0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #80 -: Август 19, 2009, 16:11:13 pm »
Дано, Вики!  :crossfingers: :cloud9:
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #81 -: Август 19, 2009, 16:21:43 pm »
Браво Вики, само така!  :D
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #82 -: Август 19, 2009, 17:45:17 pm »
Викиии, браво на теб,миличка!  :D
Дай Боже от тук нататък всичко е наред   :goodluck::crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #83 -: Август 19, 2009, 18:15:45 pm »
Вики всичко ще е наред, мила ... И страхотна изненада си направила на "бабчето"  :wink:
Анмар, какво е това сладурче в аватара ти ? Пожелавам ти скоро да гушнеш своето такова  :)
Деси, успешна процедура - скоро и ти да се похвалиш .. А в коя клиника ходиш, че нещо съм пропуснала май ? (Мара подробната, всичко да знае  :lol: )
 Ох, момичета в момента съм като циклоп - влезе ми крем в окото и едва гледам, люти, щипе ... то това ще е защото се посмях от сърце на джукичките на Искрето  :lol:
 Хубава вечер ви пожелавам. Не изпускайте последните топли вечери и си позволете една малка биричка  :blob10: (тази емотикона не я разбрах какво прави, но реших да я лепна и нея тук )  :lol: И да се отчета, че днес доста ядох и скоро килата съвсем ще нарастнат ...  :?
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #84 -: Август 19, 2009, 18:21:09 pm »

Анмар, какво е това сладурче в аватара ти ? Пожелавам ти скоро да гушнеш своето такова  :)

Това е Александра - на леля малкото съкровище. Има си кака - и тя ми е съкровище. На моята приятелка са. Малката се роди 1.700 кг, ама вече ми 2 годишна калпазанка
И на теб Гардже, на всички пожелавам здрави дечица
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #85 -: Август 19, 2009, 23:08:08 pm »
Здравейте милички :) Ето ме и мен. Още съм в отпуск, тъй като нещо не ми стигна почивката ;) Бяхме за 3 дни на планина, къпахме се в басейна и хоп слънчасахме. Падна едно повръщане едни температури. Но, вече отмина де, така че влизам сега и започвам да ви чета какви сте ги надиплили! :) Отивам да разглеждам снимките хиихх :)


*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #86 -: Август 19, 2009, 23:18:27 pm »
Рааааши, тъкмо се чудех къде се дяна  :D ? Другата среща да си на линия!
 :bighug:

Лека нощ, момичета!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #87 -: Август 19, 2009, 23:21:45 pm »
Анмарка, изгубих се, че нещо много задачки за през отпуската се натрупаха :)
Вие май само ти, Надеж, Ясмин и Калоян сте били, а? Много сте готини еййй! А ти какви крачета си извадила, не е истина!  8)

За другата среща съм на лице. :)

Лека и от мен



*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-
« Отговор #88 -: Август 20, 2009, 06:47:16 am »
Добро утро! Днес май съм мнооого ранобудна  :D Но това е защото ще си пускам хормони и микробиол. Уффф, ще ми вземат пак кръвчица :oops:
Дано само всичко да е ОК. Като взема резултатите ще се отчета.
А сега на кафенце, но без закусчица, че нещо корема ми е подут :(
Лек и спорен ден на всички

 :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Август 20, 2009, 06:48:56 am от petqst »
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #89 -: Август 20, 2009, 07:41:33 am »
Добро утро,мацета.

Моята отпуска свърши и вече съм на линия до следващата /пък дано тя да е за майченство/.
Петя,мерси за кафето,тези дни сигурно ще имам нужда по повечко за събуждане.
Усмихнат ден на всички!
П.П.Много ми липсвахте. :balk_21: :grouphug2:
« Последна редакция: Август 20, 2009, 07:44:02 am от cvete78 »
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #90 -: Август 20, 2009, 07:42:33 am »
Добро утро и от мен :)
Цвете, много са сладки тези котенца бееее  :P
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #91 -: Август 20, 2009, 07:44:25 am »
Добро утро :P

Лек и усмихнат ден на всички :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #92 -: Август 20, 2009, 08:04:24 am »
Ехаааа, имам си вече компания. Привет момичета! Аз току що се прибрах и да се отчета: Изследванията останаха за утре, че да не ме бодат два пъти, а и днес си пих кафенце, а за кръвната захар е трябвало да не пия и хапвам, но кой да пита?????
Е хайде отново - Спорен и усмихнат ден от мен. :D :D :D
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #93 -: Август 20, 2009, 08:08:19 am »
ех, че сте били ранобудни  :o
ами, добро утро и от мен, аз викам днес ще съм първа пък то ... май съм от последните  :P
спорен ден от мен и много усмивки :))


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #94 -: Август 20, 2009, 08:21:50 am »
Добро утро и от мен, хайде и аз вече да се запиша в новата (е вече не чак толкова нова темичка). Малко черни мисли ме бяха понападнали :( и затова не съм писала, ама вече май взе да ми се поразминава  малко.... :oops:
Ще сложа една закусчица......... абе ще сложа 2 закусчици за такива като мен, които трябва да смъкнем килца и за бремелинките, които трябва да хапват.....Заповядайте!!!


Весел и усмихнт ден ви желая слънчеви момичета!!!
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #95 -: Август 20, 2009, 08:55:31 am »
Добро Утро!
И кафенце и закуска - благодаря момичета!

Анизкоооооооо   :a_dog_01:

Хубав ден!
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #96 -: Август 20, 2009, 09:04:11 am »
Добро утро маймунки  :D !
 Аз днеска съм заредена с много положителна енергия  :P.
 Вчера ходихме на делфинариума и така съм се радвала,делфинчетата вече са 5 и едното е малко бебе,много хубаво шоу направиха  :cool: :balk_46:
 petqst  - дано всички резолтатчета са в норма  :goodluck: :crossfingers:,благодаря за кафенцето,с удоволствие ще си пийна  :coke:
 cvete78 - ех ама време беше да си дойдеш вече  :welcome_1: ,и ти на нас ни липсвашееееее  :bighug:
 anizi - никави черни мисли и отчаяние чее  osi_6,  :bighug:аз ще си взема от закусчицата за хора на диетка  osi_9
Гарчеееее -  как ти е оченцето мила,размина ли ? :balk_21:
Слънчев ,много красив и весел ден желая  :sunshine:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #97 -: Август 20, 2009, 09:04:53 am »
Днес е ден изпълнен само с хубави новини! Излязоха част от имунологичните изследвания - всичко ми е в норма!  :D Толкова се радвам! Дано само така да ми върви от тук нататък!
И да повлека крачета за всички вас! :blowingdust2:
Вики, поздравления за добрите резултати! И все така добри новини от теб да четем!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #98 -: Август 20, 2009, 09:12:48 am »
Добро утро,ранобуднички.Аз сега се излюпих,днес най-сетне се наспах и още щях да спя но в съседния блок някой си сваля остъклението на терасата и ми развали рахатлъка.
Благодаря за кафенцето пия го с кеф.Анизка,и на теб благодаря за плодовата закуска,знаеш ти какво обичам.Пък ако още веднъж чуя че се даваш на черни мисли ще ти се разсърдя да знаеш.Никакви такива,горе главата и напред,борбата продължава до постигане на целта,нали така.
Лек и пълен с усмивки и хубави преживявания ви желая.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нова августовска седмична тема пълна с +++++++/17.08-23.08/
« Отговор #99 -: Август 20, 2009, 09:34:36 am »
Рашиии, добре дошла миличкааа :)Освен слънчасването, как изкарахте?
Анизка мерси за закуската :)

И аз да се отчета - най-накрая предприехме по-сериозни стъпки и във вторник бях при д-р Янакиева. Сега трябва да пусна хормонални и ендокринологични изследвания, мъжо септември е на спермограма.
Пуснах вече нова микробилогия и в сряда излизат резултатите.
В петък съм на ендокринолог ( за първи път в живота ми). Тъй като той не е към клиниката на д-р Янакиева, а е към здравно-осигурителното дружество, към което се осигурявам, се чудя как най-мило да му обясня, че ми трябват всички изследвания на щитовидната жлеза, ТАТ, МАТ и хормоналните :? А не искам да казвам директно, защото не съм сигурна, че се поема лечение на безплодие. Събирам идеи, защото гинекологът към същото дружество не ми пусна хормонални изследвания :x
Както и да е - ако пък не ме пратят ще трябва да си ги платя, но по принцип ми се полагат.Офффф, много объркано стана.

[/url][/url]