0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: има ли момичета които ще правят опит в Олимед,чрез фонда?
« Отговор #780 -: Септември 13, 2010, 15:19:28 pm »
Мина, вече съм си вкъщи с 3 ембриончета! Всичко стана много бързо и безболезнено. На 24 ще разберем резултата  8O стискайте силно палци :)
Re: има ли момичета които ще правят опит в Олимед,чрез фонда?
« Отговор #781 -: Септември 13, 2010, 15:23:56 pm »
Здравей, всичко мина добре и вече съм в очакване на добри резултати. При трансфера ми върнаха 2 ембриона при извадени 7 фуликула. Веднага след трансфера и на следващият ден ми се получи леко зацапване придружено с течение. Консултирах се с акушерката и ми увеличиха дозата на лекарствата. Казха че може да е настъпила транслантация. Имали някой с подобни симптоми, за съвет? Остават ми 5 дни за да проверя дали ми се е сбъднала мечтата. Стискайте палци.
zdravei te na vsi4ki.Na 7 septemvri mi be6e transfera.Vsi4ko mina dobre.Varnaha mi 3 embriona pri izvadeni 18.Az ne sam imala zacapvane,samo imam bolki v qi4nicite kato pred cikal.$etoh 4e nqkoi sa dopla6tali e i az dopla6tah 260 za punkciqta i mi iskat o6te 460 za lekarstva.Kazaha mi 4e 5000 koito otpuska fonda ne sa stignali,a i mejduvremeno se vodq s hiper stimulaciq.Korema vse o6te podut.Neznam koga 6te spadne

Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Септември 16, 2010, 09:28:17 am от Елфи »
Re: има ли момичета които ще правят опит в Олимед,чрез фонда?
« Отговор #782 -: Септември 13, 2010, 15:35:47 pm »
Ради, зацапването не е задължително.
Щом си със хиперстимулация почивай повече, не се движи много, особено внимавай с резките движения. Хапвай пилешко и пий бульончета, забравих как и се казваше на диетата :wink:
Корема ти постепенно трябва да спадне, но ако не се чувстваш добре и при най-малкото нетипично неразположение се обаждай на док (увеличаване на подуването, задух...)

А за доплащането...явно всеки доплаща по нещо.
Искай те си документите, за какво са похарчени отпуснатите ви парички от Фонда.

Ели, много се радвам, че всичко е минало добре :)
Хайде сега малко активна почивка и после чакаме хубавите вести :D


Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: има ли момичета които ще правят опит в Олимед,чрез фонда?
« Отговор #783 -: Септември 13, 2010, 19:30:16 pm »
Ради,дано да ни зарадваш с положителен резултат  :bfp1:.А за хиперстимулацията -ако продължават още болките и подутия корем,звънкай на лекарите.Строга белтъчна диета,ако можеш почивай мнооооого,никакви газирани напитки и по-малко течности.Следи за промяна в теглото и си мери коремчето всеки ден.Надявам се ,че при теб хиперстимулацията е по-лека и дано няма усложнения.И аз бях така.Ако имаш въпроси сме насреща :)
Стискам палци и на теб Ели.На 24 те чакаме с добри новини.
*
Re: има ли момичета които ще правят опит в Олимед,чрез фонда?
« Отговор #784 -: Септември 18, 2010, 16:47:46 pm »
Хайде,момичета,някой няма ли да се похвали вече...?Чакаме да завалят положителните тестчета :bfp1: :bfp1: :bfp1: и след тях бебоците  :babyflips: :babyflips: :babyflips:
Re: има ли момичета които ще правят опит в Олиl
« Отговор #785 -: Септември 21, 2010, 15:31:06 pm »
 Момичета, четохте ли това?
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=590224

Какво мислите? Имате ли някаква информация?

 
Re: има ли момичета които ще правят опит в Олимед,чрез фонда?
« Отговор #786 -: Септември 22, 2010, 11:22:05 am »
daninka80 как си? Всичко наред ли е с теб?
Re: има ли момичета които ще правят опит в Олимед,чрез фонда?
« Отговор #787 -: Септември 22, 2010, 11:25:00 am »
Ели, тъкмо си мислех за теб :)
Ти как си?
10-тина дни минаха от трасфера вече, надявам се че си добре :)
Стискам палците и те чакам с добри новини yahoo_17 stork-boy

daninka80, дано и при теб всичко е ок :P

Ей нищо не пишете, дано да е за хубаво :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: има ли момичета които ще правят опит в Олимед,чрез фонда?
« Отговор #788 -: Септември 22, 2010, 11:34:07 am »
Добре съм, но май ще чакам М :x. Леко ми се пооцвети бялото течение, стана жълтеникаво, а обикновенно така става преди да ми дойде! Силно се надявам да не е това, ноо Божа работа
Re: има ли момичета които ще правят опит в Олимед,чрез фонда?
« Отговор #789 -: Септември 22, 2010, 13:41:41 pm »
Здравейте и от мен!Утре ми е трансфера на замразени ембриони  :D.Вече нямам търпение.Утре като се върна ще се включа пак.
Re: има ли момичета които ще правят опит в Олимед,чрез фонда?
« Отговор #790 -: Септември 22, 2010, 14:20:24 pm »
daninka, лек трансфер :) и стискаме палците :wink:

