0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Много съжалявам за Ани но вярвам че следващия път ще успее. А за Гери много се радвам и дано всичко е наред при прегледа и дано чХГ-то расте. Стискам палци на всички момичета на които им предстоят процедури да завършат със :bfp:
*
Благодаря ви момичета :hug2: аз вече съм по-добре. Днес подписах новата заповед, която излиза за около 2-3 месеца и в края на лятото мога пак да стартирам и този път надявам се да успея :bori_007: :bori_004: че да им натупам дупетата на малките калпазанчета отсега не ме слушат :balk_602:
На всички пожелавам успех на Дорито много :bighug: и другия месец едно положително тестче :bfp: а на Гери лека бременност и само положителни емоции до края :wink:
*
Аничкаа,радвам се,че си по-добре,миличка.Такова излъчване има и поста ти.Ей сега ще се изтъркулят 2-3месеца и отиваш на поправителен и този път ще го минеш с голяма шестицаа сигурна съм  :bighug:
И аз съжалявам за неуспеха ти, Ани!Но...горе главата, борбата продължава!Преди години и моят първи опит беше неуспешен, но виж ме сега, вече чакам втора рожба! :)
Успех от сърце ти желая!

*
Уау Ариелка това което си написала е чудесно. Направо настръхнах като го прочетох. Дано всеки има този късмет :bighug:
Благодаря!
*
Здравейте,момичета!Имам питанка по повод болничните по време на процедурата.Някой взимал ли е такъв болничен,колко дена дават и кой ви го дава,Симеонова ли?
Чудя се дали ще ми дадат,за да си подготвя картона.
*

    Писе

  • *
  • 29
  • Винаги има надежда
На мен в деня на пункцията ми дадоха 7 дни болничен. Предварително бях питала и ми казаха тогава 5+17 и сега останах учудена от тези 7 дни, но и те са достатъчно според мен. Да без личния картон няма да ти напишат болничен
*
На мен в деня на пункцията ми дадоха 7 дни болничен. Предварително бях питала и ми казаха тогава 5+17 и сега останах учудена от тези 7 дни, но и те са достатъчно според мен. Да без личния картон няма да ти напишат болничен
Писе,а после дадоха ли ти още или само тези 7 дена?Питам,защото за по-малко от 20 дена няма смисъл да взимам болничен.
А тоз картон при личната ли трябва да си го направя?Каква е процедурата?
Писе,а после дадоха ли ти още или само тези 7 дена?Питам,защото за по-малко от 20 дена няма смисъл да взимам болничен.
А тоз картон при личната ли трябва да си го направя?Каква е процедурата?

Доддо, по повод картона - купуваш си го от някоя книжарница и го носиш при личната. Попълваш си основните данни, тя само му слага печат и воходящ номер и това е. След това вече от клиника ще опишат информацията около болничния.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*


Доддо, по повод картона - купуваш си го от някоя книжарница и го носиш при личната. Попълваш си основните данни, тя само му слага печат и воходящ номер и това е. След това вече от клиника ще опишат информацията около болничния.
Radostinka,благодаря за инфото.Ще си взема картон и отивам да ми го направят.
*
Привет момичета,
това че не пиша съвсем не означава, че не ви чета редовно  :)
Чакам от Гери добрата новина за двете точици- не забравяйте, че ни е първенец тук и всички да и стискате палци.
any_d, с теб сме заедно на есен- с песен и вярвам, че ще успеем.
doddo, на мен ми дадоха следните болнични: при пункция- 7 дни, след изтичането им мъжо отиде да ми вземе още 14 дни и важно беше да занесе копие на предния болничен лист- не знам защо. Задължително с картона и двата пъти. Тони ги писа, а Симеонова само разписва.
Това е от мен за сега, чакам положителни пролетни тестове, а аз само ще ги поливам  :drunk:
Винаги искат копие от болничния, за да са сигурни за дата, на която той изтича. Иначе при невнимание или недоглеждане е възможно да се получи прекъсване на болничния, при което трябва да се явите на работа.
А всички занем, че от работодател до работодател има огромна разлика и може да се наложи наистина да отидете на работа.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

за съжаление аз немога да се похваля с  :bfp: ,
*
doddo, на мен ми дадоха следните болнични: при пункция- 7 дни, след изтичането им мъжо отиде да ми вземе още 14 дни и важно беше да занесе копие на предния болничен лист- не знам защо. Задължително с картона и двата пъти. Тони ги писа, а Симеонова само разписва.
Това е от мен за сега, чакам положителни пролетни тестове, а аз само ще ги поливам  :drunk:
Благодаря за изчерпателния отговор,миличка :bighug:Така има смисъл да си взема болничен значи,другата седмица като отида ще ги питам.
за съжаление аз немога да се похваля с  :bfp: ,
Анитка  :bighug:  :hug2:
*
Привет и от мен най после :bighug:

Благодаря на всички за пожеланията и подкрепата и ви пожелавам от сърце да изпитате дългоочакваното щастие,всички го заслужавате :balk_21:

Нараства ми ЧХГ-то,но видяхме само 1 бебече (за сега :balk_112:),чакам другия петък да сме по сигурни в резултата!

Съжалявам за отрицателните резултати за които прочетох,прегръщам ви силно :bighug: ,горе главата знам,че ще успеете :balk_21:
Здравейте момичета.Първо се обръщам към Гери да и пожелая една лека и безпроблемна бременност и да отбележа,че май месец май сме много тези,които ще се нуждаят от стиснати палчета.Аз поне вече знам за 5,заедно с мен :wink:Хайде момичета,не остана.
  
май месец май сме много тези,които ще се нуждаят от стиснати палчета.Аз поне вече знам за 5,заедно с мен :wink:Хайде момичета,не остана.
Значи Февруари да чакаме нови 10-15 бебенца :D. Стискам палци на всички, че и аз съм след вас!  :wink:
*
Да, даа видях,че сте заформили много силна групичка :grouphug2: стискам много силно палци на всички ви :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Диди ( Димашки ), то и аз бях за Май, но май се очертавам за началото на Юни.Зависи,  още не се знае кокло дълго ще се стимулирам..... Така че, мили момичета, стискайте палци и през Юни. :witch:
Да ви кажа аз като съм ги стиснала тези палци и нямам намерени да ги пускам скоро.За бързи,безпроблемни стимулации,за чудесни малки ембриончета и най-важното за много,много положителни тестчета.ТРЯБВА да успеем,бе момичета.