0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Четох статията защото съм новачка и да получа насоки някакви и мисля че тотално откачих  :roll: Ту си намирам симптоми, ту не си намирам, пък толкова се заричах да чакам спокойно!!! Остават още 4 дни в понеделник или ще ми дойде или (надявам се!) не, пък аз ще чета и ще се надявам  :D
*

    ve_si

Статията е страхотна и много поучителна.
аз тази статия доста честичко я препрочитах преди да забременея и всеки път бях твърдо убедена, че този път признаците са безпогрешни... :balk_144:  Когато наистина се случи, бях особено изненадана, беше обикновен ден, без никакви особени признаци...
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
Вси4ките ми надежди се сринаха.В4ера цикала ми дойде.На 25 ден от трансфера .Гадост :cry:
Много съжалявам  :( . Бъди силна, не губи вяра и надежда! Вярвам, че в близкото бъдеще всички ще бъдем май-щастливите майки :blowingdust:  :bighug:  :balk_21:

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Мила, Карелия.Съжалявам за отриц. тест. Мисля си, че един ден тези от нас, които искат силно да станат майки, да дарят живот, ще станат. Аз вярвам в добрия завършек при теб. Сега не е станало, защото явно така е трябвало. Бъди силна и ще видиш, че скоро време ще се похвалиш с добри новини. Желая ти спокойствие и вяра.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Margaritka

  • *
  • 17
  • Не искам много - искам две.....
Да ви кажа момичета и аз се чудя ,ако забременея един ден какво повече мога да почувствам от описаните симптоми, защото всичко това ме връхлита с пълна сила всеки месец в деня след овулацията ми...Много е жестоко и за съжаление се лекува временно с ПРОТИВОЗАЧАТАЧНИ....
*
Вси4ките ми надежди се сринаха.В4ера цикала ми дойде.На 25 ден от трансфера .Гадост
_________________
Много съжелявам,
ти къде прави твоят трансфер?

Иначе за статията,
хубава е,но на моят въпрос бременна ли съм след трансфера отговор ненамерих.
В събота  сутрин познавам един човек който ще си прави тест за бременост :bfp1:  :!: :? !
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #88 -: Април 03, 2006, 01:47:23 am »
Здравей Дан4е,правих го при д-р Николов.Пиши какво стана с теб,направи ли теста в събота?
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #89 -: Април 03, 2006, 07:29:27 am »
Здравейте момичета.Човек има много мечти,но една винаги е на прво място ,желая ви точно тя да ви се сбъдне!!! :lol:  :lol:  :lol: Adi[u[/u][/b][/i]
*
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #90 -: Април 03, 2006, 11:13:03 am »
:roll:  
Цитат на: kareliya
Здравей Дан4е,правих го при д-р Николов.Пиши какво стана с теб,направи ли теста в събота?


Здравей
правих тест вчера сутринтта,обикновен уринарен,излезе отрицателен!
Вчера изчислих че е точно една седмица,как калкулирам и аз незнам но,идващия петък ще трябва да правя кръвен тест в клиниката,напрегнато ми е защото съм на работа и сега ще трябва да телефонирам за да сменя датата тоест или в събота или в понеделник,мъжът ми ми заяви че го учудвам с поведението си,но ...
дали има надежда за чудо и кръвният тест да покаже различно от този вчерашния?! :roll:

Разкажи ми нещо за твоят опит,аз честно казано не съм много в час,с клиниките в България и не само...как да го кажа,май прекалено бързо свикнах на удобствата тук в Швейцария... :wink:
Твоят опит,кога го прави,и какъв е резултата?
*
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #91 -: Април 03, 2006, 11:19:52 am »
Цитат на: kareliya
Вси4ките ми надежди се сринаха.В4ера цикала ми дойде.На 25 ден от трансфера .Гадост :cry:

Извини ме за тъпия отговор преди малко,май още спя.
Много съжелявам,ако беше във възможностите ми щях да го изтрия!


Значи ако не бъркам и тоя път,
това твоят първи опит ли беше?
Моят е първи опит,имам познато семейство с 3 деца,първото е от икси втори опит,другите 2 по естествен път,че те ме подкрепят духовно.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #92 -: Април 03, 2006, 11:26:29 am »
Момичета, темата е "Първи признаци на бременност".
Нека не я разводняваме.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    naj_mama

относно статията за признаците за бременност
« Отговор #93 -: Април 06, 2006, 21:32:31 pm »
Здравейте момичета. Аз навлизам от друга територия, в която от сърце ви пожелавам да встъпите в най- скоро време. :stroller: . аз имам вече дете и мога да кажа че статията отговаря напълно на признаците, но много е важно да не се вманиячавате в това, аз също чаках доста време да се случи и вече когато се бях отчаяла ТО стана. Така че горе главите и УСПЕХ..И от догодина ще си пишем в bg_mama. :lol:
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #94 -: Април 18, 2006, 16:21:16 pm »
Здравейте преди 2 месеца правих тест но нищо,миналия месец пак надежди и пак нищо,затова утре сьм на преглед.дано да сьм добре и в най скоро време ylinfant .Ве4е 8 месеца опитваме. Все си мислех 4е ще стане по бьрзо :oops:


*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #95 -: Април 18, 2006, 19:21:34 pm »
Цитат на: poli_markova
Здравейте преди 2 месеца правих тест но нищо,миналия месец пак надежди и пак нищо,затова утре сьм на преглед.дано да сьм добре и в най скоро време ylinfant .Ве4е 8 месеца опитваме. Все си мислех 4е ще стане по бьрзо :oops:



   Стискам ти палци всичко да е наред при теб Поли.И аз ,както и всички други момичета тук сме се надявали да стане от първите няколко пъти.Е ДА ама НЕ.Господ решил да чакаме с години.Така,че спокойно.Живота е пред теб.Поздрави и пиши за резултата след прегледа.
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #96 -: Април 21, 2006, 11:48:04 am »
Прегледа мина,назна4и ми изследваня на LH,LSH,пролактин,естрадиол,прогестерон и тестостерон.Кажете ми нещо за тези изследваня.Притеснява ме това 4е гинеколога ми нищо не ми каза,иска пьрво да види резултатите


*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #97 -: Април 21, 2006, 12:35:11 pm »
Цитат на: poli_markova
Прегледа мина,назна4и ми изследваня на LH,LSH,пролактин,естрадиол,прогестерон и тестостерон.Кажете ми нещо за тези изследваня.Притеснява ме това 4е гинеколога ми нищо не ми каза,иска пьрво да види резултатите

На 3 ден от МЦ : ЛХ+ФСХ+Естрадиол
На 7 ден  СЛЕД овулация Прогестерон
За Пролактин и Тестостерон - няма значение денят
За Пролактина е важно да не се пипат,галят и т.н гърдите ( от това той може да се повиши )- добре е това да се спазва и няколко дена преди изследването.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #98 -: Април 21, 2006, 15:50:46 pm »
За какво са тези изследваня?Какво трябва да покажат и трябва ли да се притеснявам 4е гинеколога ми ми ги иска?


Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #99 -: Април 21, 2006, 16:06:16 pm »
Не трябва да се притесняваш, че ти ги иска....трябва да се направят, за да се види дали всичко е в норма.