0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« -: Август 24, 2009, 07:37:52 am »
- както съм станала да ходя да ме боцкат и да се "видя" с девойката
да взема пусна и седмичната тема.



 :flower:Успешна и бодра седмица на всички!
За себе си оставям стреса в миналата и дано тази е по-спокойна.
Здрави да са всички и много усмихнати!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #1 -: Август 24, 2009, 09:32:50 am »
Лека седмица и от нас! и ние сме от ранобудните!
Надявам се всичко лошо да е останало в предната седмица!
*
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #2 -: Август 24, 2009, 10:14:42 am »
Добро утро на всички, едва сега се наканих да седна на пц-то,голямо моткане се мотахме тази сутрин :)
Нека темичката е пълна само с положителни емоции и случки!
Ние сме на вълна "гуш", което е колкото мило, толкова и опасно, защото гледам да не вдигам много много Вероника на ръце. Ама как да откаже човек на тези мили очички и нежно гласче  :oops:
« Последна редакция: Август 24, 2009, 10:16:49 am от ani4ka »
*
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #3 -: Август 24, 2009, 10:22:24 am »
Здравейте и от нас.Здрави деца,спокойни майки и хубаво време :).Приятен ден!

*

    Aubergine

Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #4 -: Август 24, 2009, 14:36:11 pm »
Добър да е денят ви!
Нашата педиатърка каза, че за 35 години такова чудо като мене не била виждала и нямала да има нищо против ако реша да си избера друг лекар.
Сега се чудя да се натъжавам ли, да се обиждам ли.

Мишанта, приятна среща пожелавам!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #5 -: Август 24, 2009, 14:46:23 pm »
Добър да е денят ви!
Нашата педиатърка каза, че за 35 години такова чудо като мене не била виждала и нямала да има нищо против ако реша да си избера друг лекар.
Сега се чудя да се натъжавам ли, да се обиждам ли.

:bighug: Само не се ядосвай...
Информирана майка, жив дявол!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #6 -: Август 24, 2009, 15:18:14 pm »
Ако стажа и е 35 години, какво правиш там наистина.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #7 -: Август 24, 2009, 16:01:35 pm »
Добър да е денят ви!
Нашата педиатърка каза, че за 35 години такова чудо като мене не била виждала и нямала да има нищо против ако реша да си избера друг лекар.
Сега се чудя да се натъжавам ли, да се обиждам ли.

Мишанта, приятна среща пожелавам!
Като идваш към Алексиев (в съседния блок до нашия е) се обади, ще ти разкажа за моята педиатърка. Със сигурност ще е по-добър избор :wink:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Aubergine

Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #8 -: Август 24, 2009, 16:06:24 pm »
Нема по-млади в поликлиниката, т'ва е положението.

Не се ядосвам, вече ми е смешно.
Оплескали ми болничния, аз им казвам, че хич не ме брига тоя болничен, важното е детето ми да е добре и искам да знам що аджеба са му тъмнозелени изпражненията от Нан сензитив.
И тя вика "Да ти имам проблемите, ми ако не вземеш пари сега какво ще правиш, за л...та си тръгнала да се притесняваш" 8O

Ани, благодаря ти, ние имаме втори педиатър, засега се държи прилично, поне диалог може да се проведе с нея. Тя е клиничен педиатър и малко в друга насока са й наблюденията, ама по-добре параноичен отколкото безхаберен лекар.
*
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #9 -: Август 24, 2009, 16:31:08 pm »
Цитат
И тя вика "Да ти имам проблемите, ми ако не вземеш пари сега какво ще правиш, за л...та си тръгнала да се притесняваш"
8O 8O 8O Бегай далече

*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #10 -: Август 24, 2009, 17:23:51 pm »
Лелейй, ма и такива ли ги има бре! Тя и нашата все ми вика, че напразно всеки път съм я питала "що така...", ама чак пък толкоз! 8O
Сега пак да питам - ще кажете аман от мене ама ... :oops: Моя ураган в колата много се поти - каза ми всички столчета тъй били! 8O Как решавате тоз проблем и на дълъг път?! Слагах пеленки - тц. Климатикът на колата постоянно ли работи? Мен от него после ме цепи глава! :( Пускаме го за малко и го спираме, после пак и тъй!
 
*
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #11 -: Август 24, 2009, 17:46:32 pm »
...що аджеба са му тъмнозелени изпражненията от Нан сензитив.

Само да докладвам, че от Нан ХА и нашите позеленяха. Не питайте защо сме на ХА  :oops: Купила съм го по невнимание и почти си изяде кутията докато разбера, че е друго, а не нормалното. И аз съм една патица...

