0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Тема на бременните №49
« -: Ноември 13, 2009, 10:37:39 am »
Май е време за нова тема  :lol:. Време е и аз да се запиша официално  :wink:
Нека се напълни с много нови дългоочаквани бременности.
     
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #1 -: Ноември 13, 2009, 10:51:49 am »
Честитоооо нова тема, щастлива съм именно ти да я пуснеш,  yahoo_17 ДАНИ!

КЪСМЕТ и много нови попълнения!

denisa, флебодието го бях забравила  :oops:.
(кърмене+блондинка) не прощава...
Марков ми го предписа с аспирина.
Само бъди спокойна...
Тази пъпна връв не е патология, а особенност която се следи!


Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #2 -: Ноември 13, 2009, 10:52:50 am »
Честита ни нова темичка!Да продължи традицията от старата и да продължава със все така хубави новини! :D
Ето още едни тризнаци :D :D :D
Миси и тук да ти честитя страхотната новина!
Дани добре дошла и лека и спокойна бременност!
Да си родим живи и здрави бебета около термин!

Re: Тема на бременните №49
« Отговор #3 -: Ноември 13, 2009, 10:59:37 am »
И аз се чудя защо не мога да пиша в предната :lol:а то вече имало нова темичка.
Дано да е поне толкова плодородна както предната :D
Добре дошли на suelan  :D на misi и на dani_ j - всички сме много щастливи ,че се присъединявате към  нас :D
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #4 -: Ноември 13, 2009, 11:30:21 am »
Честита нова темичка и бързо, бързо да се пълни :cheerleader:.
Миси, Дани :welcome: , желая ви най-прекрасните и леки 9 месеца  :D
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #5 -: Ноември 13, 2009, 11:39:53 am »
Честита ни нова темичка :)

Момичета, аз сега се притеснявам, че упойката за зъба може да навреди на бебока :( Приятелката ми знае, че съм бременна и каза, че ще сложи упойка без адреналин и че е лекувала много бременни, ама си ме е страх. Та се чудя кое по-малко ще навреди на бебо - упойката или да изтърпя ужасната болка?
[/url][/url]
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #6 -: Ноември 13, 2009, 11:56:30 am »
Упойката няма да навреди. Не се притеснявай.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #7 -: Ноември 13, 2009, 13:01:19 pm »
Честита нова темичка  :D
Мише благодаря ти отново мила много ми помагаш  :thankyousign: :bighug:
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #8 -: Ноември 13, 2009, 13:39:44 pm »
Момичета, аз сега се притеснявам, че упойката за зъба може да навреди на бебока :( Приятелката ми знае, че съм бременна и каза, че ще сложи упойка без адреналин и че е лекувала много бременни, ама си ме е страх. Та се чудя кое по-малко ще навреди на бебо - упойката или да изтърпя ужасната болка?

Няма страшно.  Има си подходящи упойки.  На мен са ми слагали повече от веднъж по време на бременността - детето ми си е живо и здраво.

Да е хаирлия новата тема.  Влачете крака и за нас :).
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #9 -: Ноември 13, 2009, 13:52:18 pm »
Честита нова темичка и да се напълни с много,много нови мамчета  :D
Миси,Дани добре дошли и леки оставащи месеци до финала
jasmin_veni не се притеснявай за упойката,слагат специални за бременни,така ми каза мойта зъболекарка и че не вредят  :D
rozovelka стиснати палчета от мен  yahoo_17 :crossfingers: yahoo_17  и незабравима среща с бебче.
« Последна редакция: Ноември 13, 2009, 13:56:40 pm от stella_k »
*
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #10 -: Ноември 13, 2009, 14:01:08 pm »
Честита нова тема!Леко раждане на тези,на които им предстои и безпроблемна до края на останалите!

*
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #11 -: Ноември 13, 2009, 14:59:53 pm »
Благодаря за пожеланията  :D. Много отдавна чета в този подфорум, а сега дойде време и да се запиша в темата на бременните. Очаквам едно бебче, след втори опит ин витро, благодарение на д-р Александров и екипа на АГ-Варна. Все още съм в началото, утре влизам в девета седмица. Следващата сряда ще ходя при д-р Даскалов, за да видим как се развива и колко е пораснало нашето мушмуроче  :D.
     
