0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #580 -: Март 05, 2010, 21:05:52 pm »
Благодаря Ви за отговорите, питах на кой ден от цикъла, защото док ми каза да отида след 10 дни, а тогава ми беше 7 ден, тоест се падаше на 17 от цикъла. Аз обаче не можах да отида тогава и затова питам дали на 21 може. При мен може и да е имал нещо предвид, защото съм след спонтанен аборт.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #581 -: Март 05, 2010, 21:14:15 pm »
Аз като правих имонологичните док ми каза само да е в чист ден.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #582 -: Март 05, 2010, 23:00:22 pm »
Благодаря на всички момичета, които се отзоваха на молбата ми.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #583 -: Март 06, 2010, 20:28:55 pm »
Моля ви момичетата от София да ми обясните от Централна автогара или гарата, как да се предвижа до автогара Запад / пътя за Перник/?
Утре вечер трябва да съм там има къде да отседна а и било близо до клиниката.
Разчитам на вас и ви благодаря в аванс. :)
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #584 -: Март 06, 2010, 20:41:14 pm »
Здравей!От централна автогара можеш да хванеш трамвай до площад Македония и оттам трамвай номер 5.Трамвайте от централна автогара са много в момента,защото Мария Луиза е в ремонт.Който и да хванеш ше слезеш на площад Македония.За друго не се сещам.Ако не искаш да мръзнеш хвани такси.По евтини са 91091.Успех!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #585 -: Март 06, 2010, 20:44:27 pm »
Здравей mole, от централна гара тръгват автобуси на фирма Юнион Ивкони за Перник, които спират на всички градски спирки в София по пътя за Перник. Ако мислиш че ще ти е удобно можеш да попиташ на информация на Юнион на колко време вървят. Ако не се лъжа вървят на всеки 30ж или 40 минути
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #586 -: Март 06, 2010, 22:17:40 pm »
Много ви благодаря момичета , златни сте ! :wink:
Няма да съм сама , с мъжо сме двамката , но няма да има кой да ни посрещне и ще трябва  да се справим, а и нали ще отъпкваме пътечката. :PДано няма сняг в София , ще опитаме с такси.Мъжо гледа за някакви О.К  били по-евтини.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #587 -: Март 07, 2010, 07:50:31 am »
Много ви благодаря момичета , златни сте ! :wink:
Няма да съм сама , с мъжо сме двамката , но няма да има кой да ни посрещне и ще трябва  да се справим, а и нали ще отъпкваме пътечката. :PДано няма сняг в София , ще опитаме с такси.Мъжо гледа за някакви О.К  били по-евтини.
ОК супертранс. Разликата е една-две стотинки на дневна тарифа.

На тях има най-много ментета - не се качвайте на ОК супершанс, суперлукс и други супер-измислени неща.
Гледайте цената!

На 91280 няма ментета. Т.е. има, но те возят на същите цени.

Успех!
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #588 -: Март 07, 2010, 09:04:12 am »
Хванете такси от пред входа на автогарата. Мястото го държат въпросната фирма ОК и има само техни истински коли.

Пред главния вход на ЖП гарата задължително ще ви посрещнат със фразата "Такси ли ви трябва?" и ще ви измамят задължително. Не се качвайте на такси, на което шофьорът идва да ви убеждава лично, че трябва да се качите.

Просто идете точно пред входа на автогарага и хванете от там. Ще забележите, че под навеса се въртят само и единствено коли на ОК.

