0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #40 -: Август 18, 2009, 08:50:09 am »
Добро утро и от мен.Маринка мн ти благодаря за закусчицата и кафенцето,ама тая сутрин не съм с много голямо настроение,защото имам един огромен херпис от дясно на устата и е станал толкова голям че е тръгнал към бузата и отгоре над устната  :balk_145:  :balk_145 .Дано не стане по голям че съм имала и е мн гадно  :balk_133:.Тъкмо сега майка ми идва другата седмица за рождения ми ден и аз ще съм ужасното херпесово същество ужасссссссссссс :dontknow:. А на всичкото отгоре вчера си взех от аптеката специялно мазило за херпеси което е 2мг. и струва 12 лв. osi_12. Ох айде стига съм мрънкала хубав и слънчев ден ви желая момичета  :bighug:
 Хей момичетаааа много е пусто тук тази сутрин,ама хайде ставайте ако спите и се включвайте  :hello:
« Последна редакция: Август 18, 2009, 10:02:45 am от iskra.p.dimitrova »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #41 -: Август 18, 2009, 10:47:13 am »
Здравейте, сладуранки!
Най-накрая и аз да се включа в темичката, че от сутринта се каня и все не уцелвам подходящия момент да ви хвърля едно око.
Маринка, ще си пийна кафенцето с удоволствие, а и предиобедната закусчица добре ще ми дойде!
Анмарче, съжалявам, че пак те е навестила гостенката неприятно както всеки месец, но не губи надежда. Господ сигурно ни поставя на изпитание и когато решим вече да се предадем, тогава ни изпраща най-желания подарък! Потърпи още малко, имам усещането, че скоро ще ни зарадваш приятно!  :D
Искре, какво става с теб, душичко, кой те стресна толкова много? Ще ти мине, но от опит знам, че след като вече се е показал херпеса в пълния си блясък с каквото и да се мажеш 10 дена не ти мърдат.  :?
Аз да ви се похваля другата седмица излизам в отпуска!  :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: Дойде и моя час!  :smiley_abxb:


*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #42 -: Август 18, 2009, 11:23:16 am »
Искре, я да се маха този гаден херпес ...  :x
Анмар, виждам че пак те е лъхнала надеждата... Няма да се даваме. А за теб съм сигурна, че скоро ще се похвалиш :)
Деска, как ти завиждам за отпуската... То-о-о-о-лкова е хубаво да си отпускааа...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #43 -: Август 18, 2009, 12:00:47 pm »
Добро утрооо, то е добър ден де ама....Аз пак си поспах днес.
Маринка, от къде я намери тая закуска, напомни ми на едно гевречета, който баба прави/ като мекички/ ,сега ще и се обадя да я питам как се правят, че ми потекоха лигите. И аз искам от кафенцето,нно не ми се полага. Замислям се дали да си купя инка? Млички, ние още не сме казали на никой че, съм бременна. Страх ни е, да не стане нещо, аз съм с хашимото и знам че при него проблема е в задържането на плода. Направо съм изпаднала в едно състояние и аз. не сме я да се радвам преди да ида на лекар,много ме е страх.
Анмар, мила съвсем скоро щъркела ще дойде и при теб и ще си гушкаш едно сладко бебе.
Извинявайте, че пак се отплеснах и пак почнах да се оплакваам.
Целувки и приятен ден
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #44 -: Август 18, 2009, 12:51:20 pm »
Здравейте и от мен!
Чак сега се добрах до тук! То вече обяд станало, та хапвам една салатка! :D
Анмарче, мило  :bighug: продължаваме напред! А снимки от срещата?! Нищо не казвате, как мина?!  :?
Вили и ние на никого не сме казали. Докато не чуем сърдечна дейност не мисля да казвам! Само на мама ще направим изненада - утре има рожден ден - как да не и кажа?!
Приятен слънчев ден от мен!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #45 -: Август 18, 2009, 14:24:36 pm »
Ех, че хубав подарък Вики! Милата ти мама, много ще се зарадва. После да пишеш как е реагирала. А за сърчицето то не започва ли да бие 6г.с. , кога се чува? Аз ще ходя да поспя че едвам гледам.
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #46 -: Август 18, 2009, 14:30:43 pm »
ами в 6г.с. може да се чуе. А аз ще съм на док на 24.08 - ще съм 1ви ден на 7 г.с. Затова смятам, че ще го чуем!!!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #47 -: Август 18, 2009, 14:36:46 pm »
Вики, извинявай за въпроса, но вашите не знаеха ли, че правите ин-витро ?
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #48 -: Август 18, 2009, 14:47:16 pm »
Лелеее умрях от глад в тоя шантав ден в офиса!
предлагам интересен и вкусен обяд за всички :