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #12 -: Ноември 13, 2009, 15:21:14 pm »
Четстита нова тема и от мен!
Добре дошли и спокойно бременеене на новите момичета..... На старите /как само звучи ;)/ също пожелавам безпроблемна бременност. Леко раждане на Пешек, Розовелка и на всички, които им предстои среща с най-любимите им същества :)

И аз да се отчета. Вчера бях на преглед. Доктора ни увери, че всичко с бебо е наред. А той /бебо/ междувременно ни устрои лека закачка :) След като вече ни бяха казали, че ще е момченце, изведнъж доктора изцепи-"женски пол". Докато осмисля какво ми казва обаче, НАШИЯ явно обиден от констатацията, се напъчи гордо с пишока напред и доктора си върна думите назад :)


*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #13 -: Ноември 13, 2009, 16:54:45 pm »
Дани, много ми е драго да те видя тук. Лека, успешна и хубава бременност!  :)


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #14 -: Ноември 13, 2009, 17:17:04 pm »
Честита нова темичка нека се изпълни с много нови бременни момичета  :D
misi,dani_j,suelan добре дошли и ви пожелавам едни много леки и безпроблемни бременностти.
На rozovelka и Pesheck им пожелавам леки раждания и живи и здрави бебенца   :)
jasmin_veni спокойно нищо няма да ти стане от упойката !
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #15 -: Ноември 13, 2009, 18:22:41 pm »
                      :D :D :D Честита нова темичка!
            Да се напълни с още-повече бременни!
         Леки и успешни раждания на тези,които им идва реда !
       Здрави и красиви бебчета!
     Безаварийни бременности и много усмивки!

       :goodluck: :babyflips: :crossfingers: :babyflips: :sunshine: :babyflips: yahoo_17 :babyflips: :goodluck:
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #16 -: Ноември 13, 2009, 18:31:45 pm »
Привет момичета, аз се завърнах :)
Упойка с адреналин не ми биха, но при остър пулпит какъвто се оказа, че имам и некротизирал венец, благодарение на това, че "умна" зъболекарка ми е лепнала пломба ВЪРХУ венеца, тази без адреналин не ме хвана. Та си изживях вадене на нерв на живо. Да ми е жива и здрава зъболекарката, че успя с вного промивки да уталожи последвалата болка. :D
На връщане някакъв пияница нападна ватмана да го бие и се сбиха и залитнаха към мен, добре, че бях седнала. После чакахме полиция половин час при всевъзможни заплахи от онзи идиот. От цялата работа се разтреперих и за деня отделих повече адреналин, отколкото, ако бях с упойка. Важното е, че съм си в нас и вече не ме боцка в корема - целия ден ме боцкаше, явно като нещо ме боли и бебето се чуства зле :(
[/url][/url]
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #17 -: Ноември 13, 2009, 18:44:35 pm »
Честита ни нова темичка :D Да се пълни и препълва с нови попълнения и радостни мами!
За мен ще е последна, но вече нямам търпение за срещата :D

Жасминче, много си преживяла за един ден мила :( Дано нямаш повече такива ситуации и всичко е наред! Важното е, че вече е минало, сега почивай, защото определено в такъв момент нямаш нужда от негативни емоции!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #18 -: Ноември 13, 2009, 19:01:17 pm »
Да ти кажа ще го преживея останалото, за бебчо се притеснявам. Би трябвало всичко да е наред, Зара (зъболекарката ми) е вадила и зъби на бременна в 9 месец, та има опит.
[/url][/url]
*
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #19 -: Ноември 13, 2009, 20:47:18 pm »
Здравейте, момичета!
Честита нова темичка! Дано е поне толкова успешна, колкото предишната и още много бременелки се присъединят към нас...
Виждам, че има нови полпълнения и освен това имаме отново тризнаци  :D!!!!! Пожелавам на новите моичета, безпроблемна бременост, а около датата на термина, появата на здрави и красиви бебета-толкова, колкото е заявката  :wink:
А на момичетата, които им се пада, Розовелка и Пешек, желая незабравима среща с малките палавници.
Деница, не се притеснявай. Сигурна съм, че всичко ще мине наред и бебка ще се появи на бял свят жива и здрава.
Жаси, радвам се, че този напрегнат ден е приключил. Сега си почини и се успокой.

Да се отчета и аз, нали вчера имах преглед. Всичко е наред. Скара ми се, че много килограми съм качила. Досега съм +10 кг. Сложи ме на диета, ама няма да я спазвам, защото истината е, че на мен не ми изглеждат чак толкова, а и аз не се тъпча. Дори никога не съм яла по-малко от сега.... Важното е, че каза че плацентата се е преместила на правилното място (вдигнала се е). Все още не знае на какво се дължаха прокървяванивта. Важното е, че не са се появили отново. Продължавам да съм в болничен. Днес мислех да го прекратя, но реших да не го правя. При всички положения, работя от къщи, но не е като да си на работа. Дори си мисля от другата седмица да ходя за 2-3 часа до работата (живеем много близо) и да работя там, защото е по-удобно. Но мога да влизам и излизам, когато ми е удобно. Дори говорих с шефовете и са доволни...
Спокойни почивни дни на всички и безпроблемна бременност!!!!!!!!


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!