Хубава седмица на всички!!!
*

    Aubergine

Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #12 -: Август 24, 2009, 17:59:34 pm »
И какво ти казаха за това озеленяване? :mrgreen:
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #13 -: Август 24, 2009, 18:05:49 pm »
Да се присъединя към позеленелите аки - на Нан 1 сме също. Това било от новата формула с бифидуса, давала такива реакции при част от бебетата. Било разработено с нови съставки и за намаляване на коликите... Питах и Бърди, той каза да минем на Нан сензитив или на Хумана. След като видя снимките де, от памперсите.
*
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #14 -: Август 24, 2009, 18:26:34 pm »
Мога само да подкрепя ultra. Ако знае само колко често съм я споменавала с добро...! Заслужава почерпка, жалко че не съм в София вече.
Адаш, ако успея някак си да се добера до някоя предстояща зачатска срещичка имаш едно от мен - по твой избор! За коледната, живот и здраве, може и да не се вредя, но поне поводът ще е хубав ;)
*
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #15 -: Август 24, 2009, 18:44:07 pm »
...що аджеба са му тъмнозелени изпражненията от Нан сензитив.

Само да докладвам, че от Нан ХА и нашите позеленяха. Не питайте защо сме на ХА  :oops: Купила съм го по невнимание и почти си изяде кутията докато разбера, че е друго, а не нормалното. И аз съм една патица...
И нашите акита са зелени от НАН1 ХА, но мен това не ме притеснява толкова колкото рядкото изхождане - веднъж на 2-3 дни, в повечето случаи с моя помощ. А хипоалергенно мляко ни препоръча педиатърката, може би за да се презастрахова. И може би е права, защото веднъж на своя глава взех Фризовом /знам, че действа разхлабващо и помислих, че ще е добър избор в нашия случай/ - да ама не, детето така се обрина по бузките, после като четох за хранителните алергии разбрах, че обривът е точно такъв. И аз си мисля да минем на Хумана след 6-тия месец, но пък от друга страна нали не е много хубаво да се сменят млеката, та съм в чуденка :ask:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #16 -: Август 24, 2009, 18:44:14 pm »
зелени акита се получават от хипоалергенни и безбелтъчни млека.
Мартин кара 1 година на Фризопеп и си акаше все в зелено. не е проблем.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    smile76

  • *
  • 201
  • Ако искаш да светиш на другите,трябва сам да гориш
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #17 -: Август 24, 2009, 20:04:53 pm »
Здравейте и от мен! Здрави деца и хубави емоции само през тази седмица. Ние днес бяхме на първия масаж на вратлето заради тортиколиса. Рехабилитаторката каза, че бил много ясно изразен проблемът, но пък детето поддавало на масажа, така че се надяваме да се възстанови напълно. Гледах да се уча и аз да правя масажите вкъщи, за тях няма проблем, ама за гимнастиката се постреснах малко, та ще видим дали ще се престраша да я правя - като не съм убедена, че ще я правя правилно, може да оставя и само специалистът да си върши работата. Иначе в петък ни биха Пентаксима и Ани се показа геройче - нищо не усети, даже се смя докато й слагаха ваксината.  :D
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

*
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #18 -: Август 24, 2009, 20:19:21 pm »
Смайл,радвам се че детенце реагира добре на терапията...и на Пентаксима :D.И ние реагирахме на ваксината така и аз да се изфукам :lol:.За зеленото ако ние сме на дохранване 50:50 с Хумана и акаме също зеленикаво е и със смесица от жълто но не това ме притеснява.Защо след като няма запек ми ака през ден,два?

*
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #19 -: Август 24, 2009, 21:05:28 pm »
Привет и от нас, вече в увеличен състав 8)
Бебе Юли се появи на 14 август, цели 3800 кг. - здраво, албиносово русо бебе със сини очи :lol: Чак си помислихме с баща му, че нещо са го объркали :)

Честно казано лудницата е голяма, но не заради бебето, а заради баткото. Истерии, ревове като заклан, абсолютни своеволия....
На втория ден попита няма ли да го връщаме, лапна му бибероната и се качи сам на паянтов стол на отворен прозорец да чака татко си, взе декоративните възглавници и реши да си поиграе на криеница с Юли - т.е. да му скрие лицето и да се търкаля отгоре му с възглавницата..... Да ви кажа и на гърба си имам очи, но наистина са непредвидими...
Мише, това предвид миналоседмичните ви приключения и предстоящите такива.

Валери също беше на НАН ХА и акаше зелено. Сега Юли е на Сензитив, но е с нормален цвят.

С кърменето приключвам - 30 мин. до час след 60 мл. кърма, Юли е просто озверял от глад 8O