0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #800 -: Март 29, 2010, 17:19:59 pm »
Аз имам час за 2ри Април за преглед.
*

    ivaleta

  • ***
  • 200
  • Няма по-голямо щастие от децата!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #801 -: Март 29, 2010, 19:35:03 pm »
Момичета,

Как се бие Pregnil?  Със спринцовката ли вземам прахчето и разтвора или си ги разтварям някак си?

Благодаря!


*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #802 -: Март 29, 2010, 20:04:55 pm »
С по-дебела игла изтегляш разтвора и го вкарваш в прахчето. С по-тънката игла изтегляш разтвореното и си го биеш.
*

    ivaleta

  • ***
  • 200
  • Няма по-голямо щастие от децата!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #803 -: Март 29, 2010, 21:56:52 pm »
mira_mimi,
 :thankyousign:

*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #804 -: Март 30, 2010, 11:05:04 am »
Знаете ли дали НЗОК поема изследване на ЧХГ и колко броя изследвания?
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #805 -: Март 30, 2010, 15:08:19 pm »
днес си пуснах през касата и доплатих 2лв., но колко пъти мога, това вече не зная.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #806 -: Март 30, 2010, 15:45:58 pm »
Благодаря ти за бързия отговор и успех!
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #807 -: Март 30, 2010, 22:55:00 pm »
Здравейте на всички.Мога ли само да попитам някой знае ли как ще работи клиниката по празниците и дали някой от докторите ще бъде там.Моля ако някой знае нещо да ми пише.Много ви благодаря предварително!!! :balk_81: :balk_81:
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #808 -: Март 31, 2010, 11:16:50 am »
Помогнете и на мен!Пускат ли микробиология?На 19 април съм на преглед след цветна снимка.Притеснявам се аз да казвам на док.какво да ми назначат,а микробиология не сме пускали от 1 година.Последното ми изследване беше при предишния лекар. :ask:


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #809 -: Март 31, 2010, 11:34:48 am »
Здравейте,момичета!
Аз пак ще досаждам с моите въпроси,но все има нещо,което не съм разбрала и се сещам затова чак,когато се прибера. :(
Вчера бях на преглед при д9р Стаменов за започване на процедура инвитро и той ми каза да отида на 22 ден от цикъла за ижекция.Да, обаче не разбрах за какво да си запиша час при него ли,или друг ще ми бие тази инжекция?Моля ,ако някой знае да ми обясни.
Вторият ми въпрос е за колко време правят имунологичните изследвания и колко струват те,тъй като не ги видях в ценорасписа на клиниката.
Предварително ви благодаря за отговорите!!!! :youwoman:
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #810 -: Март 31, 2010, 11:54:39 am »
Вторият ми въпрос е за колко време правят имунологичните изследвания и колко струват те,тъй като не ги видях в ценорасписа на клиниката.
Пълния пакет имунологични плюс консултация е 260лв.Стават готови за 10 дни.Ако не си от София можеш да звъннеш по телефона на имунолозите и да попиташ за резултата.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #811 -: Март 31, 2010, 11:55:52 am »
sulza става въпрос за инжекция блокаж. Така, че се обаждаш и си записваш час за начало на стимулация, за блокаж.

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #812 -: Март 31, 2010, 12:08:22 pm »
Благодаря ви ,момичета !!!!!!
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #813 -: Март 31, 2010, 22:36:51 pm »
Здравейте , ето че дойде и нашия ред, определиха ни дата за блокаж. :balk_104: Ще бъдем с Лукрин, но забравих да попитам колко дена след инжекцията ще чакам да ми дойде? Всъщност не съм наясно дали цикълът след поставянето на Депо-препарат се измества? :ask:
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #814 -: Април 01, 2010, 08:25:22 am »
mole, индивидуално е, понякога се измества. Обикновено в рамките на 1 седмица от очаквания цикъл, ти идва. При мен винаги закъсняваше. Единият път уж дойде, пък после изчезна, така и не получих обилно кървене, а започнахме стимулация. Ще ти кажат кога да чакаш и какво да правиш, след като ти бият инжекцията. Успех в процедурата!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #815 -: Април 01, 2010, 11:23:19 am »
Аз бях с блокаж диферелин и вместо да ми закъснее ми подрани с 3 дни. Имах обилно в началото и продължително кървене, зацапване чак до средата на стимулациите. cambozzola е права -строго индивидуално е.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #816 -: Април 01, 2010, 20:03:38 pm »
Много ви благодаря момичета,инжекцията ми е за 15.04 , а ме накараха да запиша час за преглед и Е2 на 30.4, сега се тревожа дали да пътувам за София на 30.04 ако съм в цикъл?????Благодаря за пожеланията, за пръв път ще ми е и доста съм се шашнала :oops:
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #817 -: Април 01, 2010, 22:03:08 pm »
Няма значение че ще си в цикъл, отиваш в определения ден след блокажа (инжекцията).
Успех!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #818 -: Април 03, 2010, 13:58:57 pm »
Здравейте момичета,върнах се. Преди седмица беше трансфера и сега тръъъъъъъъъъпна....Ние нали не сме в БГ и докато течеше процедурата бях при свекървата и там няма нет. Та затуй се появявам сега.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #819 -: Април 03, 2010, 16:46:50 pm »
Здравейте ,да се отчета и аз. На 30.03 ми беше трансфера и сега чакаме. Ама аз не мога само да лежа,сега например се хванах да готвя. Вие какво правите и какво не правите момичета? :ask:Моя мъж все ми се кара да лежа, но и докторката каза ,че може леки разходки и някакви занимания ,които да не ме натоварват.Вчера например излязох до колежката ,тя живее наблизо. Успех на всички.