0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #100 -: Април 21, 2006, 19:20:27 pm »
Цитат на: poli_markova
За какво са тези изследваня?Какво трябва да покажат и трябва ли да се притеснявам 4е гинеколога ми ми ги иска?


Поли, много те моля, не спамвай темата, която е за коментари по статията "Първи признаци на бременност"!
имаме си цял отделен форум за въпроси като твоите - нарича се "Опити за забременяване" и стои на първо място в списъка на форумите. Пусни си там нова темичка с въпросче, така и повече хора ще може да ти отговорят по същество.
Отделно от това, въпроси като твоя са задавани многократно. Опитай се да поразгледаш по-старите теми, да потърсиш в архива с помощта на търсачката - изобщо, бъди добре дошла в тези форуми и се научи да ги ползваш максимално добре!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Надеждата, че този път е станало те подлудява.........и все пак никой не може да ти я отнеме....търсиш признаците по тялото си, мериш температура, внушаваш си разни неща и всеки път се молиш : Дано не ми дойде този месец, и когато това стане се срутваш безсилен, невярващ и питащ, и се чудиш как пак и от къде да намериш сили, да станеш и пак да се бориш .....и в един такъв труден момент все се намира някой който да пита : правите ли опити за бебе? И ти пак се чудиш от къде да намериш теа сили - да премълчиш или да отговориш подобаващо или просто да кажеш истината. Защо е необходимо излишно да преминаваме през всичките тези изпитания и трудности, да се каляваме, и да търпиме толкова много болка...... точно ние.
Съжелявам, че точно тук го написах това......емоционално...но съм на такава вълна...
Нека скоро всички ние открием всички тези признаци, и нека не спираме да вярваме, че скоро ще се случи това щастие и на нас :bighug:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Ванина ,когато ти чета думите все едно аз съм го писала!Мисля че много момичета изпитват тези чувства.Пожелавам на всички скоро тези чувства да се преобърнат в найпрекрасните изживявания в очакването на нашето слънчице!!!!! :bighug:  :blowingdust2:  :sunshine:
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Ванина  :kiss: отлично разбирам какво имаш предвид  :(  
Пожелавам на всички момичета в Зачатие скоро да усетят разликата между "фалшивите" симптоми на бременност, които усещаме всеки път точно преди гадната М. да дойде и истинските симптоми :wink:


Ванина, преди около година написах подобен постинг тук! Едва ли ще го намеря, но не губи надежда!
Матей - 1.04.2006 г
*
Аз се чувствам по същия начин, като вас момичета! Благодаря, за това, че тук можем да споделим всичко и да срещнем разбираме! Когато мои познати ме провокират с въпроси от сорта "защо нямам деца", от известно време отговарям -"аз страдам от стерилитет". Реакцията е изумителна. Или се правят, че нищо не са чули, или казват "а, така ли?" и ме гледат като извънземна. В крайна сметка повече въпроси по темата няма. Само момичета като нас знаят какво е да живееш в периоди на надежди, очакване, разочарование ... какво е всеки месец да търсиш така желаните признаци...
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
higia, и аз правя така - много е забавно, щото се чустват виновни, че са ти бръкнали в раната. А аз свикнах да живея с тази ситуация, не че съм накакъв дебил, но все пак времето на опити при нас е доста и няма как да не свикнеш с това! Трудно е понякога, но не си позволявам да се надявам често и толкова! Разочарованието винаги носи болка.
Успехи на всички!!!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Здравейте момичета!

Аз вече имам едно детенце на 3 годинки и сега имаме желание за още едно. Въпреки че вече съм преживяла всичките страхове дали ще ми дойде или не, сега пак е същото. Остава ми една седмица до цикъла и съм като побъркана. Преди не съм чела такива статии и някак си не съм търсила всички тези признаци, само съм се надявала всеки месец. Но сега откакто прочетох тази статия, откривам много сходни неща. И умирам от ужас какво ще се случи след няколко дни. Чудя се сали да си направя тест, но незнам дали толкова рано ще отчете бременност. Предишния път след като не ми дойде чак тогава си направих и бях в страшна еуфория, когато излезе положителен.
*
Рано ти е за тест. Устискай да ти закъснее поне 2-3 дни. Успех!
Първи признаци на бременност
« Отговор #109 -: Юни 05, 2006, 12:34:13 pm »
статията е много хубава. Но се притеснявам да не започна да си втълпявам някои отт тези симптоми :oops:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Първи признаци на бременност
« Отговор #110 -: Юни 05, 2006, 21:27:48 pm »
Цитат на: ted_
статията е много хубава. Но се притеснявам да не започна да си втълпявам някои отт тези симптоми :oops:


 :balk_21:
mnogo polezna e statiata
« Отговор #111 -: Юни 08, 2006, 18:17:49 pm »
Zdraveite,da mnogo sam dovolna 4e imam vazmojnosta da se zapoznaia sas simptomite ,zashtoto tri dena predi datata na moiat menstrualen cikal imah podobno nemenstrualno karvene-i ve4e mi zakasniava sas edin den,sashto taka gardite mi ujasno mnogo me boliat moje bi ot dve sedmici ,nemoga da razbera dali sa potamniali zashtoto hodia na sularium ot 5 dena, no bolkite v korema sashto gi imam kakto i v krasta. :idea: dano...........,namen radost kakto i na vsi4ki vas,mili4ki!
Цитат на: Lu
Здравейте момичета!

