0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #280 -: Декември 01, 2009, 18:34:45 pm »
В урината първото сигурно са левкоцитите. Нормални са 3-4. Второто мисля ,че не е проблем, но, ако се притесняваш, звънкай на док.
ПП Цели две седмици имаме. :lol:


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #281 -: Декември 01, 2009, 19:21:16 pm »
Здравейте  нямах търпение да ви пиша защото съм много притеснена.Вече съм  в 4тия месец и оня ден доктора ми пусна стандартните изследвания повечето от който са добре но има и нещо което е много притеснително.Трихомони     -  следователно и цитонамазката ми е 2ра степен   .Изписа ми флажил-свещички .Най странното е че през юни ми преви профилактична цитонамазка и беше 1ва степен-от къде дойдоха за толкова кратко време?Много ме е страх защото четох че предизвикват спонтанен аборт  .Какво да правя ,опасно ли е за бебето и как мислите как съм ги намерила?Изчетох много информация в нета че се предават по полов път ,но аз имам голямо доверие в партниора си колкото и наивно да звучи.Той често ходи на басейни дали е възможно да е от тях.Аз  го изпратих на изследвания  а личната без да го праща на оролог му иска орина ,а аз до колкото разбрах се откриват в спермата  :oops:Също така предизвиквали стерилитет ,а ето че съм бременна.Незнам какво да мисля най -ме е страх за бебето . Сори че стана толкова дълго но във вас ми е надеждата за по компетентно мнение.Благодаря.
 
*
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #282 -: Декември 01, 2009, 19:38:01 pm »
Здравейте и в тази тема!

Имах преглед при д-р Сигридов на 30.11., но ми го отмениха, че бил болен. Засега в "Малинов" не знаят кога ще се върне и не искат да ми запишат друг час. :(

Някой да знае нещо по въпроса?
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #283 -: Декември 01, 2009, 20:00:47 pm »
Здравейте и в тази тема!

Имах преглед при д-р Сигридов на 30.11., но ми го отмениха, че бил болен. Засега в "Малинов" не знаят кога ще се върне и не искат да ми запишат друг час. :(

Някой да знае нещо по въпроса?

Това е много лошо и без това излизат във ваканция от 12.12 :(. Имам час за четвъртък - 3-ти - утре ще звънна да видя какво ще ми кажат и ще пиша.
Притеснена съм за моя бебо,защото го усещам много рядко и слабо през последните 2-3 дни, а беше много активен преди  :(.

*
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #284 -: Декември 01, 2009, 23:46:16 pm »
Джиджи,това в урината трябва да са масово плоски епителни клетки,т.е в урината са попаднали частици от влагалището,поне така ми беше обяснено на мен и било нормално.

Re: Тема на бременните №49
« Отговор #285 -: Декември 02, 2009, 12:18:12 pm »
annie13  не се тревожи излишно сега- в тези седмици понякога са по- активни, друг път по- кротки. И аз така се бях притеснила, защото е имало и 2-3 дни подред, в които го усещам по рядко и слабо, но моята докторка ме увери, че е нормално за тези седмици. Към 30 г.с. стават по- активни  :)
Джиджи занеси ги на джи пито ти да ги погледне, за да не се притесняваш излишно или ако има много време до прегледа ти при твоя АГ.
White, Тини то не останало при вас момичета- кога мина времето  :D
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #286 -: Декември 02, 2009, 12:49:56 pm »
Skarlett, аз живо се интересувах от този въпрос с полетите и изрично попитах моята лекарка. каза ми че няма проблем с полетите до седмия месец. не мисля че бебето би усетило стрес точно от полета, по-скоро стреса и положителните емоции се предават от твоя организъм. наслаждавайте се на полета :) във връзка с преминаването от държава в държава ме вълнува въпроса за ваксините sreshty свинския грип...за или против тези ваксини сте? някои от вас ваксинирал ли се е? и изобщо каква информация имате по темата. Благодаря на всички и приятни и незабравими мигове с вашите коремчета  :)
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #287 -: Декември 02, 2009, 14:01:46 pm »
Благодаря за отговорите, TINI78, това което написа ме успокои доста.
При единия доктор съм на преглед след седмица, а при другия след още една. Тогава задължително ще занеса да ми погледнат и изследванията, но нали нямам търпение да разбера какво се случва, за това споделих пак първо с вас :)
Ани, не се притеснявай. Както ти е казала Веселушко, понякога се случва да има такива периоди на "бездействие". И все пак ако много те притеснява това, нищо не пречи да отидеш при друг доктор, просто да те погледне на ехограф за успокоение. Стискам палци всичко да е наред и вече да няма подобни притеснения.
White, TINI78, с вас сме. Още малко остана, сигурно вече много се вълнувате. Успех!


*
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #288 -: Декември 02, 2009, 14:48:32 pm »
Заповядайте в юбилейното 50-то издание на темата:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=40426.msg651437;topicseen#new


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери