0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Менструацията след направена биопсия не е по-различна от всеки друг месец.
При мен понякога зацапването е спирало за 2-3 дни, а друг път е продължавало по-дълго и е преминавало в цикъл.
Моят резултат от биопсията излезе-д-р Стаменов ми каза,че има какво да се прави по моята биопсия,да запиша час са 10-ти ден от МЦ за впръскване на някакво лекарство.След това пак биопсия. :(   Моля ви кажете какви парички да си наглася за това лекарство?
Момичета и на мен ми предстои биопсия през месец юни,доста ме е страх и не исках,но лекарката ми каза,че трябва да се направи преди да започнем опита.
Добро утро момичета.
Искам да ви попитам следното: в петък /утре/ съм на биопсия.
От няколко дни съм с простуда, имам болки в корема и яйчниците, разтройство. Не ми се мисли как ще правим тази биопсия.  8O Тази изстинка ще повлияе ли по някакъв начин на резултата? Какво да пия за болките? Не съм ходила на лекар защото мислех, че ще мине, но не би.
Ако яйчниците са възпалени /само предположение/ ще повлияе ли на резултата на биопсията? Те започнаха много да ме болят 2 дни преди пункция, в деня на пункцията също имах доста болки. И така до днес. Малко ме е страх.  :( Разбира се аз всичко ще си кажа на докторите утре, но исках и вас да ви помитам, да ми дадете някакъв съвет.
*
Здравейте,момичета.Имам един въпрос към вас,забравих да попитам вчера в клиниката....След поставяне на лекарство,в дните след това,да продължавам ли с Утрогестана до деня на биопсията?Ще съм ви благодарна ако можете да ми отговорите.
записвам се да ви следя, понеже и на мен ми предстои биопсия.
*
И аз се записвам в темата, и на мен ми предстои биопсия след Нова година.
Здравейте дами :-)
вчера и аз направих първата си биопсия при д-р Перси - каза ми да отида чак на 7-8 ден от следващия цикъл - нямало смисъл по-рано да научавам резултата...
искам да ви попитам, ако се налага да се слага лекарство след това парви ли се пак контролна биопсия?
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
*
Здравейте дами :-)
вчера и аз направих първата си биопсия при д-р Перси - каза ми да отида чак на 7-8 ден от следващия цикъл - нямало смисъл по-рано да научавам резултата...
искам да ви попитам, ако се налага да се слага лекарство след това парви ли се пак контролна биопсия?
Здравей! Контролна биопсия се прави задължително,мисля че беше два дни след лекарството.
благодаря, Пепси :-)
ще се измъча, докато си разбера резултата
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
дами, в мен възникна още 1 въпрос - в кой ден/поредица дни от МЦ се слага лекарството? и какво представлява лекарството - нещо, което се прави от кръв + други екстри ли?
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
*
има различни лекарства за повлияване на различните показатели, и може да са на различен ден от МЦ (10, два дена след ову и др.), а последното за което питаш е - РВМС - взема се венозна кръв в деня на ову, обработва се и в комбинация с Прегнил се поставя като лекарство два дена след овулацията.
По слънчевата страна на улицата
има различни лекарства за повлияване на различните показатели, и може да са на различен ден от МЦ (10, два дена след ову и др.), а последното за което питаш е - РВМС - взема се венозна кръв в деня на ову, обработва се и в комбинация с Прегнил се поставя като лекарство два дена след овулацията.
благодаря ти, Faith :-) искам да си обясня защо д-р Перси каза, че няма смисъл да си разбирам резултата от биопсията по-рано от 7-8 ден на МЦ
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
*
, моля, защото най-ранния момент за поставяне на люкарството е ден десети  :wink:
По слънчевата страна на улицата
има различни лекарства за повлияване на различните показатели, и може да са на различен ден от МЦ (10, два дена след ову и др.), а последното за което питаш е - РВМС - взема се венозна кръв в деня на ову, обработва се и в комбинация с Прегнил се поставя като лекарство два дена след овулацията.
благодаря ти, Faith :-) искам да си обясня защо д-р Перси каза, че няма смисъл да си разбирам резултата от биопсията по-рано от 7-8 ден на МЦ
защото ако се наложи да слагат лекарство, на 7-8 ми ден ще започнат да ти проследяват 0.
за съжаление не ми ок бипсията:( сега ще ми слагат лекарство и втора
дай Боже да се повлияя от него успешно
иначе имунологичните са ми перфектни
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн
Здравейте момичета, вие как си разбрахте резултата от биопсията - аз си записах час за 8 ден, но ми го отложиха за след 2 седмици. Тогава ще съм 24 ден и ще се побъркам. Има ли друг начин да разбера резултата и какво следва? На 24 ден, ако трябва процедури ще съм ги изпуснала този цикъл.
*
Момичета, моля за коментар:
резултата от едномертиална биопсия - всички параметри в норма без CD16-CD56b+NK cells - 31% при норма 40-60. Препоръчана терапия: Локална имуномодулация вариант 6 преди ЕТ.
Доктора каза, че преди едмбриотрансфера ще ми слагат лекарство и  толкова.
« Последна редакция: Март 25, 2013, 18:38:33 pm от ileto »
*
Здравейте момичета, вие как си разбрахте резултата от биопсията - аз си записах час за 8 ден, но ми го отложиха за след 2 седмици. Тогава ще съм 24 ден и ще се побъркам. Има ли друг начин да разбера резултата и какво следва? На 24 ден, ако трябва процедури ще съм ги изпуснала този цикъл.
Може да се обадиш в администрацията да питаш готов ли ти е резултата и ако е готов, да помолиш да ти занесат досието на лекар, който да ти се обади. Друг начин е да пратиш SMS на лекаря.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Здравейте момичета, вие как си разбрахте резултата от биопсията - аз си записах час за 8 ден, но ми го отложиха за след 2 седмици. Тогава ще съм 24 ден и ще се побъркам. Има ли друг начин да разбера резултата и какво следва? На 24 ден, ако трябва процедури ще съм ги изпуснала този цикъл.
как така ти отменят часа!? Супер странно ми се струва
да не би да те гласят за дълъг протокол?
Искам да ви питам при трансфер на 5 ден на кой ден след пункцията се слага лекарство?
Утре съм на 2 биопсия...
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече ...
Айнщайн