0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните №49
« Отговор #60 -: Ноември 17, 2009, 09:46:55 am »
Здравейте и от мен  :)
Аз докато се похваля, че съм във вашите редици ще взема да родя  :oops:

А-ха, такива да ги нямаме :) Сега предлагам да почакаш малко да ти се нарадваме на бременността, после другите честитки. Сериозно, много се радвам за теб, да сте живи и здрави, спокойни последни седмици, и щастлива среща с мъничето!
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #61 -: Ноември 17, 2009, 14:27:10 pm »
Честито миличка потайнице !!!
трашно се радвам за вас  :lol:
В очакване ....
*

    Tarja

  • *
  • 520
  • \m/ metal inside \m/
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #62 -: Ноември 17, 2009, 15:49:16 pm »
Благодаря ви много на всички и много, много ви прегръщам  :bighug: Така ме развълнувахте с пожеланията си, че чак си пуснах няколко сълзички (а съм много дебелокожа по принцип)
Иначе термина ми е баш на 01 януари, но надали ще избутам дотогава, поради което отдавна съм готова с багажа за болницата, а и за младежа почти всичко сме набавили, остават само някои дребни нещица да се купят.

Що се отнася до зъбите и моите са вече в плачевно състояние :( обаче отлагам посещението при зъболекаря, защото пия Гинипрал доста начесто, който ми влияе на кръвното. Зъбаря като ми шибне и той една упойка 100% ще отнеса плувката много жестоко.

Спокойствие и усмивки пожелавам на всички, а на Лиско освен това и да стиска лисичетата на топло колкото може повече.
         Equally Destructive
*
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #63 -: Ноември 17, 2009, 16:15:35 pm »
Мила Светле, много, много, много се радвам за теб! Пожелавам ти леки и безпроблемни оставащи седмици :) Сигурна съм, че всичко ще е наред!

Лиско, и за теб едни много стиснати палци :wink:
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #64 -: Ноември 17, 2009, 17:22:48 pm »
Добре дошли на новите момичета, лека и безпроблемна бременност до финала! :bighug: Аз днес трябваще да съм на ЖК, но заради епидемията ще чакам до другия вторник...аз едва изтраях до този, а сега още 1 седмица   osi_13
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #65 -: Ноември 17, 2009, 17:30:38 pm »
Мили момичета аз ви напускам, бях до тук.....бебчето ми е мъртво  :balk_146: :balk_146: :balk_146: толкова много боли....
Извинявам се, че ви развалям прекрасната тема, но трябваше да споделя.
Бъдете здрави и много, много щастливи.Желая лека бременност със щастлив финал на всички вас.
*
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #66 -: Ноември 17, 2009, 17:39:30 pm »
 :balk_145: Дениска миличка, не мога да повярвам. Как е възможно мила?

 Ох, :( представям си какво ти е , милата ми душичка.
 Как искам да съм при теб и да те прегърна искам да взема поне малко от болката ти.
 Спирам очите ми са пълни със сълзи. Не е честно, Боже защо правиш това?
 Даваш нещо толкова желано и след това го отнемаш  :(.   Знам колко чакано и изстрадано бебче е вашето.
Ще се моля с цялата си душа за теб. Поплачи миличка, но не се отказвай от мечтата си!!!
Обичам те.
*
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #67 -: Ноември 17, 2009, 17:40:26 pm »
denisa, много съжалявам!  :balk_146: :balk_146: :balk_146: :bighug:


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #68 -: Ноември 17, 2009, 17:48:56 pm »
Съжалявам, миличка. Косата ми настръхна като прочетох поста ти. Трябваше да го прочета няколко пъти за да го осмисля. Как така, нали всичко вървеше добре?


Re: Тема на бременните №49
« Отговор #69 -: Ноември 17, 2009, 17:51:36 pm »
Мили момичета аз ви напускам, бях до тук.....бебчето ми е мъртво  :balk_146: :balk_146: :balk_146: толкова много боли....
Извинявам се, че ви развалям прекрасната тема, но трябваше да споделя.
Бъдете здрави и много, много щастливи.Желая лека бременност със щастлив финал на всички вас.
Ужасно е!! Незнам как бих могла да те успокоя, но е невъзможно.. Не трябва да се случват такива неща!! Много е тежко! Прегръщам те!
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #70 -: Ноември 17, 2009, 18:01:23 pm »
deniska съжалявам много миличка  :( Просто незнам какво да кажа нямам думи- не е честно !!!! Много силно те прегръщам  :bighug: :bighug: Никой не го заслужава това никой- толкова ми е мъчно и болно на душата за вас  :( :(
На Peshek пожелавам всичко да е минало по вода и да са живи и здрави с бебка ! А rozovelka не е ли и тя тези дни ?
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #71 -: Ноември 17, 2009, 18:12:01 pm »
Privet i ot men. parvo da vi se izvinia che pisha na latinica, no sam v anglia i komputara mi izobshto nqma kak da se insalira kirilica.
priseidiniavam se kam grupata na bremennite , preskochix grupata na bebepraveshtite :) momicheta biah pisnala edna tema: da spodelim za parvite migove kogato razbraxte za polojielnia test...niakoi ako moje da ia premesti na podxodiashtoto miasto i da si razkajem istoriite tam, shte bade mnogo got. Celuvki na vsichki i goliamo CHESTITO na novite popalnenia :-)
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #72 -: Ноември 17, 2009, 18:12:54 pm »
На Peshek пожелавам всичко да е минало по вода и да са живи и здрави с бебка ! А rozovelka не е ли и тя тези дни ?
При тях вече всичко е минало и до колкото знам са добре. Може да ги поздравиш тук:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=40224.0
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=40206.0


Re: Тема на бременните №49
« Отговор #73 -: Ноември 17, 2009, 18:13:13 pm »
denisa много, много съжалявам миличка :( душата ми се къса, че трябва да минеш през това изпитание, никой не заслужава това :( Толкова съжалявам мила, нямам думи, мога само да те прегърна силно  :bighug: :bighug: :bighug:
[/url][/url]
*
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #74 -: Ноември 17, 2009, 18:15:29 pm »
Мила Дени прегръщам те силно!Много ми стана мъчно като прочетох...как може да се случи такова нещо!!!Съжелявам миличка и те гушкам!

Re: Тема на бременните №49
« Отговор #75 -: Ноември 17, 2009, 18:21:59 pm »
Дениска, миличка, много съжалявам...толкова мъчно ми стана, знам, че нищо не може да те утеши в такъв момент, но ти си силно момиче, поплачи си...а после вдигни глава и продължи напред :bighug:
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #76 -: Ноември 17, 2009, 18:27:08 pm »
Мила Denisa, и аз изтръпнах цялата! Съжалявам. Боли ме, но едва ли мога да си представя ти как се чувстваш сега. Поплачи си, мила...
 :bighug: :bighug: :bighug:
Но след миг си длъжна да вдигнеш глава, да прегърнеш Денис и да продължиш да се бориш!
« Последна редакция: Ноември 17, 2009, 18:32:20 pm от tsveti75 »
*
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #77 -: Ноември 17, 2009, 18:34:53 pm »
Е,не!!!Не искам да вярвам,че отново се случва това на някого!Дениса,много ми е мъчно като чета за случилото се,разбирам те напълно....без да искам се връщам назад във времето и си спомням как това се случваше на мен....В момента няма отешителни думи,нека Денис бъде твоята утеха!Господи,моля те пази нас и нашите дечица-родени и още неродени,моля те!
« Последна редакция: Ноември 17, 2009, 18:39:05 pm от TINI78 »

*
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #78 -: Ноември 17, 2009, 18:39:44 pm »
Мила Дени, няма думи, които да са в състояние да те утешат. Зная колко очаквано и търсено беше това бебе... Само времето може да направи болката по-поносима....
Силно те  :bighug:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Тема на бременните №49
« Отговор #79 -: Ноември 17, 2009, 18:43:44 pm »
Благодаря ви момичета само вие и моето слънце Денис ми давате сила и болката малко намалява.Радвам се, че ви има и много ви обичам.
Аз ще се оправя просто ми трябва време.....
Нека не развалям повече прекрасната и слънчева тема!
Бъдете щастливи  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: