0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #200 -: Август 23, 2009, 14:45:45 pm »
ninka 76 привет мила но аз не съм от Сф ,но тук има много момичета които сигурно ще се включат със съвет!
berche  не я пускай да дойде при теб оная мръсница аз ще я задържа при мен няколко дена да не щурее на ляво и надясно и после ще я пъдя ,че тя не е за понасяне!
deska_meska трябва да и измислим нещо наистина на тая червената да я прогоним за по 9 м ,че нема кой да ни пуска новата  темичка утре заради нея!
viki_vat мързелувай си на воля душко полага ти се !
vili_nik,  стискам палци всичко ще е наред
Айде после пак ще намина че нещо много тихо тук днес
[/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #201 -: Август 23, 2009, 16:08:49 pm »
Здравейте,ние вече се завърнахме от риболов,пък и тоя път добре се представихме.Прекарахме си страхотно и рибка си наловихме.
Оле гледам тук банда за унещожаване на червената вещица се заформя,айде присъединявам се и аз,сега имало мъртво вълнение давайте да я мятаме в морето.Пък междувременно всяка от нас да я гони с много секс от себе си,може пък да се уплаши гадината мръсна.
Пимпа,много се радвам че си се сетила за нас,все питаме Джинка за теб.
А питате кой ще пуска утре темата,ами аз бих помолила Пимпа да го направи,тя като видя двете чертички не можа да ни пусне тема,хайде моля те миличка пусни утре ти темичката,дано да провлачиш крачета.
Приятен остатък от неделята ви пожелавам.
« Последна редакция: Август 23, 2009, 16:59:03 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #202 -: Август 23, 2009, 16:37:05 pm »
Благодаря ти за отговора,че ние от почти 9 месеца опитваме за бебе,но няма резултат и не знам какво да правим :)
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #203 -: Август 23, 2009, 17:33:41 pm »
Момичета, резервирахме си квартирка, купихме  си билетчета за автобусчето и утре сутрин хайде за Приморскооо  :surfinga:...не съм решила още къде ще я давя оная с метлата- на Южния или на Северния плаж , но утре ще и е последния ден на гадината, после 9 м. няма да иска да ни се вясва.  Докато е с мене от морето няма да излизам, въздух няма да има, метличката на сто парченца ще счупяяяя. Ще я уморя за всички. Като се върна другата седмица много с +++++++  да ме изненадате. Няма да се стърпя и сигурно от там ще ви пиша, че много ще ми липсвате. :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #204 -: Август 23, 2009, 21:07:05 pm »
KOLIIN приятна почивка ти желая добре да се наспинкате с мъжо и много хубави плажчета да направите!
Маринче каква риба  ловихте и къде бяхте?
А аз утре ми е първия работен ден след отпуск - как ще зацепвам незнам!
Айде лека вечер на всички!
[/url]