На връщане си поръчайте такси по телефона от пред клиниката да ви вземе - 9732121 са "ОК", 80 700 са "За едно евро", 91119 са Yes and Yellow и т.н.
« Последна редакция: Март 07, 2010, 10:19:16 am от Zai »

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #589 -: Март 07, 2010, 10:11:18 am »
Zai, 9732121
е телефона на ок супер транс, да не си ги объркала малко
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #590 -: Март 07, 2010, 10:13:56 am »
Zai, 9732121
е телефона на ок супер транс, да не си ги объркала малко

Мерси, оправих го. :oops:

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #591 -: Март 07, 2010, 11:03:55 am »
Тъкмо надниквам да видя писал ли е някой и се зрадвах на номерата на такситата. :youwoman:Само това ни липсва да се качим на някой измамник!
Аз си стягам багажа , че след малко пием кафето и потегляме .
Лек ден на всички! :wink:
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #592 -: Март 07, 2010, 17:38:54 pm »
Здравей!От централна автогара можеш да хванеш трамвай до площад Македония и оттам трамвай номер 5.Трамвайте от централна автогара са много в момента,защото Мария Луиза е в ремонт.Който и да хванеш ше слезеш на площад Македония.За друго не се сещам.Ако не искаш да мръзнеш хвани такси.По евтини са 91091.Успех!
Аз от там хващам 7 /питай от къде да хванеш трамвая за центъра/ и нищо не сменям до България с пресечката с Гоце Делчев - лесно се орентираш за спирката, сядаш от към страната на ватмана и гледаш на ляво - като се появи едно странно кръгло метално нещо и надпис HYPO, а после и КРИТ слизаш /прилагам снимков материал/
Ако си купиш 10 билетчета излизат 8 лв - и пазиш билет Nо10. Трамваите вървят на 3-4 мин.
« Последна редакция: Март 07, 2010, 17:41:43 pm от Мирена »
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #593 -: Март 07, 2010, 19:07:35 pm »
Мило въпроса и беше как да иде до автогарата на Овча купел, а не до клиниката
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #594 -: Март 07, 2010, 21:27:47 pm »
 :oops:
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #595 -: Март 08, 2010, 10:19:03 am »
• Ако пожелаеш нещо много силно, можеш да го посигнеш! Вероятно ще ти е нужно търпение, много усилия, истинска борба- но всичко може да бъде постигнато! Поеми риска да мечтаеш! Поеми риска да работиш лудо за мечтите си
 Честит 8-ми март момичета
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #596 -: Март 08, 2010, 10:58:22 am »
Желая ви достатъчно слънце, за да запазите мирогледа си светъл! Желая ви достатъчно дъжд, за да оцените слънцето още повече! Желая ви достатъчно щастие, за да запазите духа си жив! Желая ви достатъчно болка, че и най-малките радости в живота да изглеждат много по-големи! Желая ви достатъчно да получите, за да задоволите желанията си!
ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ!


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #597 -: Март 08, 2010, 16:49:48 pm »
Честит 8-ми март момичета. Желая ви много щастие и любов. И дано другата година всички освен празника на жената да празнуваме и празника на майката в този ден. Аз чакам 12.03 да започна стимулацията и тогава ще се включа активно тук. Само ме притесни това отцъствие на Д-р Стаменов към края на месеца, на мен тогава май ще ми се падне пункцията и трансфера. А Д-р Персенска дали ще е на работа?
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #598 -: Март 09, 2010, 09:35:55 am »
Здравейте момичета,
аз съм в голяма чуденка и много ще ми помогните с опита си.
Пациентка съм на д-р Стаменов и искам да стартираме инвитро на спонтанен цикъл. Но не зная за кой ден да си запиша час. Не съм от София и трябва да планирам разни работи, знаете. Известно ми е, че зависи от продължителността на цикъла и трябва да е преди овулация. При мен е около 30-34 дена, а овулация така и не се установи точно кога имам (веднъж 13-ти, веднъж 15-ти, та даже и 21-ви ден). Мислите ли, че 12-ти ден е добре?!
Благодаря ви!
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #599 -: Март 09, 2010, 10:00:20 am »
krem2003 , според мен е късно 12 ден, може би 7-8-9 ден.
При мен с цикъл 28-30 дни,слагаме прегнил на 10-11 ден и пункцията е 12-13 ден.

Някой има ли точна информация за почивните дни по великден и въобще през април в клиниката?
И на някаква конференция ходеха досега през април всяка година.