща.Немога да се сетя в листовката дали пише нещо обезпокоително.
Re: има ли момичета които ще правят опит в Олимед,чрез фонда?
« Отговор #803 -: Септември 30, 2010, 22:24:04 pm »
ами то и на мен никой не ми каза, те просто явно не знаят, така излиза, направо съм потресена...
*

    Писе

  • *
  • 29
  • Винаги има надежда
И аз пих сумамед след пункцията. Резултатът от опита ми ще видиш в лентичката по-долу
Ами явно всичко си е божа работа, желая късмет на всички! yahoo_33
Здравейте!Днес ми 11 ден от трансфера и пуснах кръвен.За съжаление е отрицателен :(
Данинка, съжалявам  :hug2:

Говорейки за Сумамеда, ми стана любопитно, при каква ситуация се изписва широкоспектърен антибиотик след пункцията  :ask:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Много съжалявам, Даника. Само не се отчайвай. Знай че всички сме на това дередже и сме тук за да се подкрепяме. Аз лично си поплаках 2 дни и на третия започнах да
планирам втория опит. Все още си чакам заповедта, но щом дойде ..... пак започвам.
Бъди силна Данинка! Всички ще успеем много скоро  :)
Момичета най-добре бягайте от Олимед.А относно фактурата никой не ми даде макар че питах за фактура.
*
Момичета най-добре бягайте от Олимед.А относно фактурата никой не ми даде макар че питах за фактура.
Ииии,каква е причината да ни "съветваш" да бягаме???
На 29.09. ми се обадиха ,че съм одобрена и на 5.10-бях на преглед при д-р Желева.Обясни ми, че фонда не покрива всички разходи и ние ще трябва да доплащаме-не се знае колко и за какво.Каза ми, че за упойка и анестезиолог-200 лв.Трябва да си направя отново всички хормони, и в зависимост от резултатите ще прецени какво ще правим.Написа ми и др.изследвания-спин, хив, васерман антибиограма- на мен и мъжът ми ,хламиди, кандида и токсоплазмоза. може да съм забравила нещо, но за генетични нищо не каза.А също и цитонамазка,кръвна група и на двамата.Успех мили момичета!
Здравей Доддо, как си? Какво ново при теб? Твоята заповед излезе ли? Олимед или ще ги сменяш?
Аз още нямам заповед, надявам се да излезе скоро. От този месец започвам да пия Дуфастон и като излезе направо да започвам. Пак ще трябва да си правя хормонални изследвания и вероятно ще те трябва пак да ходя на ендокринолог.
*
И на мен ми стана интересно, защо да бягат от олимед??? Това, че при някого не се е получил + резултат не означава, че хората не си разбират от работата! Лично мое мнение е, че др. Симеонова е много добър специалист в областа си, всичко след трансфера е божа работа, не зависи от лекарите! Пожелавам успех на всички силни момичета :goodluck: :bighug:

П.П. Това е лично мое мнение, не агититрам, а споделям!
Така е Гери кажи ти как си а искам да попитам Ивето защо Дуфастон ще пие
*
Ние двете сме добре :D, растем и вече нямам търпение да е декември :oops:
*
Здравей Доддо, как си? Какво ново при теб? Твоята заповед излезе ли? Олимед или ще ги сменяш?
Аз още нямам заповед, надявам се да излезе скоро. От този месец започвам да пия Дуфастон и като излезе направо да започвам. Пак ще трябва да си правя хормонални изследвания и вероятно ще те трябва пак да ходя на ендокринолог.

Здравей,Иве!Аз съм добре,правя изследвания разни и си чакам заповедта.Не е излязла още,но се надявам скоро да стане.Няма да сменям клиниката и за сега няма причина да го правя.Надявам се сега втория опит всичко да е наред.
Ти как си?Защо ще пиеш Дуфастон???
Ние двете сме добре :D, растем и вече нямам търпение да е декември :oops:
:bighug: :balk_21:
Аз имам 4-роцедури щях да правя и 5-та процедура в олимед но мн,ме разочароваха и се преместих в друга клиника.Моето мнение за олимед е че ние за тях сме фабрика за пари. Процедура в олимед нея направиха както трябва първо стимулацията мн.куцаше и накрая нищо.Все пак това е мое мнение всеки си избира сам къде да прави инвитро.А относно Симеонова е доста разсеяна а акошерката знаи повече от докторката.
Момичета, изписаха ми Дуфастон, защото хормоналните ми нива са в норма.Нямам поликистозни яйчници. Имам високи нива на антитела. Предния път пих Регулон, но от него ми става много лошо. Та за това ще вземам Дуфастон.  А, и предния път имах само 3 годни яйцеклетки, та се надяват сега да станат повечко.
Момичета, притеснихте ме. Какво му е на Дуфастона?