0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Да откажем гадните цигари!
« Отговор #140 -: Април 02, 2006, 17:10:30 pm »
За мен най-големият зор е, че не мога да си измисля с какво да си уплътнявам времето. Ето днес например, неделя, къщата е на вили-мотовили /подреждам  :lol: / , все едно ураган е минал, но нещо не ми спори работата и се чудя какво да правя. Ако пушех, щях да съм почнала втората кутия сигурно. С цигарите си убивах времето. Отделно че така се разсънвах в събота и неделя. Час и половина, кафе, половин кутия цигари и нещо да шава по телевизора  :wink:
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

Да откажем гадните цигари!
« Отговор #141 -: Април 02, 2006, 23:22:27 pm »
Момичета преди година ги отказах с табекс за 3 месеца. Пропуших ги отново само защото през цялото време ми беше много нервно и постоянно мислех за цигари. Преди да ги откажа пуших по кутия на ден, след като започнах пак да пуша, пушех по половин на ден и с всеки изминал месец ги намалях. Сега започнах пак табекс, силно мотивирана съм този път да ги откажа за повече време. Сега по цял ден си нося телефона в ръка и не се чудя къде да си дяна ръцете  :wink:



Да откажем гадните цигари!
« Отговор #142 -: Април 02, 2006, 23:23:52 pm »
Забравих да напиша 4 ден без цигара



*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #143 -: Април 03, 2006, 07:46:36 am »
Здравейте момичета.Днес и аз мисля да почвам табекс и да се опитам да ги оставя!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Дано да успея!!Но ще го пия само 1 седмица защтото след великден правя инсе  и дано до тогава да се изчисти от организма. :lol:  :lol:  :lol:
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #144 -: Април 03, 2006, 08:39:23 am »
Цитат на: hari_77
Забравих да напиша 4 ден без цигара

Браво  :balk_47:
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #145 -: Април 06, 2006, 12:49:28 pm »
От около месец вече не пуша /и съпруга ми ги отказа заедно с мен/. Но от време на време сънувам, че го правя и ми е много гот. хехехе

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #146 -: Април 06, 2006, 14:12:44 pm »
Хи-хи, какви `димни ` сънища. :P На мене  месеци след като ги отказах ми се припушваше страшно.Устоях на порива. :D
Странното е, че преди дни, на разходка с кучо ми се прииска много да запаля една цигарка 8O /минаха вече 5 г откакто съм непушач/.
*

    skrita

  • ***
  • 226
  • Обичам послушни бебета
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #147 -: Април 06, 2006, 14:33:56 pm »
Изчетох темата на един дъх и....ми се допуши :dontknow:
Аз го правя от 3 години тайно... :oops: защото гаджето като ме хвана че го лъжа че пуша и ми посочи вратата.Пробвала съм Табекса.Освен неприятния вкус в устата нямаше ефект.Мисля че изпиването на една чаша вода вместо цигара е доста добър метод, а и се увеличава приема на течности.В някой случаи ЗНАЧИТЕЛНО!
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #148 -: Април 06, 2006, 16:00:01 pm »
СКрита, пушиш тайно 8O , не те ли хващат после?Издайническа е миризмата...много издайническа.../на 13 г дъвчех магданоз и кафе на зърна :oops: /
*

    skrita

  • ***
  • 226
  • Обичам послушни бебета
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #149 -: Април 06, 2006, 16:55:14 pm »
Ох, не ме е хващал.Или се прави, защото често като ме питат пушиш ли и той казва-само като ме няма :lol:
Ама много е гадно да пушиш.Миришеш на ...кофти.Вярно е че миризмата е издайнечиска.Той например пуши 1 цигара на 2 дни и ми се е случвало когато го целуна сутрин да усещам, че вечерта е пушил.
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #150 -: Април 06, 2006, 17:40:51 pm »
Здравейте,
От 2 месеца вече не пуша. Просто реших и край – повода беше поскъпването на цигарите – просто влязох в магазина и като видях колко пари трябва да дам за една кутия цигари... ужас, купих си бонбони и излязох. Имах мощна подкрепа и по скоро подбутване от мъжа ми, който отказа цигарите на 3 януари тази година, а преди това пушеше по 2 кутии на ден. Той го направи от инат, а аз заради това, което ми предстои...
Вече цигарите не ми липсват въобще и се чувствам много добре – сутрин се събуждам бодра и с чувство на чистота и младост.
Сега се опитвам да навия колкото се може повече хора около мен да спрат с вредния навик и успях с две колежки. Естествено има и такива, които ми казват – “Пуши ми се и ще пуша” или “Това е единственото ми удоволствие” – интересно и аз така разсъждавах преди... но сега разбирам, че това не е удоволствие, а само навик.
Много е лесно да го преодолеете!
 :wink:
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #151 -: Април 06, 2006, 19:28:49 pm »
Миси, като бивш върл комин/сега вече поизчистен от 5 годишен коминочистач :P / те поздравявам!!!Не ги подхващай пак!!
*