Аз вече имам едно детенце на 3 годинки и сега имаме желание за още едно. Въпреки че вече съм преживяла всичките страхове дали ще ми дойде или не, сега пак е същото. Остава ми една седмица до цикъла и съм като побъркана. Преди не съм чела такива статии и някак си не съм търсила всички тези признаци, само съм се надявала всеки месец. Но сега откакто прочетох тази статия, откривам много сходни неща. И умирам от ужас какво ще се случи след няколко дни. Чудя се сали да си направя тест, но незнам дали толкова рано ще отчете бременност. Предишния път след като не ми дойде чак тогава си направих и бях в страшна еуфория, когато излезе положителен.

Аз при първата си бременност направих тест повече от седмица преди датата на цикъла и имаше втора бледа черта, която стана явна един ден след закъснението
Re: mnogo polezna e statiata
« Отговор #113 -: Юни 16, 2006, 12:22:56 pm »
Цитат на: kaliglllua_79
Zdraveite,da mnogo sam dovolna 4e imam vazmojnosta da se zapoznaia sas simptomite ,zashtoto tri dena predi datata na moiat menstrualen cikal imah podobno nemenstrualno karvene-i ve4e mi zakasniava sas edin den,sashto taka gardite mi ujasno mnogo me boliat moje bi ot dve sedmici ,nemoga da razbera dali sa potamniali zashtoto hodia na sularium ot 5 dena, no bolkite v korema sashto gi imam kakto i v krasta. :idea: dano...........,namen radost kakto i na vsi4ki vas,mili4ki!

Какво стана? Направи ли тест? Болезнени гърди добре, но май трябва да прекратиш солариума...
zdraveite napravih testa izleze polojitelen sled tova napravih oshte edin test toi poso4vashe sashtoto +,(nali4ie na bremenost),taka spriah solariuma sled kato pro4etoh edin kup statii za tova kakvo netriabva da pravi bremenata jena ,hodih na genekolog no poradi tova 4e e tvarde rano i tia nemoje da vidi vse oshte nishto na video zon shte otida otnovo sled edna sedmica stiskaite palci vsi4ko da e nared sas ploda!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Цитат на: kaliglllua_79
zdraveite napravih testa izleze polojitelen sled tova napravih oshte edin test toi poso4vashe sashtoto +,(nali4ie na bremenost),taka spriah solariuma sled kato pro4etoh edin kup statii za tova kakvo netriabva da pravi bremenata jena ,hodih na genekolog no poradi tova 4e e tvarde rano i tia nemoje da vidi vse oshte nishto na video zon shte otida otnovo sled edna sedmica stiskaite palci vsi4ko da e nared sas ploda!


Стискам палци!
Дано да е станало чудото
:blowingdust2:  :babydust:  ylinfant  :babydust:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
:balk_177: denis blagodaria za pojelanieto!
Az go :blowingdust2: pojelavam na vsi4ki :balk_64: maiki uspeh,i pove4e viara zashtoto 4udoto sashtestvuva!
:bighug: pregrashtam vi vsi4ki silno  


Пиши на кирилица!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Цитат на: kaliglllua_79
zdraveite napravih testa izleze polojitelen sled tova napravih oshte edin test toi poso4vashe sashtoto +,(nali4ie na bremenost),taka spriah solariuma sled kato pro4etoh edin kup statii za tova kakvo netriabva da pravi bremenata jena ,hodih na genekolog no poradi tova 4e e tvarde rano i tia nemoje da vidi vse oshte nishto na video zon shte otida otnovo sled edna sedmica stiskaite palci vsi4ko da e nared sas ploda!




 :crossfingers:  :crossfingers:  :crossfingers: успех дано да е всичко наред!!!!Трябва да е наред!!!! :balk_602:  :balk_21:
Статията ми хареса
« Отговор #118 -: Юни 18, 2006, 16:37:47 pm »
Статията ми хареса ! :balk_602:
*
ако ми доиде и този месец ще откача не издържам вече тази една чертичка и този мц :evil: :evil: :evil: :bfn1: :BangHead: :BangHead: