0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #60 -: Август 19, 2009, 08:01:19 am »
Добро утро, дружки ...
Първо да не забравя да честитя рожденният ден на майката на Вики (нали днес каза, че е ?) и да й пожелая да си гледа очакваното внуче с огромна доза щастие. Ей, Вики после да ни кажеш как е приела изненадата. Наистина ще е страхотен, но и щастлив шок, че сте минали през още едно ин-витро и то без те да подозират  :wink: Представям си сълзите от щастие в очите й :)
Мерси за закуската на Петя - аз нещо наддадох 1 кило последния месец и ще трябва сега да се боря с него...Така, че по-полека с изкушенията  :wink:
Искре как е днес малката сладка джуничка  :lol: Скоро ще изчезне, а сега се "наслаждавай" на устни тип "силикон"  :lol: Нали не се сърдиш ? Аз, за да те развеселя и да те накарам да видиш и по-смешната страна на нещата :)  :biglove:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #61 -: Август 19, 2009, 08:13:42 am »
добро утро момичета :))
брей, ама големи сте ранобудки аз от рано съм на работа  изатова  рано се включвам, е ... рано, рано от 08.00 часа. хайде усмихнат ден и от мен  :P


*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #62 -: Август 19, 2009, 08:28:18 am »
добро утро и от мен!ПЕТЯ благодаря за кафенцето и закуската.ГАРДЖЕ неси сама мила и аз съм качила1-2 килца.ВИКИ представям си реакцията на твоето мамче това ще бъде най-прекрасния подарък да тие жива и здрава.ееех как ми се иска и аз да поднеса същия подарък и на моята майчица тя другата седмица тъкмо има и кръгла годишнина пък дано...пожелавам ви хубав и прекрасен ден :D
[/url]
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #63 -: Август 19, 2009, 08:30:27 am »
Добро утро, Сладкиши!
Мерси за компанията и за кафенцето.  :D
От закусчицата ще се въздържа, че и аз като Гарджето, нещо ...
Вики, да ти е жима и здрава мама!

Аз си чакам вещицата, ама нещо явно си е навехнала крака и куца бавно, бавно, или пък метлата й се е проскубала и бавно се придвижва  :lol: :lol: :lol:

Хубав Ден!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #64 -: Август 19, 2009, 08:53:59 am »
Хей маймункиии добро утро от мен "най секси муцунката"  :lol:
 Гарчееее ама найстина успя да ме развеселиш ти,то и аз са като се сетя мъжа ми вчера ме гледа и вика ама така с херписа джуджките ти вика как са застанали лека напред и подути , много сексапилна изглеждаш  :D
 Хубавото е че спряхме процеса на разтеж и оспя да хване коричка,поне знам че няма да стане по голям като предния път  :balk_602:
  petqst  - много мерси за кафенцето и закусчицата,то и аз съм натдала повечко килца от колкото трябва та ще се стягам,ама на тея филийки как да одържаааааа  :noevil:,пък мисля да почна малко с  :aerobik: :cross: :presi:.
 Викитооо -  да е жива и здрава майта ти  ::cake:: ,и немога и да си опиша колко ще бъде щастлива на този ден жената,дано всички успеем да зарадваме и наще някой ден  :cool: yahoo_17
 Радос - хайде скачай от леглото стига си боледувала лято е  :wink:,как си мила по добре ли се чувстваш?Стискам палци да се оправиш бързо че е мн гадно да си болен  :( :balk_21:
 Ами хайде стига съм писала лек и спорен ден на всички ви  :P
« Последна редакция: Август 19, 2009, 08:59:18 am от iskra.p.dimitrova »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #65 -: Август 19, 2009, 09:47:09 am »
Добро утро банда!
Мерси за пожеланията за моята мама! Тъй като живеем в двата противоположни края на България няма да мога да видя реакцията и, но пък мисля, че изненадата ще е голяма! Изпратила съм и снимка на бъдещото внуче по куриер - ще е голям купон  :D
А сега да почерпя за нейно здраве - да ми е жива и здрава още дълги години!!!



Да ви е сладко!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #66 -: Август 19, 2009, 09:52:35 am »
Вики честито мила ,жива и здрава и много щастлива.
За вас момичета нещо интересно-голям майтап. Успешен ден.
http://www.dnes.bg/ako%20shtete%20-%20vqrvaite/2009/08/18/tuniziika-e-bremenna-s-12-bebeta.76232
 
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #67 -: Август 19, 2009, 09:53:31 am »
Вики, да ти е живо и здраво майчето и още много, много години да ви радва и да се стяга в кръста, че има от сега нататък здраво да помага!!! Благодаря за почерпката!!! Да разкажеш после за реакцията от снимката на внучето!!!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #68 -: Август 19, 2009, 09:57:19 am »
Ех Викиииии направо ми се иска от някъде да надничам и да видя какво ще стане като пристигне куриер и тя види какво има вътре  :balk_46:
 Лелеее  goskata   тази жена ме изуми даже пък и естествено раждане да искаш  osi_15,браво дано са и живи и здрави всички 12 дечица  :? малко страшно звучи тази беойка  8O,дсано мине всичко както трябва/.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #69 -: Август 19, 2009, 10:06:44 am »
Ха-ха-ха, цели 12, а ние се борим за по 1.
Да са й живи и здрави и дано всичко мине добре! Аз знам, че не връщат повече от 4-5 ембриона, ама в Тунис кой знае какво правят докторите  8O
Вики, да разказваш за мама, бас ловя, че веднага щом отвори плика ще е на телефона хи-хи-хи
Да ви кажа, че на вещицата са й оправили метлата, явно има абонамент към добър сервиз, защото довтаса с 200 км/ч.  :lol: :lol: :lol:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #70 -: Август 19, 2009, 10:22:27 am »
Добро утро на всички.

