0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #20 -: Август 24, 2009, 21:29:23 pm »
Via, честито :D :D :D Да ви е жив и здрав  Юли, и баткото също :D Ще му мине :wink:
*
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #21 -: Август 24, 2009, 21:42:56 pm »
via, честито  :lol: Живи и здрави да са ти момчетата!
На теб здраве, здрави нерви и спокойствие да ги гледаш.

За зеленото и моята педиатърка каза, че е нормално. имам аз едни съмнения, че хич и не ме чува какво питам....
« Последна редакция: Август 24, 2009, 21:45:25 pm от midge »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #22 -: Август 24, 2009, 21:46:02 pm »
Честит Юли, via!  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Aubergine

Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #23 -: Август 24, 2009, 21:56:47 pm »
Виа, честит син Юли! :D

Сега Юли е на Сензитив, но е с нормален цвят.
Значи имаме проблем, какво ме убеждава онази, че било нормално зеленото..

зелени акита се получават от хипоалергенни и безбелтъчни млека.
На сензитива лактозата му е намалена - това прави ли го хипоалергенно?

*
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #24 -: Август 24, 2009, 22:02:07 pm »
Виа, честит син Юли! :D

Сега Юли е на Сензитив, но е с нормален цвят.
Значи имаме проблем, какво ме убеждава онази, че било нормално зеленото..
Ама Юли от 3 дена е на това мляко
зелени акита се получават от хипоалергенни и безбелтъчни млека.
На сензитива лактозата му е намалена - това прави ли го хипоалергенно?

ДА


Мерси за честитките :D


*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #25 -: Август 24, 2009, 22:05:15 pm »
Via, да ти е жив и здрав Юли. Сега изтерясваш само от Бати, пожелавам ти здрави деца и още повече здрави нерви след като и Юли стане на година и седем месеца!

По въпроса за зелените акита - вече са отговорили. Първоначално се чудех и аз за цвета, след като бившата педка предписа хипоалергенно мляко, което Бърди отрече и след като престанах да го давам, нещата се нормализираха.

Берката, ако искаш педиатър, който да ти отговори на въпросите /не е Бърди, де/, да не ти сбърка болничния, а акушерката да измери правилно детето и да му бие ваксината безболезнено, свирни.

Между другото има ли тук привърженички на Северния парк?

П.П. Мисля си за доктор Бърди и пожара в Атина. Дано да е добре.
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #26 -: Август 24, 2009, 22:17:54 pm »
Честит син, Виа! :D Да са ти живи и здрави и двамата! Голям мъж си родила! :D
Като Лейдито и аз ти пожелавам здрави нерви. Ще ти трябват.  :wink: Ненапразно съм купила три резервни биби... :?
*
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #27 -: Август 24, 2009, 22:47:57 pm »
Първо честито Вени, много здраве на малкия сладур, сили и кураж за теб пожелавам и баткото бързо да свикне с малкото човече :D

Ние се завърнахме от нашето дълго летуване, почти 2 месеца на село и 10-на дни на море. Деси и Ели са неузнаваеми, и на двете им се отрази прекрасно чистия въздух на Сакар планина. Деси е едно пораснало момиченце, което не спира да говори, може да брои до 15, знае пръстите на ръцете, всички цветове, почти всички месеци и дни от седмицата, плува като рибка с плувки на ръцете, разбира се, изживява се на най-грижовната кака и т.н.. С две думи никой не ми вярва като кажа, че е на 2 г. и 10м. :lol:
А Ели се смее непрекъснато и на всички, много е сладка, обожава да я закачат, а случайно ако не й се обръща внимание, тя се закача, но пък като започне да плаче се чува чак в съседното село, много е гласовита :lol:
В предната тема видях, че сте писали за ортопедите. Деси сме я водили на 2м. и 6м. при Алексиев, много бях доволна. Ели на 2м. я водихме при Хайвазов от 25 поликлиника, също добър ортопед, нямаше проблеми. Но на 4м. някъде, започна да й хлопа лявата тазобедрена става, сега понамаля, но беше ужасно, та днес я водихме при Алексиев. За щастие нищо й няма, човека каза - перфектна е, може да ходи ако иска :lol:
Сега да си призная малко се плаша от адаптационния период, който ни предстои, най-вече на мен :wink:
*

