0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #620 -: Март 11, 2010, 16:17:27 pm »
Момичета,
моля ви,ако някоя от вас знае каква е цената в клиниката за изследване само NK клетки /част от имунологичните/,да ми пише.Последният път ми бяха леко завишени и имунолозите ми препоръчаха след курс на лечение да изследвам само тях, а не целия пакет преди стартирането на ин витро /на регистратурата не можаха да ми кажат точно/.
Благодаря ви :)!

*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #621 -: Март 11, 2010, 16:21:15 pm »
Момичета,
моля ви,ако някоя от вас знае каква е цената в клиниката за изследване само NK клетки /част от имунологичните/,да ми пише.Последният път ми бяха леко завишени и имунолозите ми препоръчаха след курс на лечение да изследвам само тях, а не целия пакет преди стартирането на ин витро /на регистратурата не можаха да ми кажат точно/.
Благодаря ви :)!
130 lv
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #622 -: Март 11, 2010, 16:39:29 pm »
Момичета,
моля ви,ако някоя от вас знае каква е цената в клиниката за изследване само NK клетки /част от имунологичните/,да ми пише.Последният път ми бяха леко завишени и имунолозите ми препоръчаха след курс на лечение да изследвам само тях, а не целия пакет преди стартирането на ин витро /на регистратурата не можаха да ми кажат точно/.
Благодаря ви :)!
130 lv
БЛАГОДАРЯ ТИ :D!

*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #623 -: Март 11, 2010, 18:05:31 pm »
Кажете ми, моля ви нещо СТРАШНО ефикасно и разхлабващо за запек, появи се преди трансфера и не отминава.
В началото помагаха само глобули Ева кю, от известно време насам и с тях не става, от дуфалака само болки и газове, и нищо, пък за кивита и кисело мляко да не говорим, не става.

Помагат единствено шоколадчетата, но тях пък лекарите не ги препоръчват.

И още нещо, какво правите за безсънието, голямо въртене нощем пада.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #624 -: Март 11, 2010, 19:09:26 pm »
здравейте момичета! Дойде и моя ред да се запиша при вас.пациентка съм на друг д-р след 3 неуспешни инсеминации започваме да оформяме документи за инвитро. Ще кандидатстваме за фонда с мъжки фактор и сега нашия д-р ни изпраща при д-р Стаменов за втора спермограма.Трябва да сме в Надежда около 10 април, казаха ми че като отидем за спермограмата едновременно да подадем и документите, казаха че можем да отидем направо без да се обаждам предварително. Не знам дали ще ни приемат така. От тук разбрах, че документите за фонда трябва да ги оставя в клиника Надежда, само че на 3 етаж, а спермограмата ще я правим на партера. Май доста ви обърках, но и аз самата съм объркана. Не знам дали съм разбрала правилно и затова ви моля да ми помогнете. Предварително ви благодаря
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #625 -: Март 11, 2010, 19:13:28 pm »
ивката, като начало е добре да си запишете час за спермограмата. Като оставите документите за фонда, вече ще ви кажат как се процедира натам и за какво / кога още трябва да си запишете час.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #626 -: Март 11, 2010, 19:50:33 pm »
cambozzola, благодаря за отговора!
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #627 -: Март 11, 2010, 19:55:18 pm »
 :balk_159: и аз съм ходила при Начев , но последно беше в Майчин Дом но на -1( на един етаж под регистратурата) да  не би да се е преместил пак ? последно ходих през ноември
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #628 -: Март 11, 2010, 20:29:44 pm »
Имам телефона на Начев и утре направо ще му се обадя и ще го попитам къде ще ме приеме.Д-р Персенска ми каза на 7,8,9 или 10 ден за цветна снимка и да си запиша час като ми дойде цикъл,обаче като чета започвам да се притеснявам дали ще има часове?
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #629 -: Март 11, 2010, 20:58:33 pm »
Здравейте,момичета!
И на нас предстои първа среща с д-р Стаменов.Записахме час и за спермограма ден преди това като от регистратурата ни казаха,че резултатите ще са готови за следващия ден. Не съобразих да кажа и СДИ тест(за него трябва 10 дни), дано се съгласят на място да направим и това. Това, което ме притеснява е имунологичните изследвания. Аз имам няколко от преди половин-една година в Плевен. Има ли имунолози в клиниката или да изчакаме д-р Стаменов да препоръча определени доктори?
Не сме от София и ако има възможност да се съвместяват някои изследвания ще ни е от полза.
Желая на всички кураж и щастлив финал!