Колийн, не е ли малко рано за тестче? Аз 3 теста препиках и все бяха отрицателни докато в крайна сметка кръвния не показа категорично положителен резултат. То вярно, че при мен овулацията е била доста късно (към 30ти ден), но все пак може да поизчакаш още някой и друг ден. :wink: Ние все пак още ще стискаме палци този месец! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Много усмивки и положителни емоции днес на всички!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #71 -: Август 19, 2009, 10:59:19 am »
Добър ден.Аз докато си работя вие тук се черпите а.Петя,благодаря за кафенцето и аз от закуската ще се въздържа ,че от стимул.както вече съм ви се оплаквала качих 2кг.и не щат нещо да се смъкват,че и двата са ми на д-то,ужас.Ама от събота като си купих степерчето активно спортувам,ще ги уморя няма къде да ходят.
Викенце,да е жива и здрава майка ти,завиждам ти за подаръка който й поднасяш.Ще ахне.
А къде се крие нашата прекрасна Веселуша,домъчня ми за нея.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #72 -: Август 19, 2009, 11:14:14 am »
Здравейте милички!

Аз започнах моята процерура Инвитро по дълъг протокол.
Нещата май не вървят добре. Първи ден пуснах ЛХ беше 2,6 , д-рката каза високо е и вкльчиха за два дни Декапептил .
Отделно фоликулите до вчера бяха или по точно беше само един  10 мм :(
Снощи получих силни болки , като пробождане , получих леко кървене.Днес на прегледа д-рката каз " това е нормално , получава се от стимулащията и от увеличаването на яйчниците  8O ".
Незнам доколко е така , защото смятам , че не е нормално да получиш кървене по време на стимулация , даже и сега имам зацапване . Увеличи ми дозата / 8 ден / - 400 ед. Пурегон пен.
А забравих днес видя 2 фол. по 7,5 мм. Малко се объркъх вчера 1 -10 мм , а днес 2 * 7,5 мм.
Все още не са пускали Е2 , обясниха че се пуска едва когато фол. станат над 15 мм. тогава се пуска.

А ми това е около мен , гледам да почивам и дано нещата да се оправят .
Ако някои може малко да помогне с инфо ще се радвам  :bighug:

Лек ден на всички !
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #73 -: Август 19, 2009, 12:03:27 pm »
desi_1982_7381 , задай си въпроса във форума за АРТ процедури.
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-
« Отговор #74 -: Август 19, 2009, 13:01:48 pm »
Вики, да ти е жива и здрава мамичката! Ех, всички ние, дай Боже, някой ден да зарадваме и нашите така. Иска ми се и аз да видя реакцията и - направо Суперски подарък. А и да не забравя, Благодаря за почерпката.
 
Ха-ха-ха, цели 12, а ние се борим за по 1.
Нещо недоумявам, как ще се получи по естествен начин, но....... Дано всичко е наред при тях. :D :D :D
« Последна редакция: Август 19, 2009, 13:03:59 pm от petqst »
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #75 -: Август 19, 2009, 13:35:20 pm »
Здравейте Кукундрелки :D
Гледам много добро настроение пада тука :D
Вики,да е жива и здрава майка ти,защото скоро ще е мн щастлива баба :D
Деси,успешна процедура :D
Анизкаа,де се губиш,душицо.... :(

пп Аз пък не мога да разбера що за експерименти си правят в Тунис
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #76 -: Август 19, 2009, 14:27:59 pm »
Да дам отчет!!!  :D
Мамчето получило колета! Първо казала на куриера, че се бърка, че е за нея и не познавала такъв адрес /аз го пуснах от офиса ми  :lol:/ и после естествено веднага ми звънна и каза - Мамо, това е най-хубавия подарък който можеше да получа! Как си? В кой месец си? Ама как стана? Ама кога е термина? и хиляди подобни въпроси! Казах и на никого още да не казва и така... :D Абе много се изненада и още май е шокирана... 8O
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #77 -: Август 19, 2009, 15:50:31 pm »
Еха, та кой ли на нейно място не би се шокирал - при такава хубава новина. :D :D :D
Викии, много се радвам за вас! Дано от сега на татък само добри новини да има за цялото ви семейство. :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #78 -: Август 19, 2009, 16:06:19 pm »
Днес е ден изпълнен само с хубави новини! Излязоха част от имунологичните изследвания - всичко ми е в норма!  :D Толкова се радвам! Дано само така да ми върви от тук нататък!
И да повлека крачета за всички вас! :blowingdust2:
« Последна редакция: Август 19, 2009, 16:07:59 pm от viki_vat »
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #79 -: Август 19, 2009, 16:10:40 pm »
Дано само така да ми върви от тук нататък!
И да повлека крачета за всички вас!
Дано, пожелавам ти го от все сърце!
А аз хооооооп под вирусчетата, хаха първа съм :D :D :D