    aii

  • ***
  • 386
  • На мама чудото :)
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #152 -: Април 06, 2006, 19:42:43 pm »
Аз пък бях отказала цигарите от 10 год. и след проблемите около мен и зле приключилата ми бременност ги пропуших пак! :evil:
Е,не пуша както преди,но по 5 цигари ги докарвам!Решила съм пак да ги откажа! :P
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #153 -: Април 07, 2006, 00:24:40 am »
Цитат на: skrita
Изчетох темата на един дъх и....ми се допуши :dontknow:
Аз го правя от 3 години тайно... :oops: защото гаджето като ме хвана че го лъжа че пуша и ми посочи вратата.Пробвала съм Табекса.Освен неприятния вкус в устата нямаше ефект.Мисля че изпиването на една чаша вода вместо цигара е доста добър метод, а и се увеличава приема на течности.В някой случаи ЗНАЧИТЕЛНО!


Значи той пуши, пък на теб не дава, ех тези мъже!!! И моят все ме овиква като припаля, но това поне го разбирам - никога не е пушил и едва ли ще запафка тепърва и слава Богу.  Пък иначе сте абсолютно прави и сега като ми се случи да не съм пушила ден-два имам един хубав свеж дъх, едно ми е лекичко, но защо ли ги пропуших пак.  Но вие отказалите се, да не сте посмели!!! И аз ще да я прекратя тази гадост и отрова в най-скоро време
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #154 -: Април 07, 2006, 01:35:38 am »
И аз ще да я прекратя тази гадост и отрова в най-скоро време[/quote]

     За това се зари4ам всяка ве4ер,но като стана сутрин и усетя миризмата на прясно сварено кафе......е пропушва ми се пак  :roll:
*

    skrita

  • ***
  • 226
  • Обичам послушни бебета
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #155 -: Април 07, 2006, 10:49:04 am »
Аз понеже винаги съм наобратно :) като пушех цигари пиех по едно кафе цял ден.Цигарка-две глътки кафе и т.нКато ги спрях започнах да пия по 4-5 кафета, защото паузата за дръпване от цигарата я използвах за пиене на кафе.И чесно казано кафенцето ми е много по сладичко без цигара.
*
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #156 -: Април 07, 2006, 10:52:24 am »
Цитат на: kareliya
Цитат
И аз ще да я прекратя тази гадост и отрова в най-скоро време


     За това се зари4ам всяка ве4ер,но като стана сутрин и усетя миризмата на прясно сварено кафе......е пропушва ми се пак  :roll:


Спираш и кафето и цигарите.
Те нали си вървят в комплект....
Аромата на кафе и в мен предизвиква асоциации за цигара.
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


Да откажем гадните цигари!
« Отговор #157 -: Април 07, 2006, 10:54:42 am »
Аааааааааа, аз си пия кафе  :D
И даже ми е по-вкусно без цигара ;)
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #158 -: Април 07, 2006, 12:02:32 pm »
И аз си пийвам кафе и дори сега, като не пуша, като че ли вкуса му е по-приятен. Освен това откриваш, че има други удоволствия, които са много по-приятни от пушенето, например танци, разходки сред природата, плуване и т.н.
:aerobik:
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Да откажем гадните цигари!
« Отговор #159 -: Април 07, 2006, 12:33:04 pm »
Аз също предпочитам кафе без цигари, по-вкусно и ароматно ми е.  Обикновено пуша вечер, ако излизам.
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6