0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #860 -: Март 05, 2008, 20:15:58 pm »
fatalwoman,аз пих Табекс,имам 2 неуспешни опита ,но третият път успях.Но според мен не помагат толкова хапчетата колкото силата на мисълта.Аз вярвах че този път ще успея,мислех си как виждаш ли хапчетата ми помагат и така.
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #861 -: Март 07, 2008, 15:54:27 pm »
fatalwoman,аз пих Табекс,имам 2 неуспешни опита ,но третият път успях.Но според мен не помагат толкова хапчетата колкото силата на мисълта.Аз вярвах че този път ще успея,мислех си как виждаш ли хапчетата ми помагат и така.
Когато разбрах , че съм бременна спрях цигарите на мига ( само една вечер се изкуших и дръпнах двечки), така че волята ми проработва явно само при бременност. :wink:И алкохол не бях пила с изключение на по - малко от 100гр ракия и то по времето , когато все още се надявах да е станало чудото.Но сега съм много изнервена  и имам едни " фамилни обекти" дето ми късат нервите и само докато ги видя и паля...Имам чувството , че цигарките ми останаха единственото забавление и утеха...
А Табекса може ли да взаимодейства с някои лекарства , например аспирин протект.Ако не ти представлява трудност прочети в упътването.
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #862 -: Март 07, 2008, 19:07:05 pm »
така си мечтая за цигара :oops:какво е това чудо,не знам ще спре ли някога да ми се пуши
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #863 -: Март 07, 2008, 19:19:02 pm »
fatalwoman,аз хапчетата ги пих преди две години,и нямам листовка за да видя,ама виж в гугъла дали няма да има инфо,аз ако не забравя ще видя .
kit kat :balk_77:никакви цигари,дори и след като родиш ако можеш не ги започвай пак.Ако си ги спряла скоро е нормално да ти се припушва,с времето се свиква.
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #864 -: Март 08, 2008, 19:34:59 pm »
И аз ги отказах с Табекс  :balk_103:
Втора година непуша ,но понякога сядам до някой пушач да подишам  :lol:
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #865 -: Март 09, 2008, 13:14:22 pm »
Здравейте, и аз се присъединявам! Спирала съм ги с Табекс за месец и качване на 7 килца  :eating:- това ме демотивира и си пропуших пак. От вчера с половинката сме се разбрали да не пушим у дома и се надявам това да е първата стъпка към успеха.Той се справя по-добре от мен - изпуши само една на терасата а аз 5  :oops: Няма да изхвърлям пеплника за да ме яде съвестта. Пожелавам успех на всички  :bighug:
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #866 -: Март 09, 2008, 13:47:24 pm »
Здравейте, и аз се присъединявам! Спирала съм ги с Табекс за месец и качване на 7 килца  :eating:- това ме демотивира и си пропуших пак. От вчера с половинката сме се разбрали да не пушим у дома и се надявам това да е първата стъпка към успеха.Той се справя по-добре от мен - изпуши само една на терасата а аз 5  :oops: Няма да изхвърлям пеплника за да ме яде съвестта. Пожелавам успех на всички  :bighug:
Килцата се качват и после се свалят.Не е трябвало да пропушваш отново.При мен поне беше така.Но ако искаш да забременееш и да родиш здраво дете,мисля че тази мотивация би била по-добра!Успех каквото и да решиш! :D
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #867 -: Април 05, 2008, 22:01:16 pm »
УЖАСЕН НАВИК!     УЖАСЕН НАВИК!

ЗА ДА СЕ ОТКАЖАТ Е НАЙ-ВАЖНО ДА ИМАШ ВОЛЯ,ПОДКРЕПАТА НА ОКОЛНИТЕ И МОТИВАЦИЯ!КОГАТО ГИ СПРЯХ (ЗА ДВЕ ГОДИНИ,ЩОТО КАКТО ВЕЧЕ ПИСАХ ПАК ГИ ПОЧНАХ ЗАРАДИ ПРОБЛЕМИ) ГИ СПРЯХ,ЗАЩОТО МИ ПИСНА ДА ДАВАМ ПАРИ ЗА ОТРОВА И РЕШИХ ДА СИ ВЗЕМА КОМПЮТЪР НА ИЗПЛАЩАНЕ С ЦЕЛ ПАРИТЕ ВМЕСТО ЗА ЦИГАРИ ДА ОТИВАТ ЗА НЕЩО ПОЛЕЗНО И ВСЕКИ ПЪТ КАТО МИ СЕ ПРОПУШВАШЕ СИ КАЗВАХ:О НЕ ТРЯБВА ДА СИ ПРАВЯ ВНОСКИТЕ,А НЕ ДА КУПУВАМ ЦИГАРИ.
ТОВА МИ БЕШЕ МОТИВАЦИЯТА!СЕГА ПУША ПО КУТИЯ НА СЕДМИЦА И МИСЛЯ ДА СЕ МОТИВИРАМ С НЕЩО ДРУГО! 
ПРОБВАЙТЕ !
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #868 -: Април 11, 2008, 23:35:21 pm »
kit kat от колко време не пушиш? На мен около година след като ги спрях ми се пушеше, особено на маса с компания. Най-често като пиех и алкохол, но отдавна вече мина този период, явно е до време. Отказах ги от раз, без табекс и др. помагала, повече от инат :oops: Колкото повече време минаваше си казвах, ето издържала съм толкова време значи мога и още, ако запаля една и отиде цялата дисциплина. Преди това пробвах с намаляне - нищо не стана, все с идеята, че още една повече или по-малко няма да реши проблема.
fatalwoman и на мен след извънматочната ми беше критичен период, малко остана да пропуша пак, ама док ме стресна, че имало вероятност причината да е в цигарите, власинките в тръбата ставали лениви и май това ме спря.

Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #869 -: Април 11, 2008, 23:40:09 pm »
fatalwoman и на мен след извънматочната ми беше критичен период, малко остана да пропуша пак, ама док ме стресна, че имало вероятност причината да е в цигарите, власинките в тръбата ставали лениви и май това ме спря.
Не съм знаела , че има такава зависимост! Естествено , че цигарите са вредни за всяка една система от тялото на човека , но можеш ли да обясниш нещо повече за връзката им с власинките?
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #870 -: Април 11, 2008, 23:58:02 pm »
Не си спомням точно неговото обяснение :oops: Само това че в крайна сметка стават по-бавно подвижни, но на следващия преглед ако не забравя ще го питам отново.

*

    meri_djein

  • *
  • 47
  • това което не ни убива ни прави по силни
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #871 -: Април 13, 2008, 16:36:46 pm »
цигарите са гадно нещо но за жалост не мога да ги откажа пуша много малко по 3-4 на ден но......... все пак пуша.когато разбрах че съм бременна и при това че беше много чакано бебе ги спрях без да се замисля,не ми липсваха даже не се сещах за тях.Докато кърмих също не пуших но когато детето порасна и започнахме да излизаме(в къщи никога не се е пушило а и не бих подложила детето си на това)пак ги започнах защооо
Много ми е гадно издържах две години а сега пак ужасс.
Ден преди раждането си дете попитало Бог:Не знам защо ще се появя натози свят?Какво трябва да правя?Бог отговорил:Ще ти подаря ангел, който винаги ще е с теб.Той всичко ще ти обясни.Но как ще го разбирам, аз не знам езика на ангелите?Ангелът ще те научи на своя език.Той ще те пази.А как е името на този мой ангел?Не е важно как се казва, той има много имена.Ти ще го наричаш Мамо




любовта.url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=vesielina][/url]
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #872 -: Април 16, 2008, 16:17:56 pm »
Пьрвия пьт ги отказах за година,втория пьт ги намалих до минимум по 5-6 цигари на ден,за мен това е добре защото иначе си првя по 1кутия на ден.Сега пак искам но за сьжаление не мога,дори пуша повече в последно време,а да не говоря като седна на моабетче как вьрвят с  :balk_14: :balk_15:
http:
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #873 -: Април 16, 2008, 22:56:30 pm »
Момичета, искам да ви питам след като спряхте цигарите следващите месеци имахте ли много храчки и кашлица? Питам за да знам дали трябва да търся причината другаде или е нормално.
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #874 -: Април 16, 2008, 23:33:29 pm »
Пуки, аз в началото имах, но за кратко и по-скоро без кашлицата. Незнам дали е нормално. Ти от колко време не пушиш?

*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #875 -: Април 17, 2008, 00:21:58 am »
Пуки, аз в началото имах, но за кратко и по-скоро без кашлицата. Незнам дали е нормално. Ти от колко време не пушиш?

От 3 месеца.Много храчки отделям, а ми слушаха гърдите и не виждат проблем.Айде, кашлицата ми може да е и от алергията ми, и от рефлукса ми, ще остене загадка, но храчките?? 8O
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #876 -: Април 17, 2008, 01:21:31 am »
Напълно е възможно да е от цигарите. Понякога се отделят храчки по-дълго време.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    MALENA*

  • ***
  • 176
  • Смисълът на живота придава онова, което му липсва.
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #877 -: Април 18, 2008, 16:01:25 pm »
Аз не съм имала нищо, вече 5ти месец не пуша . Никога и не съм си представяла че толкова лесно ще ги оставя, сега не мога да понасям и някой да пуши до мен, става ми зле.

Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #878 -: Април 18, 2008, 18:47:17 pm »
Пуканка, аз само първите една-две седмици кашлех доста - явно дробовете ми се чистеха. Не пуша от 2 месеца и 3 седмици горе-долу. При мен пък друго излезе - пъпки по лицето - все някакви хормонални пъпки. Малко напълнях (с около 5 кг), но не съжалявам, защото бях мнооого слаба, чак анемична. Сега съм с нормално тегло.
Искам да ви благодаря, особено на Rouzi-Anna, защото вие сте виновниците (в най-най-най-добрият смисъл на думата) да откажа цигарите. След като видях, че другите могат, си казах: Е, мога и аз :)
Не съм пушила от 10/02/2014 (отказвам ги на сила)
*
Re: Да откажем гадните цигари!
« Отговор #879 -: Април 23, 2008, 10:03:37 am »
Да взема и аз да се запиша в отбора за отказване на цигарите.Аз съм пушачка от 18 годишна(това прави почти 20 години, тъй като тази година правя 38)Вярно, ме не пуша много погледнато- една кутия ми стига за два дни, но все пак пуша. Интересното е, че като започнаха да ми бият меногона за стимулация и не ми се пуши въобще(само по едно дръпване на два дена и се отвращавам).Дано да взема да устискам и да откажа цигарите.