0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Следпразнична лятна тема 17.08-23.08
« Отговор #80 -: Август 22, 2009, 19:44:21 pm »
ох, това със загубването ми е най-големия кошмар. добре, че сте се намерили бързо!
мен също са ме губили на концерт, при това в чужд град, където бяхме за една вечер само на гости и аз не знаех нито при кого сме, нито къде сме. намерихме се супер случайно.

изводът - не си водете децата по концерти ;) май там най-много се губят...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Следпразнична лятна тема 17.08-23.08
« Отговор #81 -: Август 22, 2009, 22:17:24 pm »
За мен по-голям кошмар от изгубването е този нещастник, който броди в Люлин , Обеля и Надежда и боде малки момченца със спринцовка.
Бегло познавам едното дете /засичали сме се в детското клубче, което е в блока, в който живее и детето/ - ми добро дете на около шест годинки, неагресивно и усмихнато. А тази гад го е причакал до пощенските кутии във входа.
*
Re: Следпразнична лятна тема 17.08-23.08
« Отговор #82 -: Август 23, 2009, 16:53:47 pm »
За мен по-голям кошмар от изгубването е този нещастник, който броди в Люлин , Обеля и Надежда и боде малки момченца със спринцовка.
Бегло познавам едното дете /засичали сме се в детското клубче, което е в блока, в който живее и детето/ - ми добро дете на около шест годинки, неагресивно и усмихнато. А тази гад го е причакал до пощенските кутии във входа.

Стига бе, и такива изроди ли има 8O 8O 8O
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Следпразнична лятна тема 17.08-23.08
« Отговор #83 -: Август 23, 2009, 22:41:25 pm »
Мише, ти си знаеш .... Прегръщам те и дано няма повече такива случки. Ужасно е!

В този ред да ви кажа, че моя приятелка с близнаци е станала свидетел на следната случка в градинка, с много дечица. Две бели жени отмъкват едно дете на 2 години, слава богу майката вижда и ги догонват, взимат детето, но те успяват да избягат ... Не ми го побира акъла и не искам да се вкарвам във филми какво е щяло да стане с детето и въобще ... Та не знам къде живеем!!!???



София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Следпразнична лятна тема 17.08-23.08
« Отговор #84 -: Август 24, 2009, 00:20:05 am »
какво значи "слава богу, майката ги вижда", когато говорим за дете на 2 години??  8O

на мен очите ми не се отделят за секунда от детето...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Следпразнична лятна тема 17.08-23.08
« Отговор #85 -: Август 24, 2009, 01:46:43 am »
Мише, много добре разбирам как си се чувствала. И аз така луднах точно 2 мин на плажа, докато го намерим, като се изгуби адашчето. То в такъв момент като се паникьосаш - гледаш и не виждаш. Нашият отишъл 50 м настрани и клекнал на брега и си рови. Аз после 3-4 часа не знаех къде се намирам. Наистина децата не трябва да се изпускат от поглед за секундичка или поне ги стискаш да усещаш и тва е докато вършиш нещо. Аз съм се губила на 4 на плажа в Слънчев бряг - намериха ме в Несебър. Мога да си представя вече какво им е било на нашите...
« Последна редакция: Август 24, 2009, 01:53:24 am от cygnus »