0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Страхотна новина!Браво, Гери!Това ще вдъхне толкова вяра и надежда на всички момичета тук!
Моите два успеха не са постигнати във вашата клиника, но от сърце желая на всички вас да успеете!

Много се радвам за Гери, и дано повлече крак.  :D
Лека и безпроблемна бременност, миличка.
Това е наистина страхотна новина.Стискам палци всичко да е наред и наистина да си повлече краката...
« Последна редакция: Април 14, 2010, 22:30:41 pm от sara33 »
 Като гледам как вървят номерата до 2 месеца може да имам заповед. Дали е необходимо да си пуснем някакви задължителни изследвания, за да не губим време в последствие? И кои?  :ask:
*

    Писе

  • *
  • 29
  • Винаги има надежда
Eli_Meli резултатите от хормоналните изследвания излизат за ден. Микробиологията за 3-4. Така че с тях няма да загубиш много време. Бавят се само имунологичните и генетичните. Тях ги пращат в Плевен и последно срокът им беше 50 дни за получаване на резултати. Така че, ако до сега не си ги правила, може да питаш твоя лекар кои точно от тях да направиш, за да са готови когато започваш.
Мерси за тези знам, но четах някога, че се иска излседване за спин и още някакви бяха.. Важи ли още или не?
*

    Писе

  • *
  • 29
  • Винаги има надежда
ДА изискват се спин, васерман (сифилис), хепатит В и С и хламидии. Резултатите от тях обаче излизат за ден два, така че няма с какво да те забавят точно те. Освен това не бързай да ги пускаш, защото важат 4 или 6 месеца. Не запомних точно. Но ако напримет те отложат заради задържан фоликул или киста ще изтече срока и ще ги пускаш отново ...
Много ти благодаря!  :D
Здравейте момичета имам завишени антитела на 23.04 съм при ендокринолог може да ми назначат имуновенин.Ако има някой на кого са назначили такова лечение моля да сподели кога се влива преди ЕТ или след положителен тест
*
Здравейте момичета имам завишени антитела на 23.04 съм при ендокринолог може да ми назначат имуновенин.Ако има някой на кого са назначили такова лечение моля да сподели кога се влива преди ЕТ или след положителен тест
Здравей,мила!Аз нямам завишени анти тела,но знам,че Имуновенина,както и Интралипида се вливат преди трансфер и после след положителен тест пак още няколко пъти...Успех при Ендокриноложката.Много е точна,допадна ми много...
:cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
Момичета влизам с гръм и трясък за да ви съобщя една прекрасна новина...
Нащо Гери е с пложителен тест на 11-я ден от трансфера - 66. и нещо.Не мога да си намеря място от щастие  :dance2: :cheerleader: :dance2: :jump12:
Ето отпушва се и наща темичка и започват да валят положителните тестчетааа... :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp:
Каза да предам поздрави на всички и че започва да си влачи краката за всички нас...

:bori_007: :bori_004: :bori_005: :sleeping: :ironing: :band: :band:ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ най накраяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя От мен за Гери многооооооооо кисссссссссссссссссссссссссс
Здравейте мили момичета днес бях на преглед при док. Симеонова за вземане на влагалищен секрет но не се получи тъй като вече осми ден ми зацапва явно е от хлоето което пия изписа ми антиоксидант и калциум + винамин Ц и ми каза да спра аспирин протекта. Но той може ли да се спира изведнъж ако някой знае моля да ми пише
*

    Писе

  • *
  • 29
  • Винаги има надежда
Защо да не може да се спира изведнъж апсирин протекта? Аз имах повишен процент на коагулационния фактор от него вероятно и като го видя д-р Симеонова каза да го спра. Така и направих. Ако имаше проблем с внезапното спиране, тя щеше да каже
Много ти благодаря явно ми го спират заради продължителноста на месечния цикъл стана ми странно понеже имам 4G/4G на генетичното изследване и миказаха да го пия и после ще мина на фраксипарин
Здравейте, моми4ета!Като гледам,колко напред сте стигнали по програмата,а аз все още не съм подготвила документите.Надявам се другата седмица да можем да направим спермограмата за да направя най-после и тази цветна снимка.Аз сам от Добри4 и се 4удя къде да я правя.Моля,ако някой е правил при д-р Бонев да пише за отзивите.В Добри4 той приема документите за фонда и си мисля 4е най-уда4но е при него но не съм сигурна в професионализмът му.Само веднъж бях ходила при него ,но това беше много отдавна и нямам спомен.И още нещо,видях 4е трябва да се правят и изследвания за хламидиии,а аз съм пускала сигурно 20 такива, но само кръвни и постоянно са разли4ни резултатите ту имам ту нямам или имам  висок титър, но на хламидия пневмония.Какви са изследванията за хламидии кръвни или със секрет? :ask:
Не знам колко са добри докторите в Добрич, но ще те посъветвам нещо. Избери си клиника, в която ще правиш процедурите и работи с техните лекари. Така ще си спестиш много нерви и време. Не само що се касае за изследванията, а и за документите - в Олимед движат всичко, не ти.
*

    Писе

  • *
  • 29
  • Винаги има надежда
Здравейте, моми4ета!Като гледам,колко напред сте стигнали по програмата,а аз все още не съм подготвила документите.Надявам се другата седмица да можем да направим спермограмата за да направя най-после и тази цветна снимка.Аз сам от Добри4 и се 4удя къде да я правя.Моля,ако някой е правил при д-р Бонев да пише за отзивите.В Добри4 той приема документите за фонда и си мисля 4е най-уда4но е при него но не съм сигурна в професионализмът му.Само веднъж бях ходила при него ,но това беше много отдавна и нямам спомен.И още нещо,видях 4е трябва да се правят и изследвания за хламидиии,а аз съм пускала сигурно 20 такива, но само кръвни и постоянно са разли4ни резултатите ту имам ту нямам или имам  висок титър, но на хламидия пневмония.Какви са изследванията за хламидии кръвни или със секрет? :ask:

При подаването на документите за фонда не са ти необходими изследванията за полово преносими болести. Те се правят при подготовка за стартиране на опит.
Здравейте момичета някой да има новини от Герито ами от Ани мисля че трябваше вече да е направила теста
Здравейте,мили дами.Ако утре след обед към 16 часа има някой от вас,който ще ходи в клиниката ще се радвам да се видим.Моите притеснения излязоха основателни-в цикъл съм,но какво да се прави.Пишете дали някой ще ходи,да знам да си взема червения чадър,че да ме разпознаете :lol:
  
*
Здравейте момичета някой да има новини от Герито ами от Ани мисля че трябваше вече да е направила теста
Здравейте и от мен,момичета :bighug:
Герито е добре,почива си в къщи и няма нет за да пише.Чака да дойде петък за втори преглед и кръвен тест за да се види ка се расте ЧХГ-то.Стискаме й палци всичко да е ОК и да се видят две плодни сакчета поне.
За Анито(ani_d)(дано не ми се разсърди,че пиша от нейно име.Целувам те миличка :balk_21:)  с огромно съжаление ще ви кажа,че е с отрицателен тест.Страшно много се надявах и за нея,защото ембриончета се развиваха прекрасно,но за нещастие няма имплантация.Днес е на преглед за да попълни новите документи.Стискам палци всичко да е ОК и следващия опит през септември да завърши така  :bfp: и после  :bori_016: :bori_002:.Пожелавам ти го от сърце,миличка.Знам,че ще успееш.