0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Светът е пълен с магия, просто трябва да го повярвате...
              Така че, пожелайте си нещо! Пожелахте ли си?
             Добре! Сега го повярвайте..... с цялото си сърце!
        Време е през тези седем дни да се случат много хубави неща!
            Време е желанията да започнат да се сбъдват...сега!


                                    ОЧАКВАЩИ      :bfp:

                                   
                                    anmar    17.08     yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
                                    berche   21.08     yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
                               deska_meska   22.08     yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 
                                      petqst           yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17   

                                     ЛОВУВАЩИ         :pleasantry:
         
                                      Марина 75       yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
                                     rouzi-anna       yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
                                        Sof           yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 
                                     violeta1974      yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
                                      *DORINOL*       yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
                                        rashi         yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
                                       goskata        yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
                                        Чоки          yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 
                                        viviq         yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
                                       cvete78        yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
                                        tedyto        yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
                                        bo_dim        yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
                                        anizi         yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
                                       bibica         yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Добро утро и успешна седмица ви пожелавам.Дано тази седмица завалят положителни тестове за бременност,дано желаянията ни започнат да се сбъдват.
Позвалих си аз да пусна темата,че тъй като гледам всичките ни бременелки спинкат още,пък дано да ви донеса късмет.
« Последна редакция: Август 17, 2009, 08:54:38 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-
« Отговор #1 -: Август 17, 2009, 08:42:15 am »
Благодаря ти Маринка за новата темичка!
Днес бях на док. и се оказа, че съм имала О. Пишете ме към очакващи за 30.08.09г.. Благодаря Ви.
ПП. Да пийнем по кафенце и да си пожелаем през тази седмица само добри новини.
Забравих да почерпя :oops: :oops: :oops:
Днес с милото Празнуваме 7год. от сватбата ни.
« Последна редакция: Август 17, 2009, 08:54:41 am от petqst »
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #2 -: Август 17, 2009, 08:45:33 am »
Добро утро, милички!
Маринка, благодаря за темичката! Дано се напълни само с ++++
Петя, благодаря за кафенцето! Хубава седмица на всички!
« Последна редакция: Август 17, 2009, 08:48:09 am от deska_meska »


*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #3 -: Август 17, 2009, 08:47:38 am »
Добро Утро!  :D
Маринка, много мерси за темичката. Дано да донесе  ++++++ на всички чакащи и късмет на ловуващите, процедурите и ....
Аз ще пробвам, ако не ми дойде всеки момент, да устискам до утре да препишкам едно тестче, пък ще видим.


"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #4 -: Август 17, 2009, 08:50:32 am »
Хоп цоп в новата темичка :P Маринка мерси за темичката ,разбира се че ще си ни на късмет ,а и на себе си много ясно,още малко и дай боже и аз ще почна да присъствам в ловуващи и после чакащи  :P
 Аз бях малко на почивка на Фичоза и голяма битка водих с едни големииии вълни  :surfinga:,изцентрофугирваха ме многократно и ме изплюваха на брега почти накрая  :beach1: :cool: :cool: :cool:.
 Сега съм отпочинала и с нови сили за седмичката,малко поизгоряла ама....... отпочинала.Успеше ден на всички и айде вече да се почва пак с хубавите новинки  :wave:
  petqst   мерси за кафенцето  :P

  anmar  - няма да ти дойте и ще го препишкаш,а нафинал ще видиш +++++++++ от сърце го желая на всичко който са в трепет.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #5 -: Август 17, 2009, 08:58:15 am »
добро утро!МАРИНКА благодаря за новата ни темичка дано я напълним с много++++++.дай боже първия положителен тест да бъде на АНМАР хайде мила стискаме здраво :crossfingers:ИСКРА на теб пожелавам успешен лов.ПЕТЯ дано и при теб всичко да е ок ловът да е бил успешен.нека завали дъжд от :bfp:пожелавам на всички слънчева и ползотворна седмица :)
[/url]
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #6 -: Август 17, 2009, 09:04:37 am »

Аз ще пробвам, ако не ми дойде всеки момент, да устискам до утре да препишкам едно тестче, пък ще видим.
Анмарче, стискаме палцииииии :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Дано да си първата с +++++++++++++++
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #7 -: Август 17, 2009, 09:11:59 am »
petqst - Честита ви годишнина дано имате още много такива и все по голям брой да сте на всяка следваща   :balk_14: :balk_15: :balk_35: :balk_7: :bighug: :ballons: osi_5 :drunk:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #8 -: Август 17, 2009, 09:14:41 am »
petqst - честита годишнина! Още повече да се обичате, да се подкрепяте и много да сте усмихнати :)