Ели, не бързай да мислиш за цикъла, то преди + тест висчко прилича все на М :wink:  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: има ли момичета които ще правят опит в Олиl
« Отговор #791 -: Септември 22, 2010, 15:36:09 pm »
Направих си и уринарен тест ПРЕСТО, но е -. Ще продължа да пия лекарствата до кръвния, но вече загубих надежда...

Daninka, лек трансфер и положителен тест. Успех!
« Последна редакция: Септември 22, 2010, 15:38:44 pm от Eli_Meli »
Re: има ли момичета които ще правят опит в Олиl
« Отговор #792 -: Септември 22, 2010, 22:18:18 pm »
Момичета, четохте ли това?
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=590224

Какво мислите? Имате ли някаква информация?

 
Какво да мислим нема пари за инвитро
*
Re: има ли момичета които ще правят опит в Олимед,чрез фонда?
« Отговор #793 -: Септември 23, 2010, 13:11:35 pm »
Момичета, четохте ли това?
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=590224

Какво мислите? Имате ли някаква информация?

 
Здравейте момичета, точно по този повод ви казах да искате фактурата си в края на процедурата и да гледате какво подписвате. Защото ако от опита на всяка една от нас краднат по хилядарка.....вие ги смятайте колко опита са това.
Казвам около хилядарка защото си знам до капка колко и с какво са ме стимулирали и като сметнах това, което са изписали по протокол и експертиза-идват около 1000 лв.
Желая на всички ви успех и много положителни тестчета.  Надявам се скоро да намерят парички, че много от нас разчитат основно на фонда.
Усмивки и целувки от мен
Re: има ли момичета които ще правят опит в Олимед,чрез фонда?
« Отговор #794 -: Септември 24, 2010, 08:07:16 am »
Добро утро и от мен!Трансфера мина успешно :)Върнаха ми двенки замразени ембриончета.Чувствам се добре,за сега нищо не ме боли.И да си призная не ми се лежи  :oops:.Док каза,че след 10 дни мога да пусна кръвен,а чак след 14 дни домашен тест.И да не спирам лекарствата без тяхно разрешение.
Ели ,ти как си?Кога ти е кръвния тест?Стискам палци да е +.
Re: има ли момичета които ще правят опит в Олимед,чрез фонда?
« Отговор #795 -: Септември 24, 2010, 14:00:41 pm »
 Здравейте момичета! Направих ЧХГ - 0.3, което си е категорично отрицателен резултат. От лабораторията ми казаха, че е много рано за тест и да го направя на 18-19 ден след трансфера, но аз инат - нали така ми каза Симеонова... Е сега си блъскам главата от тук накъде. Снощи ми прицапа 2 капки кафеникаво течение, днес го няма  8O
 Мислите ли, че още имам някакъв шанс?
Re: има ли момичета които ще правят опит в Олимед,чрез фонда?
« Отговор #796 -: Септември 24, 2010, 17:02:30 pm »
Здравейте,момичета!От известно време ви чета :oops:.Аз също правих опит в Олимед,по времето когато и Eli_Meli .Вчера си направих кръвен тест на 11 ден от ЕТ(13.09.10) и резултатът е ЧХГ-0,1.Спряха ми лекарствата и чакам да ми дойде цикъла.Eli_Meli ,дано тези капки,да са късна имплантация и на 19 ден,резултатът да е категорично положителен. :wink:Извинете,че така се намесих.На всички пожелавам успех и дано оттук нататък,завалят само  положителни ЧХГ резултати! :wink:
« Последна редакция: Септември 24, 2010, 17:05:56 pm от hristy_09 »
Re: има ли момичета които ще правят опит в Олимед,чрез фонда?
« Отговор #797 -: Септември 24, 2010, 21:01:24 pm »
 Хриси, а ти 100% ли си сигурна, че резултата е точен? Аз се обадих в клиниката и им казах, че резултата е - , но така и така е станало, че нямам цикъл и те казаха да направя, както са казали от лабораторията. Затова продължавам с лекарствата и с надеждата.
Re: има ли момичета които ще правят опит в Олимед,чрез фонда?
« Отговор #798 -: Септември 25, 2010, 00:43:26 am »
Eli_Meli ,писах ти на лични.
Приятна вечер на всички!
Re: има ли момичета които ще правят опит в Олимед,чрез фонда?
« Отговор #799 -: Септември 30, 2010, 17:35:25 pm »
Здравейте, момичета. Имам въпрос към миналите процедурата - на всички ли изписват Сумамед след пункцията?