*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #630 -: Март 11, 2010, 21:08:06 pm »
Има имунолози, намират се на етаж -1, в съседство с Тъканна банка, където се правят спермограмите
« Последна редакция: Март 11, 2010, 21:14:26 pm от shanoar »
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #631 -: Март 11, 2010, 23:54:05 pm »
:balk_159: и аз съм ходила при Начев , но последно беше в Майчин Дом но на -1( на един етаж под регистратурата) да  не би да се е преместил пак ? последно ходих през ноември
Да, Начев е на -1 ви етаж, в сутерена, както го наричат. Но клиниката е на 10тия етаж (поправка от моя предишен пост, където казах, че е на 9тия).
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #632 -: Март 12, 2010, 11:36:52 am »
Момичета,
имам следното питане:назначиха ми Цветна снимка, но сега за първи път ме попитаха дали искам пълна опойка. Преди са ми я правили в Тина Киркова и пих само обезболяващо прахче преди това. После тук във форума четох, че се дават и свещички.
Моля, ако някои знае какви са предимствата и недостатъците, нека да пише. Нямам проблем с болката, но ако с упойката може да се избегне този спазъм на тръбите, който да опорочи изледването...абе навита съм и на двата варианта, само да знам какво ще се постигне с единия или другия...
*

    Sharky43

  • **
  • 71
  • Не се предавам.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #633 -: Март 12, 2010, 11:56:20 am »
Аз съм с двете ръце за упойката за ЦС. На мен ми я правиха преди 2 седмици, и така боля, все едно ми правиха аборт без упойка - при това аз нямам запушени тръби, само силно увеличена обезформена матка и хипертрофирала от ражданията шийка. Изобщо не предполагах, че ще стане такова мазало по време на снимката (а и докторката, която прави ЦС също не очакваше.

Това е моето мнение.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #634 -: Март 12, 2010, 12:21:55 pm »
Здравейте,момичета!
И на нас предстои първа среща с д-р Стаменов.Записахме час и за спермограма ден
Доктор Стаменов много държи на имонологични изследванея от лабораторията в клиниката. Имунолозите са от 10 часа до  :? не знам докога. Ако не ви е много късно часа ще имате време да слезеш и да дадеш кръв. Ако няма да стартирате процедура скоро питай док дали има смисъл сега да ги правите.
Знам колко дълго чакате този час  :), стискам ви палци  yahoo_33
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #635 -: Март 12, 2010, 12:51:29 pm »
Rina74, мисля, че в "Стерилитет при жената" има отделна тема за цветната снимка, може да ти е интересно да прочетеш. Общо взето има всякакви мнения - някои момичета като Sharky43 много ги боли, други (като мен), въпреки че са със запушени тръби, изтърпяват болката безпроблемно. След като си правила и преди ЦС, значи знаеш какво е усещането. Ако спомените ти от тогава не са ужасяващи, лично аз бих те посъветвала да не се хвърляш на пълна упойка - няма смисъл финансово, а е по-добре и за здравето ти.
Поздрави и късмет с резултата!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #636 -: Март 12, 2010, 13:10:25 pm »
Sharky43, Carbonzola, благодаря момичета.
Реших, че ще търпя без упойка. Та нали раждане ни чака;-)! Аз по принцип имам висок праг на болка, а и нямам болезнен цикъл, въпреки че очаквам снимката да покаже запушени тръби. Дано мине без усложнения!

*

    Sharky43

  • **
  • 71
  • Не се предавам.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #637 -: Март 12, 2010, 13:46:35 pm »
С риск да ме обвините в заяждане, едно нормално раждане (без епидурална упойка) не ме е боляло толкова. Освен това, самата снимка, поне при мен, не беше 3 секунди, "борбата" беше 10-15 мин...
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #638 -: Март 12, 2010, 14:11:37 pm »
Sharky43, що да те бием, бе. Случва се, аз вярвам, че някои момичета наистина ги боли ужасно много. Явно ти си била такъв случай.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #639 -: Март 12, 2010, 15:18:34 pm »
Момичета, за замразяване и съхранение в клиника Малинов колко доплащате и колко поема фонда.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.