0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #520 -: Февруари 26, 2010, 19:52:09 pm »
Това никой не може да ти каже. Зависи от това дали имате всички необходими изследвания и от това дали има да се прави нещо преди процедурата.
Благодаря ти shanoar за бързия отговор.
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #521 -: Февруари 26, 2010, 23:24:31 pm »
Момичета,моята стимулация се отлага за сега.
Успех на всички!
А има ли здравословна причина за това отлагане? Притеснявам се, да не би да е започнала вълната на отлаганията, поради симпозиуми и т.н.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #522 -: Февруари 26, 2010, 23:52:21 pm »
Една молба към някой ,който е от Варна и ще ходи до седмица в клиниката.
Трябва да пратя едно пакетче .
Сори за спама.Ако има някой нека ми пише на лични моля :wink:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #523 -: Февруари 27, 2010, 19:12:16 pm »
Момичета бихте ли ми казали къде да си направя имунологичните изследвания?Бях чела тук някъде че в шейноо са най евтини услугите.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #524 -: Февруари 28, 2010, 07:40:56 am »
Аз си ги правих в болница иван рилски - имат си специален пакет.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #525 -: Февруари 28, 2010, 10:05:09 am »
Аз си ги правих в болница иван рилски - имат си специален пакет.
Колко заплати за тях?
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #526 -: Февруари 28, 2010, 10:12:51 am »
fabia, pepssi, аз съм си правила в Иван Рилски навремето, но след лапароскопията при Стаменов, той настоя да си пусна отново - при имунолозите в Малинов. По мои спомени цената в Иван Рилски беше км 260 лв., а в Малинов - около 250. При всички положения нямаше сериозна разлика.
Успех, дано са ви добри изследванията!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #527 -: Февруари 28, 2010, 10:36:49 am »
Благодаря ти cambozzola! Значи е най-добре да се пуснат тези изследвания в Малинов. То всъщност сама си ги назначавам,тъй като имам неуспешен опит инвитро и само това не съм изследвала.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #528 -: Февруари 28, 2010, 10:41:09 am »
И аз ги правих през октомври 2009 в Иван Рилски имунологичните - още не бяха ми ги поискали в Малинов. Струваха ми около 145-150 лв.
Но май наистина е по-добре да се направят в Малинов. Не знам дали в Иван Рилски изследват всичко, което изследват в Малинов. Май не се припокриват нещата.
« Последна редакция: Февруари 28, 2010, 10:48:09 am от mira_m66 »
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #529 -: Февруари 28, 2010, 21:35:27 pm »
Момичета,имах час за преглед след като съм си подала заповедта за 26.02,но ми се обадиха и ми казаха че го местят за 30.03 ,защото доктор Стаменов щял да отсуства.Някой знае ли нещо за това колко време ще го няма.Вече ми дойде в пове4е 4акането. :oops:
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #530 -: Февруари 28, 2010, 21:36:40 pm »
И на мен д-р Стаменов ми каза да си пусна имунологични. Каза след 10 дни, тогава ми беше 7 ден.Сега се чудя мога ли да ги пусна на 21 ден, защото на 17 ден няма да мога да отида. Има ли значение на кой ден от цикъла  ще ги направя. Плаща ли се за консултацията или общо всички изследвания и консултацията струват 260 лв.?
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #531 -: Февруари 28, 2010, 21:40:56 pm »
silvi 35 аз в сряда пуснах имунологични.Казаха ми, че на 5.03 ще са готови.Консултацията не съм я плащала.Платих само за кръвта 260лв.На мен Персенска ми беше казала, че иска имунологичните да ги пусна във втората половина на МЦ.Пуснах ги на 12 ден.
p.s pepssi ами аз имам 3 неуспешни искита.
« Последна редакция: Февруари 28, 2010, 21:51:21 pm от tanj74 »
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #532 -: Февруари 28, 2010, 21:44:37 pm »
Момичета,поради каква причина ви назначават имунологичните изследвания?
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #533 -: Март 01, 2010, 07:10:09 am »
Момичета,поради каква причина ви назначават имунологичните изследвания?
На мен още след първото неуспешно ИКСИ ми ги назначиха, след второто последваха генетични /които според генетичката при инвитро трябва с тях да се започва/, 2ра цветна снимка, хистероскопия, биопсия. Лапароскопията ми беше след първата цветна снимка. Всичко това се прави за да се установи причината /ако има при мен причина/ за липсата на имплантация при първото ИКСИ и що ембриончетата не се задържаха при второто. Аз съм с много сериозен мъжки фактор, в което може да се крие "ключа към палатката".. но.. няма как да се знае, преди да се изключат всички /на мен известни/ причини. Направих си изследвания и на хормоните свързани с щитовидната и задстомашната жлеза и ходих при ендокринолог. Ако някой знае какво друго да направя моля да сподели. Между впрочем не са ми готови резултатите от биопсията.. така, че е крайно време и на мен да излезе, че ми има нещо.. щото честно казано започвам да се ядосвам от 7 години да ми обясняват че ми няма нищо и да не става бебе.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #534 -: Март 01, 2010, 10:22:01 am »
Мирена,

на мен след раждането, аз имам неуспешем опит с раждане в 6 месец, та след 2 неуспех док ми назначи имунологични, генетични сама си направих, на моя глава, правихме хистероскопия и биопсия.

На моя глава също пуснах ЦН, микробиология, уреаплазма и мукоплазма, хламидия и така.

Повече не знам какво да правя.

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #535 -: Март 01, 2010, 10:31:34 am »
Мирена,

на мен след раждането, аз имам неуспешем опит с раждане в 6 месец, та след 2 неуспех док ми назначи имунологични, генетични сама си направих, на моя глава, правихме хистероскопия и биопсия.

На моя глава също пуснах ЦН, микробиология, уреаплазма и мукоплазма, хламидия и така.

Повече не знам какво да правя.
Остана да вярваш ,че следващия опит  ще е успешен! :bighug:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #536 -: Март 01, 2010, 10:56:54 am »
Вали, това със сигурност е така, вярвам че ще успея, вярвам на док.

Кърмих близнаците си 1 год и 2 месеца!!!
За моите две ангелчета родени в 25 г.с.
9.09-11.09.2008
9.09-20.02.2009

Една година без мама...
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #537 -: Март 01, 2010, 16:30:00 pm »
На тези от вас, които сте в стимулация, иска ли са ви изследвания за спин,васерман, хепатит В и хепатит С от клиниката.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #538 -: Март 01, 2010, 16:41:56 pm »
Силванче, док никога не ми е искал тези изследвания.
Пепси, при имплантационни неуспехи ги назначават.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #539 -: Март 01, 2010, 18:07:24 pm »
На мен не са ми искали. Аз настоятелно питах какви още изследвания трябва да правим, но ми отговаряха на този етап не е необходимо повече иследвания. Аз на своя глава реших и си направих имунологични и генетични(и двамата), а преди това микробиология, ПКК, урина.