0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Седмицата 28.09 - 04.10.09
« Отговор #60 -: Октомври 01, 2009, 14:28:37 pm »
Слънчева и здрава седмица и от нас!
Много отдавна не съм писала, децата междувременно попораснаха. Живота на майка им взе да става малко по-лесен. Е, не че Александра почти не ме оставя да поспя през последните няколко нощи заради зъб, но и това ще мине.Тя от две седмици вече ходи на ясла за сега до обяд. Доста бавно свиква, но тя е много малка още.Обръщат и много внимание, но най ми е притеснено за вирусите. Вчера имаше едно дете с разстройство, а днес 9 деца са върнати по същата причина. Та ние днес и утре ще пропуснем яслата пък дано ни се размине.
Юлия вече е в градинска група и ходи с удоволствие, голяма разлика има с яслата. Всеки път като отида по рано да взема Алекс виждам в групата на Юлия да се танцура, пее, рисува, разни групови игри. Тя вечер ми показва какво са правили през деня.

Вики, и аз съм много доволна от Судокрем. Само веднъж педиатърката ни предписа лекарство, защото зачервяването се оказаха гъбички.

Ади, честито, и аз чакам този момент с нетърпение, защото Александра още не е проходила.

синьо кокиче , я сподели колко харчи вашия ситроен, че моя ми дава 14,7 на градско. Вярно, на газ карам, ама пак ми се вижда доста.Ксантията не е чак толкова голяма.Аз едно време като новак карах Волво комби, с удължена база, специална изработка по поръчка на шведските пощи и отгове на всичко оранжево. Няма да ти казвам как като видеха и жена да го кара направо път ми правеха.

Мини, радвам се, че Стефи е добре!


Re: Седмицата 28.09 - 04.10.09
« Отговор #61 -: Октомври 01, 2009, 19:18:08 pm »
Пуснала съм тема в Дом и Хоби, ама да ви питам и тук - ползвате ли помощ в почистването на дома и някой към моя квартал Павлово да може да ми препоръча човек?
Благодаря ти, Бени!







*
Re: Седмицата 28.09 - 04.10.09
« Отговор #62 -: Октомври 01, 2009, 21:06:47 pm »
аааааааааааах болната ми тема.....
ако знаеш колко съм зле по тоя въпрос... имах страхотна жена, но се ожени и напусна. След нея смених точно 5 коя от коя ... Последната изби рибата и вече съм напълно отчаяна че ще намеря някой за най-обикновено почистване
В очакване ....
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Седмицата 28.09 - 04.10.09
« Отговор #63 -: Октомври 01, 2009, 21:35:05 pm »
Здравехте за днес и от нас вчера нямах време да пиша нашия разбойник е с разстройство от вчера сутрин обадих се на док водих го изписа Хидрасек,Ентерол,Хидратин алфа  обаче от това дрискане имаме идруг проблем дупето му е зачервено и това стана за отрицателно време  :( дайте съвет с какво да мажем сега пудря с пудра и мажа с Судокрем посменно но май няма промяна
цинкова маст в аптеките или крем здраве  :D
,бързо да се оправяте  :)
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Седмицата 28.09 - 04.10.09
« Отговор #64 -: Октомври 01, 2009, 22:39:21 pm »
Малко офф!
Mary ,

аз водих Вероника на професионален фотограф за рождения и ден, с баща и бяхме решили това да ни е подаръкът. Много сме доволни от момчето, живот и здраве, и следващото дете ще оборудваме с такъв спомен   :lol:
Ето това е линк към сайта, където ще намериш повече инфо:
http://valkanov-photoart.com/ .

Ха, недемоми са пътищата ... Гледах галерията и се натъкнах на това:
Според вас има ли роднинска връзка между мацките на снимката и каква е тя?

Бе то и аз ако съм "барната", снима ме професионален фотограф и прегледа нещата с Фотошоп-а, сигурно ще бъда равна по хубуст на някоя звезда ...
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата 28.09 - 04.10.09
« Отговор #65 -: Октомври 01, 2009, 23:11:02 pm »
Здравехте за днес и от нас вчера нямах време да пиша нашия разбойник е с разстройство от вчера сутрин обадих се на док водих го изписа Хидрасек,Ентерол,Хидратин алфа  обаче от това дрискане имаме идруг проблем дупето му е зачервено и това стана за отрицателно време  :( дайте съвет с какво да мажем сега пудря с пудра и мажа с Судокрем посменно но май няма промяна
цинкова маст в аптеките или крем здраве  :D
,бързо да се оправяте  :)

само да отбележа, че ВСИЧКИ бебешки кремове против подсичане съдържат цинкова паста :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмицата 28.09 - 04.10.09
« Отговор #66 -: Октомври 02, 2009, 09:59:00 am »
Оле, откога не съм писала  :D
Аз вече съм на работа, малките ги приеха на ясла сега и ще правим изследванията. Я кажете, някой давал ли е нещо за подсилване на имунната система и какво? Че май искам да им дам нещо, за да ги предпазя поне малко в това болно време.
Здрави майки и деца!
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Седмицата 28.09 - 04.10.09
« Отговор #67 -: Октомври 02, 2009, 14:45:28 pm »
Мими, прочети в темата "Помагаме си сами" в подфорума педиатрични грижи и консултации, там има писано.Не мисля, че за толкова малки  деца ще има някакъв ефект/полза от тези имуностимулатори.

целувки на малките и по-малко болести
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Седмицата 28.09 - 04.10.09
« Отговор #68 -: Октомври 02, 2009, 15:10:11 pm »
Ади,честити първи стъпки!Много вълнуващ момент!

Вики,аз също мажех със Судокрем и слагах и пудра,но бавно му се оправи дупето и то чак като взе да поминава разтройството.

Габи,дано свикне бързо малката ти ученичка.
И аз съм на тази вълна сега,защото Жори ходи вече 2 дни до обяд.Аз през цялото време го мисля,а като тръгна да го взимам ,все едно на изпит отивам - ръцете ми треперят,коремът свит - страх ме е ,какво ще заваря и какво ще ми кажат.
В темата за яслите ще опиша първите ни два дена,че тук не всички са на този етап .
<br />
*
Re: Седмицата 28.09 - 04.10.09
« Отговор #69 -: Октомври 02, 2009, 21:18:18 pm »
Eй, Адинко, честити ви първи стъпки. Тя пъргава снахата бе. И ние крачим доста, но все още с помощ.
Честито и на учениците.
*
Re: Седмицата 28.09 - 04.10.09
« Отговор #70 -: Октомври 03, 2009, 10:03:16 am »
Ема, благодаря! Ще погледна. Целувки и на вас  :D
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Седмицата 28.09 - 04.10.09
« Отговор #71 -: Октомври 03, 2009, 14:30:09 pm »
Жоро ходи 2 дни на ясла и вече е болен - запушен и течащ нос,лека кашлица.Снощи едва спа,днес не можа и 20 мин. да дремне на обяд с това носле. :(
<br />
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Седмицата 28.09 - 04.10.09
« Отговор #72 -: Октомври 03, 2009, 15:48:20 pm »
Зори, това е положението с детските градини, моите като тръгнаха, бяха по същия начин :(.
Да се оправяте и адаптирате по-бързо

:*
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*
Re: Седмицата 28.09 - 04.10.09
« Отговор #73 -: Октомври 03, 2009, 19:58:24 pm »
Да попитам и тук, някой да е срещал в аптечната мрежа противогрипната ваксина Inflexal V, незнам дали има внос още, за да пускам връзките в Бургас.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата 28.09 - 04.10.09
« Отговор #74 -: Октомври 04, 2009, 12:02:31 pm »
Перде, не може ли в аптеката да се обадят на вносителя, бе?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмицата 28.09 - 04.10.09
« Отговор #75 -: Октомври 04, 2009, 13:41:28 pm »
Абе ще звъня утре на вносителя и аз, пък и пуснах връзки да разберат дали има наличности по складовете на официалният вносител Хигия.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: Седмицата 28.09 - 04.10.09
« Отговор #76 -: Октомври 04, 2009, 18:52:42 pm »
Четох в интернет, че е звъняно на вносителя, но са казали, че за 2009 внос у нас няма да има.  Дано успееш евентуално да намериш някаква останала наличност.
*
Re: Седмицата 28.09 - 04.10.09
« Отговор #77 -: Октомври 04, 2009, 20:08:22 pm »
Четох в интернет, че е звъняно на вносителя, но са казали, че за 2009 внос у нас няма да има.  Дано успееш евентуално да намериш някаква останала наличност.

Е то ако е останала ваксина, ще е  миналогодишната и не върши работа. Защо да няма внос бе, аман от тази смотана държава, ще звънна утре да питам, да видим.
Ся ми рекламират тук някаква си Ваксигрип и лекари и аптекари въобще не им дреме... :x
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Седмицата 28.09 - 04.10.09
« Отговор #78 -: Октомври 04, 2009, 20:32:59 pm »
Че от кво да им дреме - тва за тях е търговия и нищо повече. Лошото е, че понякога има неща, които се продават на в белите европейски държави, а тук поради търговска неква политика, ги няма...
Лично аз чакам поръчка оттук: http://www.chemistdirect.co.uk/delivery_information.php -  машинка със таблетки за облекчаване на дишането при настинка.
*
Re: Седмицата 28.09 - 04.10.09
« Отговор #79 -: Октомври 04, 2009, 20:40:58 pm »
Че от кво да им дреме - тва за тях е търговия и нищо повече. Лошото е, че понякога има неща, които се продават на в белите европейски държави, а тук поради търговска неква политика, ги няма...
Лично аз чакам поръчка оттук: http://www.chemistdirect.co.uk/delivery_information.php -  машинка със таблетки за облекчаване на дишането при настинка.

Лейди нещо от линка не ми стана ясно за какво иде реч, би ли обяснила по подробно и колко струва?

А за ваксината Инфлексал, явно предстои внос според Централна база на СРИОКОЗ

От 15.09.2009 г. започва ваксинация на желаещи граждани в Имунизационен кабинет; ул. “Враня” № 20 (кръстовището на бул. “Сливница” и ул. “Опълченска”), ет. 5, ст. № 519.

В момента кабинета разполага с ваксина Инфлувак и Ваксигрип. Очаква се доставка на Инфлексал

Информация за наличните ваксини и тяхната цена можете да получите в кабинета или на телефони: 831- 20-17 и 81-30-498
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!