    Aubergine

Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #28 -: Август 24, 2009, 22:50:25 pm »
Между другото има ли тук привърженички на Северния парк?
Има. Всеки ден съм там. Ям сладоледи, а мен ме ядат комари като хеликоптери.
Само да не бях прочела за закланото момиче, намерено там днес сутринта.

Като се видим ще се разберем за педиатрите, че ми омръзна да се обяснявам.

Стефей и малките селянчета, привет! :hello: :kiss: Искаме снимки!
*
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #29 -: Август 24, 2009, 22:54:58 pm »
Честито бебе Юли,Виа!Нека ти е жив и здрав и бързо адаптиране за баткото :)

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #30 -: Август 25, 2009, 01:17:43 am »
Честита радост,  :flower: Мамо Виа!
- без бой признавам снощи ти проверих статуса... :oops:
Кога, как и последно си влизала в сайта.


Да ти е жив и здрав, Юнак  :babyflips: Юли!



Да слуша Бате, Мама и Тате.
Здраве и усмихнати дни на цялата фамилия!



Е, няма мира в тез географски ширини...
Прибрах се и за добре дошла от столицата Партизан Митко ме посрещна
с 38.9 температура + червено гърло, което той цяла вечер сочи и казва - Болиииии, болииии!

На другия фронт този път добър доплер.
Явно аспириновата терапия действа, още малко и минавам на фраксипарин.
С нарастването на девойката още по-ясно се вижда "двуцевната" пъпна връв.
Почнах със записа на тоновете от сега, та до финалето.

Спокойна нощ ви пожелавам!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #31 -: Август 25, 2009, 02:39:43 am »
Via i Uli,chestito,da sa vi mnogo zdravi decata.
Via, mila zaredise s tarpenie :)i po ve4e o4i4ki :wink:,zashtoto pri nas vse oshte e tolkova veselo i ne do tam de...makar da sa inali 7 meseca ot kakto se rodi malkiat.

Mishanta i na te chestito, sas zakasnenie :oops: :oops:Dano vsicho e nared do finala.Shte ti stiskam palci,pazi se

Na vsichki vesela i zdrava sedmi4ka
« Последна редакция: Август 25, 2009, 02:50:54 am от eleonor »



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #32 -: Август 25, 2009, 09:36:07 am »
via, Честито момченце! Да ви е жив и здрав и много да ви радва, а на теб много търпение и бързо възстановяване.
И ние се върнахме от отпуск. Една седмица бяхме на море само двамата, без белята Мия. Много ни липсваше, но си изкарахме прекрасно. Толкова много имах нужда от такава почивка, а и от малко време само за нас двамата. После ходихме с Мия в провинцията при дядо й, който има къща в Бяла (Русенската), където Мия страшно много обича да ходи и й се отразява прекрасно престоя там. Яде домати от градината, полива цветята, гони котетата и т.н.Отпусна се и стана едно палаво момиченце, което прави бели, но идва и си признава и после гледа да оправи нещата :D, както може. Единствено пътуването си остава проблем. На връщане мрънка и рева почти през целия път, а вече е голяма. Устата ме заболява да говоря и да предлагам всякакви забавления, които нея просто не я интересуват. Все се надявах, че като порасва, ще става по-лесно пътуването, а то точно обратното...От 1 септември живот и здраве започваме градината и сега сме в подготовка.
<br />[link=http:
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #33 -: Август 25, 2009, 09:58:37 am »
Между другото има ли тук привърженички на Северния парк?

Ми ние като ходихме оня ден даже ти звъняхме ама си беше изключила телефона  :wink:
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #34 -: Август 25, 2009, 10:05:33 am »
хубава седмица и от нас!
via,честито слънчице ,да ви е живо и здраво и с бати скоро да станат пиятелчета!
Aubergine,Жорко също беше със зелени акита от НАН про 1(такъв беше в Белгия),но на 6м. минахме на 2-ка и вече нямахме такива.
Стефи,браво на твоите принцеси!Вашият тати много ви е отпуснал края.Нашият се излъга да сме без него за 3 седмици миналата година и от тогава не ни пуска никъде сами.
И дай най накрая една снимка на двете кукли,само ги криеш тези красавици.
Мише,да се оправя бързо Митачето,много е гадно да ти е болно детето.

Ние си направихме страхотна екскурзия до Добринище,като разгледахме и Разлог,Банско и Благоевград и се качихме на хижа Безбог ,където е вълшебно.Изкарахме си невероятно и се задихме с много положителни емоции.В Добринище има страхони басейни и Жорко се накисна наволя,не искаше за излиза и прекарваше по 3-4 часа във водата без да излиза и в детският не му беше много интересно,та все в големият седеше,а те и двата са с минерална вода ,но за дребните е доста топла(аз едва седях там,особено след една голяма мента  :lol:).Имаше и заведение към басейна с много хубава и евтина кухня (пиле с картфи за 3.40 доста голяма порция) и детски кът .
Другата година ще ходим за поне 5 дни и без това имаме роднини и можем да ходим ,когато си поискаме.
Едно клипче:

http://jorigree.multiply.com/video/item/56/56

И малко снимки,но са във фейсбук и не знам дали ще са видими за всички :

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30524409&id=1521004132&ref=nf#/album.php?aid=2030530&id=1521004132

ето и за всички без фейсбук,но тук ме мързеше да избирам и са всички,та са много и има доста еднакви :

http://mart2008.snimka.bg/other/jori-na-angels-zg.225953.14390543
Тук не са и описани ,коя от къде е ,за разлика от тези във фейсбук.


<br />
*
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #35 -: Август 25, 2009, 10:25:18 am »
Via, честит ви августовски Юли :)! Да ви е вечно слънчево и топло в дома с новото попълнение!
Мише, радвам се за добрите резултати, не ни остава много, важното е да избутаме успешно до края!
Зори, чудни са ви снимките и местенцата които сте посетили! Имате си вече едно пораснало човече, как лети времето само... :)
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #36 -: Август 25, 2009, 11:15:25 am »
via, честито ви още едно малко съкровище! Да е жив и здрав, и разумно палав :)

Ние също бяхме по селата на баба и дядо, имаше и 4 дни само за мама и тате, а последния уикенд замъкнахме младите мармоти на първото им диво къмпиране на Иракли. Направо се страстнаха с природата там, аз наруших почти всички правила за благоразумно родителство, но всички си изкарахме прррекрасно. Догодина повече. Ето малко доказателствен материал http://picasaweb.google.com/plamendodov13/IrakliAugust2009#
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    Aubergine

Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #37 -: Август 25, 2009, 13:37:40 pm »
Много са гиздави младите мармоти пък значи! :D И какви са блондини, ще береш ядове един ден..

Зори, много ви отива да сте в България, да знаеш.

Мойто киселе прави 3 месеца днес. Още не мога да повярвам, че е мой и само го пипам, да се убедя, че е истински... Дори не се трогвам, че не прилича грам на мене. Нали е взел рижия оттенък и не е цигАн като бащината си рода, това ми стига. 8)
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #38 -: Август 25, 2009, 13:56:25 pm »
via, Честит ви син Юли! Да е много щастливо дете!!!
*
Re: Седмицата в края на август 24.08. - 30.08. 2009
« Отговор #39 -: Август 25, 2009, 14:58:59 pm »
Виа, честит ви син - да ви е жив и здрав и много да ви радва!!!
Зори, голям сладур станал Жорко - много е пораснал!
Мише, скоростно оздравяване на Митака!