0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Коментари по статията:
Първи признаци на бременност
Вашите коментари тук:
« Последна редакция: Март 10, 2007, 18:23:05 pm от cygnus »
*

    mimss

  • *
  • 156
  • И от най-тъмните облаци вали светла вода!
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #1 -: Януари 15, 2005, 14:32:12 pm »
Моите коментари ще трансформирам в пожелания   :)
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #2 -: Януари 15, 2005, 19:28:57 pm »
Благодаря за статията. Хареса ми. :lol:
*
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #3 -: Януари 15, 2005, 21:08:12 pm »
Много полезна статия.
Дано само сега не започна постоянно да се вглеждам за тези симптоми.
Благодаря на момичетата направили превода!
"Общо взето мъжът е по-доволен ако на масата му има хубава вечеря,отколкото ако жена му знае старогръцки."
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #4 -: Януари 15, 2005, 21:10:01 pm »
На мен втората половина на цикъла ми харесва да си намирам признаци и да си мечтая. :oops:
*
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #5 -: Януари 15, 2005, 23:01:09 pm »
Хубава и полезна статия и дано всички си открием скоро описаните симптоми и :bfp1: и...... :sbabygirl:  :babyboy:
*
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #6 -: Януари 16, 2005, 10:49:14 am »
Много е хубава статията - любопитна съм какви биха били "Другите възможни обяснения" за "Емоционалните промени"   :lol:
*
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #7 -: Януари 16, 2005, 17:48:10 pm »
Полезна статия!Дано по скоро изпитаме симптомите на новия живот! :stroller:
Стискам палци на всички момичета :crossfingers:
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #8 -: Януари 17, 2005, 09:02:52 am »
Оф, оф, оф, вече се изтормозих - до петък си намирах признаци, но вече не и как ще издържа до сряда незнам.
Статията е готина - имаше нужда от нея.
Матей - 1.04.2006 г
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #9 -: Януари 17, 2005, 10:10:14 am »
Статията е добра.
Но аз намирам за много изтощаващо психически взирането за признаци през втората фаза на цикъла. Тогава признаци просто не може и да има, освен вероятно в 0.01% от случаите... :)
Не е ли по-добре да си свиркаме просто?  8)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #10 -: Януари 17, 2005, 10:16:52 am »
Някой си мечае, друг си свирка :lol:
Всеки си намира някакъв начин да оцелее.
Важното е времето да минава :lol:
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #11 -: Януари 17, 2005, 10:47:15 am »
Мили дами! Много е хубаво да знаем как да разпознаем така мечтаната случка от нашия живот! Лошото е, обаче че всеки път някои признаци ги имам, но... знам, че или си внушавам или са признак за ежемесечната гостенка!!! :(
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #12 -: Януари 17, 2005, 11:44:50 am »
Тази статия ме накара да се чувствам много странно  :oops:
имах всички симптоми преди 10 дена, с изключение на потъмняване на ареолите и повишен апетит. Предпочитам да си мисля, че се е дължало на много други причини.
Хареса ми статията, дано не ме направи параноичка  :D


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #13 -: Януари 17, 2005, 11:49:24 am »
И на мен много ми хареса статията.Само дето закъсняването на менструацията,повишения апетит и честото уриниране са ежедневие за мен и хич не мога да разчитам на тези признаци.
<br />
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #14 -: Януари 17, 2005, 13:31:04 pm »
Цитат на: ultra
Тази статия ме накара да се чувствам много странно  :oops:
имах всички симптоми преди 10 дена, с изключение на потъмняване на ареолите и повишен апетит. Предпочитам да си мисля, че се е дължало на много други причини.
Хареса ми статията, дано не ме направи параноичка  :D


Ултра, какво стана с теб?? Тестове прави ли, какъв е резултата?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #15 -: Януари 17, 2005, 13:44:42 pm »
Цитат
Ултра, какво стана с теб?? Тестове прави ли, какъв е резултата?

не се стигна до тест, като се върнах от срещата установих, че мога да си го спестя. много тъпо се почувствах - и закъснение имах и някакви мними симтоми... още повече, че за първи път се решавах да споделя нещо такова... и накрая се почувствах като тъпа патка, че съм си позволила да се надявам.
следващия път (дано да е по-скоро) ще си позволявам коментари след преглед при гинеколог


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #16 -: Януари 17, 2005, 13:58:01 pm »
Статията ми хареса  :lol:

Дано скоро при всички ни се появят такива симптоми и то основателни  :)

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*

    siu4ka

Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #17 -: Януари 17, 2005, 14:27:21 pm »
аз не намирам нищо насочващо в статията. от две години очаквам да почувствам нещо различно и истинско,а не това да е само въображението ми. разпитала съм всичките ми приятелки,които са били бременни,много от които са забременели също толкова трудно, и те казват че не се усеща нищо в началото,а чак след като не им дойде,аз обаче нямам толкова търпение,сигурно и вие......
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Коментари по статия - Първи признаци на бременност
« Отговор #18 -: Януари 17, 2005, 15:38:38 pm »
е ти какво искаш да те насочи???
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

:D темата е страхотна всичко е обяснено както трябва само където за да ви разсмея аз имам много силен ПМС и всичко което е казано ми се проявява 10 дни преди цикал та много ми е интересно дай боже да забременея какви ли симптоми ще имам
Успех на всички :lol: