0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ами сигорно Тони ще чака резултата.Обаче се съмнявам да става въпрос за домашен тест по добре кръвен си пусни
Здравейте момичета.Готово-боднахме първия пурегон.Надявам се утре да се справя и сама.Ама щом вие успяхте,трябва и аз да мога.В сряда съм на ринга.Дано всичко е както трябва.
  
*
Димашки УСПЕХ :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Здравейте момичета.Готово-боднахме първия пурегон.Надявам се утре да се справя и сама.Ама щом вие успяхте,трябва и аз да мога.В сряда съм на ринга.Дано всичко е както трябва.

Хайде, успех!
А пурегончето се бие супер лесно и хич не боли като го биеш самичка  :wink:
Естествено, че ще се справиш!
Стискам палци, Диди. Всичко ще е наред. Само спокойно и почивка.
Здравейте и от мен.Утре стартирам и аз.Мисля да си потърся някоя квартирка около клиниката.Някой ако има идейка  ,ще съм мнооого благодарна.
Браво Диди стискам палци всичко да се развива нормално. Иве как си ти почиваш ли повече или вече не
Хайде бе,момичета,мъча се да организирам седянка в сряда ама никой не се вързва.А на мен не ми се чака сама :(

  
Хайде бе,момичета,мъча се да организирам седянка в сряда ама никой не се вързва.А на мен не ми се чака сама :(

Хахахахаах - плетки ще има ли? Ако има - идваааааааааам  :lol:  :lol:  :lol:
Майтап бе, Уили!
Що бе,знаеш ли аз как ги умея плетките :lol:Ама така е като закъснявам-ще си стоя сама. :(
  
Браво Диди стискам палци всичко да се развива нормално. Иве как си ти почиваш ли повече или вече не

Гери, добре съм, почивам си, вече ми писна да седя в къщи, но пък е много топло, така че не се оплаквам, че не излизам. Опитвам се да устискам до сряда - за тест.
Ти как си? Какво каза теста? Предполагам, че си правила?
Диди, аз ще дойда. Не се отчайвай. Само искрено се надявам да устискам до тогава. Предполагам 8,00 часа.  :witch:
Иве кръвен тест ли ще правиш аз ще ходя в понеделник да пускам
Иве кръвен тест ли ще правиш аз ще ходя в понеделник да пускам

Гери, понеделник ми е рано. Ще ходя в сряда - на 10-тия ден. На теб кой ден ти е понеделник?
Гери, ако искаш пиши ми на скайп-а, ник-а ми е същия като тук във форума - fireive
*
daninka80 маже да питаш и в клиниката! До колкото знам те предлагат някакви варианти за пациентите си! Успех мила!
Днес много ме заболя като си слагах Фраксито. Странно. На някоя от вас, момичета, случвало ли ви се е?
Май съм улучила някой нерв, защото имам пулсираща болка па 1 точно определено място на бедрото. Много кофти.
Здравейте.Днес ме боднаха с пурегон и декапептил.Сега сама ще трябва да си ги слагам,че мъжлето нещо го е страх  :lol:.Декапептила ми го сложиха на ръката,но забравих да питам дали може на крака .Някой слагал ли си е от декапептила и как?
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Фраксито е най- приятно в корема  :jump12:
И дано се надуваш в корема след него още 9 месеца :wink:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Здравейте и от мен момичета.Пурегона го сложих днес без проблем и почти без да усетя.А декапептила и на мен ми го слагаха в ръката,но мисля че няма да е проблем в крака,нали е мускулно.Ама Дани ако искаш утре по-добре попитай.Теб кога те викат на преглед?Дано да е срада(ама сигурно е четвъртък).