да ви е сладко :)
[/url][/url]
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #49 -: Август 18, 2009, 14:52:02 pm »
Софийските кифли от срещата на 16 август вече са качени в снимка Бг благодарение на Вики_Ват  :D . Името на потребителя и паролата са същите, като на варненските срещи.
Вики, мерси.
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #50 -: Август 18, 2009, 15:07:16 pm »
Ясминче, много апетитно изглежда, Благодаря.
Анмарче, много бих искала да ги поразгледам, но не знам как? Би ли ми казала?Благодаря.
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #51 -: Август 18, 2009, 15:11:02 pm »
Вики, извинявай за въпроса, но вашите не знаеха ли, че правите ин-витро ?
Ами не не знаеха! Този път нищо не им казахме!  :D И мисля, че е по-добре! Не да ме питат всеки ден - как си, добре ли си, какво стана?
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #52 -: Август 18, 2009, 15:17:05 pm »
Здравейте и от мен :D

Най-накрая можах да стана от леглото и да стигна до компютъра :? Нещо съм се поразболяла и днес не съм на работа...ама една глава ме боли, снощи температура и май имам гнойна ангина :?, ама пък сигурно съм най-странния болен с голям апетит :lol:, така съм гладна, че ей сега ще си спретна нещо за хапване :wink:

Искре, на мен за херпеса много ми помага Анцикловир Стада ( май така се пишеше), вярно, че поне седмица няма махане, но пак става по-бързичко с него и не боли сякаш толкова много. То и то е едно малко кремче, ама май не беше чак толкова скъпо...

Лек ден на всички :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #53 -: Август 18, 2009, 16:35:32 pm »
Благодаря ви момичета,ще видя сега колко време ще съм така привлекателна  :bellydance:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #54 -: Август 18, 2009, 17:00:36 pm »
Привет на всички! Да ви кажа,че   :?  не устисках  днес и направих едно пиш, ама колкото и да се взирам чертата си е :bfn:. anmar с теб съм септември и ще видиш колко ще е късметлийски  :goodluck: :bfp:. Ще трябва да се ориентирам и за добър доктор( няма да откажа ако ме посъветвате и вие :balk_48: Аз съм от София) , смятам да започна  с изследванията. А утре отивам да се погрижа за себе си- една фризура, та лелката като дойде да се стресне и да ме подмине за 9 месеца ако може  osi_12 osi_12 osi_12
ще променя и цвета тотално та да не идва и при вас  :D :D :D
« Последна редакция: Август 18, 2009, 17:23:22 pm от KOLIIN »
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #55 -: Август 18, 2009, 17:05:48 pm »
Колин, съжалявам, миличка. Само така - напред и наесен с песен, всичко ще е ОК. Та като ти дойде лелката, стресния по силно, че да ни подмине всички :wink:
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #56 -: Август 18, 2009, 19:22:54 pm »
Лелееееее какъв срам-още не съм се записала в новата темичка  :oops: :oops: :oops:
Привет на всичкиии  :bighug:
Анмарче съжалявам за лелката мила,но нищо нов месец нов късмет  :balk_21:
Гардже стига бе душа с тези отпуски,ееей насита нямаш ти  :lol: :lol: :lol:
Искрее от уплаха ли е херпеса мила?Ако е така уплаши го и ти та да се маха  :lol:
Колинче  :balk_104:
Радостинче звучиш ми по-добре вече  :balk_21:
Вили всичко ще е наред на прегледа спокооойноооо  :)
Вики много добър подход относно кадването и неказването за процедурата :)
Десиииии какво става с тееб къде си мила-дано като се вяснеш да ни зарадваш.До къде стигна с процедурата,мини драсни два реда. :bighug:
Ох ще пропусна някой,извинетееее мееееееееееееееееееее


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #57 -: Август 18, 2009, 22:06:16 pm »
Вики , много се радвам за вас !
Наслади се на всеки един миг до появата на малкото човече !

Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #58 -: Август 19, 2009, 07:26:03 am »
Добро утро. Ей , браво- аз ли съм най ранобудна? Ех не мога да поднасям кафенце и закуска като вас / не зная как става с прикачането :oops:/. Нищо , ще изчакам някой да сервира. :P
Вики - поздравления за неказването. Споко, всичко ще е наред.
Колин - не е ли малко рано за пиш? :D
Искреее - не се притеснявай мила за херпеса. Ще мине.  :D
Радостинка - пожелавам ти бързо да ти мине настинката.
На всички ви едно голямо гуш от мен. Започвам отново да се трудя. :bighug: :bighug:
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-
« Отговор #59 -: Август 19, 2009, 07:43:18 am »
Добро утро! Русалке, не се притеснявай, ще се научиш, то и аз не мога кой знае колко, но... Е хайде на кафето, че отново ми е сънливо. Лек и спорен ден на всички.
ПП: Забравих за закусчица. Моля заповядайте :D :D :D
« Последна редакция: Август 19, 2009, 07:45:12 am от petqst »