0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    rali

Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #60 -: Декември 17, 2005, 19:04:54 pm »
Hei momi4eta,ne se ot4aivaite,vse pac skoro e Koleda,a na Koleda stavat 4udesa  :occasion10:
*

    juju

Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #61 -: Януари 16, 2006, 21:45:53 pm »
iskam samo da ti kaja che tozi test e super,mojesh da my viarvash
Цитат на: ellin
Статията е страхотна. наистина открих повечето признаци и заради това си направих тест - от новия, където го рекламират. два пъти излезе положителен. и така от две седмици. проблемът е, че сега си смених личния лекар и преди да мине един месец, той не може да ми даде направление за акушер-гинеколог. а на частно не мога в момента да си позволя да отида. много съм объркана - има ли възможност всички признаци да са налице, тестът два пъти да е положителен и да не съм бременна??! трябва ли някакви изследвания, какво да правя, докато отида на лекар. моля ви момичета, ако имате повече опит, да ми дадете съвет, тъй като и аз и приятеля ми едновременно сме радостни и паникьосани; а аз съм на 34 и досега някак си не съм си представяла, че може да стане толкова бързо.
*

    ioni

Re: Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #62 -: Януари 17, 2006, 09:19:52 am »
Цитат на: cygnus
Коментари по статията:
Първи признаци на бременност

  Вашите коментари тук:


statiata e mnogo hubava i dava palna i to4na informacia.

Пиши на кирилица!
*

    Glen

Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #63 -: Януари 21, 2006, 15:11:11 pm »
Каква е тази статия, искам и аз да я прочета. Ще ме светнете ли?
*

    Glen

о, извинявайте, намерих я!
« Отговор #64 -: Януари 21, 2006, 15:12:38 pm »
Намерих я!
*

    momi4e

Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #65 -: Февруари 01, 2006, 20:50:55 pm »
пожелаван на всички ви да си имате бебенца виждам колко много го искате
аз съм на 17 и от 2 месеца водя полов живот ...първият месец с приятелят ми го правехме без презерватив и си ми дойде с 7 дни закъснение....правихме го точно деня след като ми свърши без за последно, но после реших да не рискуваме и започнахме за използваме презервативи.....преди няколко дни имах обилно вагинално течение и си помислих че е защото излязох леко облечена една вечер...но започнах да имам и главоболие....Извинявам се ако ви се стори абсурден поста ми но ще съм много благодарна ако си кажете мнението .....
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #66 -: Февруари 01, 2006, 21:23:31 pm »
Ми да се надяваме че си поистинала. Прави го само с презерватив, ще си спестиш много неприятни неща който могат да ти дойдат на главата.
Като почнем от гъби та свършим до бременност. А за вагиналното течение може да е от много неща. Един гинекологичен преглед се търпи и не е болка за умиране.Не е зле да го посетиш.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    Anonymous

Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #67 -: Февруари 07, 2006, 01:13:43 am »
Stranno e kak samo za nqkolko 4asa moje6 da zapo4ne6 da iska6 dete tolkova byrzo,4e da ne ti izliza ot uma. az sam na 20, no vse o6te sam studentka, i to po pravo i edna bremennost bi me li6ila ot vyzmojnostta da zavyr6a redom s kolegite si...a tova bi bilo mnogo bezotgovorno za roditelite mi...zatova mili dami, stiskaite mi palci,kogato mi doide vremeto da si imam edno malko sladko beb4e...a za6to ne i 2 ili 3;) Uspeh na vsi4ki mami:)
*
neva
« Отговор #68 -: Февруари 16, 2006, 16:17:00 pm »
Цитат на: Anonymous
Stranno e kak samo za nqkolko 4asa moje6 da zapo4ne6 da iska6 dete tolkova byrzo,4e da ne ti izliza ot uma. az sam na 20, no vse o6te sam studentka, i to po pravo i edna bremennost bi me li6ila ot vyzmojnostta da zavyr6a redom s kolegite si...a tova bi bilo mnogo bezotgovorno za roditelite mi...zatova mili dami, stiskaite mi palci,kogato mi doide vremeto da si imam edno malko sladko beb4e...a za6to ne i 2 ili 3;) Uspeh na vsi4ki mami:)[/Успех в ученето и на теб Госте
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #69 -: Февруари 19, 2006, 01:04:38 am »
Здравейте, искам да попитам, дали аналната температура се повишава при бременност и колко? Знам, че при овулация трябва да е над 37,1!? Благодаря ви за отговорите предварително?


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #70 -: Февруари 19, 2006, 06:31:06 am »
Преди датата на очакваната М. повишената температура не гарантира бременност.
При бременност се запазва висока до около третия месец.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #71 -: Февруари 19, 2006, 08:39:11 am »
Цитат на: kassi
Здравейте, искам да попитам, дали аналната температура се повишава при бременност и колко? Знам, че при овулация трябва да е над 37,1!? Благодаря ви за отговорите предварително?


Да- повишава се при бременност.Може да се повиши с 0,5-0,6.
БТ над 37,1 показва че е имало овулация, че тя е минала, а не че си в овулация. И пак не е точно така- може да е 36.9 и пак да е  имало овулация.Или да е 37.0 и да не е имало овулация, а да са се образували кисти -това се вижда от графиката.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #72 -: Февруари 19, 2006, 15:00:06 pm »
Цитат на: kassi
Здравейте, искам да попитам, дали аналната температура се повишава при бременност и колко? Знам, че при овулация трябва да е над 37,1!? Благодаря ви за отговорите предварително?

Не е задължително да е над 37,1, въпросът е да е по-висока от първата фаза на цикъла и ако тази температура се задържи такава повече от 14 дни, можеш да мислиш за бременност. Попринцип се задържа такава до към 3 месец.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #73 -: Февруари 20, 2006, 16:32:56 pm »
А аз и двата пъти, когато забременявах, нямах абсолютно никакви симптоми и това ме усъмняваше. Всички тези симптоми ги получавах чак след закъснението. Ох, как искам пак да нямам симптоми  :roll:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
относно тестовете за бременност
« Отговор #74 -: Февруари 21, 2006, 18:49:40 pm »
Благодаря ви за отговорите. А как мислите дали е истина, че тестовете отчитат бременност преди закъснението. Наскоро си купих тест, на който пише, че отчита още на 7-ия ден след зачеването. Знам, че в чата пишете, че се изследва един хормон /ТХГ???/ чрез кръвен тест, дали е възможно толкова скоро той да се повиши. Благодаря ви за отговорите предварително. Самата Мели /на която вярвам мноооого/ каза, че тези тестове не отчитат преди самата дата на очакваната менструация. До скоро и късмет на всички.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Всъщност вече нищо няма смисъл. Дойде ми цикъла. Така че и това с БТ май не е вярно, защото аз поддържам висока, а пък ми дойде. Иначе пак се консултирах с моя лекар за уринните тестове. Той каза, че дори и при закъснение може да отчете отрицателен, а да е положителен, и това с тези ранните тестове също не било вярно, че отчитат на 7-ия ден от зачеването. Така че, чакане му е майката. Успех, милички.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
моми4ета днес ми е 34 ден от цикъла,4акам.Но статиата и това което 4ета в др. форуми ме кара да се вгледам в тялото си.гьрдите страшно ме болят от 4 дни,а зьрната ми изпькнаха,маи през деня ми се гади, :balk_159: а в  седнало положение ме опьва корема ниско в дясно.страхувам се да си направя тест за да не се полу4и само  :bfn:


*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Цитат на: poli_markova
страхувам се да си направя тест за да не се полу4и само  :bfn:


е то какъвто и да е резултата ще си остане такъв независимо дали те е страх от него или не. аз лично предпочитам да знам. за добро или за лошо.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
13 ден след трнсфер,4 ден след поставяне на Прегнил.Не издържах днес сутринта и направих тест.Резултата-втора много бледа 4ерти4ка.Дали е хормонална реакция?Освен това пия Дуфастон и Естрофем.Имам леки болки от време на време в областа на яй4ниците.Днес ми е 32 ден от цикъла.Рано ли е да се радвам..... :roll:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Карелия, пиши повече...направи ли втори тест?? Стискам палци да е пак положителен.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!