0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #700 -: Март 17, 2010, 08:17:35 am »
Тези ,които се прехвърляте с документи сега от фонда в клиниката и трябва да минете в рамките на 6 м. бъдете благодарни ,че ще го направите и нама да чакате като други момичта по година и нещо.
Не препрайте толкова!
Аз чаках 2месеца за ЦС,7 месеца за хистероскопия ,а оптът ми стартира след година.
С много търпение и компромиси  нещата се случват!
Успех!


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #701 -: Март 17, 2010, 09:51:55 am »
Vali   ,ако имаш впредвид мен и питането ми   по -назад в темата - аз имам записан час за първичен преглед и  не пререждам никого , прехвърляйки заповед!

Имах записан час за миналата година  есента ,но го   прехвърлих /презаписах за сега ,защото правих опит в предишната клиника.Личното ми мнение  е,че не е справедливо по Фонда   да се сменя  Клиниката ,без  да си  й пациент.


 


*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #702 -: Март 17, 2010, 11:08:36 am »
Не  разбира се.
Имам предвид  по принцип.Бях свидетел в клиниката  как една жена се възмущаваше ,че минали 2 месеца и няма да стигне до опит ,ако работят с това темпо.
Идеше ми...........
Малко отстана да се включа и .......
Видях момичета ,които правиха опит с мен 2008г и пак бяха там.
Някой идват и искат хоп най -отпред и с куп претенции.
Много е лесно да ти подготвят документите другаде и изведнъж да пожелаеш да смениш клиниката.Замислят ли се въпросните пациенти за тово ,че пререждат ,че лекарите се натоварвът и без това  с препълнени графици и  др


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #703 -: Март 17, 2010, 12:06:15 pm »
...
Имах записан час за миналата година  есента ,но го   прехвърлих /презаписах за сега ,защото правих опит в предишната клиника.Личното ми мнение  е,че не е справедливо по Фонда   да се сменя  Клиниката ,без  да си  й пациент.[/size]

 

Аз пък си мисля че няма нищо лошо в това, просто клиниките (работят вече близо 1 година с фонда и би трябвало да с имат представа колко са тези случаи на месец) да има предвидена бройка за такива пациенти. Няма нищо не редно в това, по една или друга причина да смениш екипа, стига да не се злоупотребява с това.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #704 -: Март 17, 2010, 12:42:21 pm »
Съгласна съм с Евро, само че тази бройка да е лимитирана.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #705 -: Март 17, 2010, 14:09:04 pm »
Момичета, помагайте. От колко часа почва работа лабораторията? Благодаря предварително.
Живей за мига!


Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #706 -: Март 17, 2010, 14:17:06 pm »
Момичета, помагайте. От колко часа почва работа лабораторията? Благодаря предварително.
От 8 часа.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #707 -: Март 17, 2010, 14:21:11 pm »
Благодаря, Теди  :flower:
Живей за мига!


Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #708 -: Март 17, 2010, 17:06:33 pm »
Здравейте,момичета.
Само да не ме нападнете сега ,че и аз сменям клиниката . Т.е от Репробиомед ще съм в клиника Малинов . Така като ви чета коментарите и си мисля,че до като почна с вторият си опит ще мине доста време явно. Има ли някоя от вас ,която се е прехвърлила и колко време отнема чакането .
И накрая искам да добавя ,че всички сме изнеревени от дългото чакане. Лично аз не бих искала да сменя клиниката си,но нямам особен избор.
Благодаря ви предварително и успех!
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #709 -: Март 17, 2010, 17:14:51 pm »
Дидомира , странен ти е въпроса. Какво значи колко е чакането?
То за всеки сигурно е различно, един се нуждае от едни изследвания, друг от други, зависи какво ще чакаш.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #710 -: Март 17, 2010, 17:30:50 pm »
Момичета, аз мисля, че тук става някакво объркване. Няма как заповедта от фонда да те класира в новата клиника, ако не си записана или минала на първичен преглед. Фонда просто финансира опита.
А ако се самофинансирате, то пак е задължително наличието на записан първичен преглед.
Не мога да разбера за какво пререждане става дума.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #711 -: Март 17, 2010, 17:33:59 pm »
Дидомира , странен ти е въпроса. Какво значи колко е чакането?
То за всеки сигурно е различно, един се нуждае от едни изследвания, друг от други, зависи какво ще чакаш.
Да обясня : утре си взимам заповедта от фонда.Беше ми обяснено от Силвия /мисля така се казва/ -от кл.Малинов, че когато взема заповедта и се прехвърля в тяхната клиника - да отида при нея с документите и тогава тя ще ми запише час . Питам се кога ще ми запише час ,след като има такъв наплив от момичета.Ох, дано ме разбрахте че и от работата си съм изнервена и ми е и напрегнато и чувствам, че звуча объркано .

Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #712 -: Март 17, 2010, 17:35:06 pm »
Беше ми обяснено от Силвия /мисля така се казва/ -от кл.Малинов, че когато взема заповедта и се прехвърля в тяхната клиника - да отида при нея с документите и тогава тя ще ми запише час . Питам се кога ще ми запише час ,след като има такъв наплив от момичета.Ох, дано ме разбрахте че и от работата си съм изнервена и ми е и напрегнато и чувствам, че звуча объркано .

Извинявайте ,но нещо стана .Това писах всъщност!
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #713 -: Март 17, 2010, 18:11:19 pm »
Рина, този въпрос го обсъждахме преди време и предизвика много спорове.
За щастие или за съжаление (зависи от гледната точка  :wink:)има възможност жена със Заповед да не чака наред с другите(година, година и половина) за първичен преглед.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #714 -: Март 17, 2010, 21:08:13 pm »
Дидомира за съжаление молбата от фонда важи само за 6 месеца, така че ще те вмъкнат бързо. И точно всички тези, които сменят изведнъж клиниката и идват там, правят този наплив.

Но всеки иска да е при най-добрите. Но сега, въпреки всичко, работят много бързо.

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #715 -: Март 17, 2010, 22:04:25 pm »
Момичета, здравейте!
Бихте ли ми казали ,лабораторията в клиниката до колко часа работи. Може ли за имунологични изследвания да се даде кръв късния следобед. Имам час при док. за 17.00 часа, а не съм от София. Искам да съчетая по-късното ми пристигане в София, прегледа и даването на кръв за изследванията, които , вероятно, ще ми назначи док. след неуспешения опит.И още, има ли значение кога да се правят тези изследвания: ден от цикъла, на гладно ли? Благодаря ви предварително.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #716 -: Март 17, 2010, 22:20:28 pm »
Здравейте , прочетох последната страница и ако правилно съм разбрала , хора с документи по фонда изготвени от друга клиника могат при готова заповед да си преизберат клиниката и да натоварят допълнително и без това големия наплив в Малинов?Извинете ме , но бих желала малко пояснения..... 8O
Аз тази клиника съм си я избрала преди 4 години и преди 3 успях да влеза за пръв път на преглед, после изследвания , манипулации, операция и най-накрая шанс от фонда. Сега търпеливо си чакам старт на процедура именно в тази клиника , която ми е изготвила документи и на която съм гласувала доверие.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #717 -: Март 17, 2010, 23:59:09 pm »
ikar ,мисля че до 19.00ч работи имунологията,но утре ще попитам и ще ти кажа със сигурност.За самото изследване няма значение в кой ден от цикъла ще си и не трябва да си гладна и жадна.
Успех!
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #718 -: Март 18, 2010, 00:10:02 am »
Мече, благодаря ти.По принцип мога и в моя град да направя изследванията, но държа да е в лабораторията на клиниката. Аз ще съм в понеделник там. Утре ще си пишем.Успех и на теб, и лека нощ !
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #719 -: Март 18, 2010, 12:09:35 pm »
Да попитам и аз-може ли да занеса спермограма от друга клиника или задължително трябва при тях да е направена?Пропуснах да попитам Д-р Персенска на прегледа.И дали да е разширена или нормална?