Маринка, благодаря за темата :)

Анмар, мило слънце, откъде го измъкна тоя сладък шушон ? :) Направо ми иде да го нагушкам и нацелувам, толкова е сладкоооо :D Стискам ти много палци за утре и дано повлечеш крак за +++ тестове тази седмица :)
[/url][/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #9 -: Август 17, 2009, 09:30:39 am »
Петя,честита годишнина.Желая ви много любов,разбирателство и догодина да празнувате в увеличен състав.
Анмар,стискам силно палци за положителен тест.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #10 -: Август 17, 2009, 09:58:26 am »
petqst, честит празник! Да сте много здрави, да имате поводи за усмивки, и приятели, с които да споделяте хубавите моменти!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #11 -: Август 17, 2009, 10:02:54 am »

Добро утро милички!
Да ни е честита новата темичка и да я изпълним с много положителни тестчета и емоции.
Анмар, стискам палци миличка  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: дано това да е твоя месец.
Петя, честита ви годишнина, с пожлание за много радост, щастие и сбъднати мечти. И догодина да сте в увеличен състав.
 
Слънчева и положителна седмица на всички.

Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #12 -: Август 17, 2009, 10:06:15 am »
Честита ви нова лятна темичка.Много положителни емоции и най -много положителни тестчета.Обичам ви и успешна седмица
 
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #13 -: Август 17, 2009, 10:10:03 am »
Добро утро на всички :)
Нова седмица - нов късмет ! Дано имаме много нови бременилки и една по една да се изместваме към съседната тема. Вчера като се загледах установих, че в последно време темичката ни имаше късмет. Доста от "старите муцунки" се похвалиха с +++. Това означава само едно - че иде и нашият ред :)
Целувки !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-
« Отговор #14 -: Август 17, 2009, 10:11:38 am »
Добро утро на всички! Маринка, благодарско за темичката :) petqst - честита годишнина и от мен , много любов, усмивки и разбирателство ви желая ! Дано тази седмица е още по- успешна от предишната  и да завали дъжд от ++++++++++++++++++++  Тези дни смятам и аз да препишкам едно тестче, макар че ми е мнооого рано, ама така искам да си направя подарък от две чертички за рождения ми ден в края на месеца  :bori_015:
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #15 -: Август 17, 2009, 10:33:22 am »
Добро утро :D

Маринка, дано се напълни темичката с много +++ и хубави новинки :D

Петя, честита ви годишнина. Дълъг и щастлив семеемен живот :D

И аз като Искрето събота и неделя бях малко на почивчица, само че на Камчия. Искре и там вълните бяха....ама аз нали съм пълзла, то морето до колене, а мен ме е страх да вляза :lol: :lol: :lol: Хубаво си починахме, ама на бях леко настинала сега съм още по-зле - целия ми гръб се е схаванал :? ходя като дърво :lol: :lol: :lol:, ама си струваше :D

Лека и весела седмичка на висчки :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #16 -: Август 17, 2009, 10:47:01 am »
добро утро  :oops:(то обяд стана вече) :oops: и от мен момичета!
На тези, които имат повод за празнуване, едво голямо честито, а на останалите спорна, ако ще е работна седмицата и весела и много слънчева августовка предпоследна седмица  :wink:


*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #17 -: Август 17, 2009, 11:10:00 am »
Благодаря ви за пожеланията милички! И както обичам да казвам - "ТЪПКАНО ДА ВИ СЕ ВРЪЩАТ" :D :D :D
БЛАГОДАРЯ ВИ , ЧЕ ВИ ИМА.:bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #18 -: Август 17, 2009, 11:43:41 am »
Привет и от мен!
Честита нова темичка, дано да се напълни само с хубави новини, а аз ви пращам на помощ малко вирусчета :blowingdust: :blowingdust2:
Петя, честита ви годишнина! Бъдете щастливи, обичайте се и дано скоро се сбъдне мечтата ви!
Анмарче  :crossfingers:
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #19 -: Август 17, 2009, 11:44:33 am »
Здравейте момичета, наминавам да ви видя и да ви преплюя с вълшебни вирусчета и кого виждам - това май е нашата Koliin :P
 :blowingdust: :blowingdust2:

anmar, много силно ти стискам палци да имаш  :bfp:!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
А за Koliin запалих свещичка точно на Богородица, че бяхме на кръщене в Гложенския манастир и съм сигурна, че и тя ще има :bfp:! :D Само имай търпение да мине и малко закъснение. Много, много ти стискаме палци всички!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 :bighug: