0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #80 -: Юли 13, 2009, 10:56:16 am »
Здравейте непушачки или тръгнали по тоя път момичета  :lol: ,аз също ще се присъединя към вас днеска ми е трети ден от както не съм палила и докосвала цигара  :lol:.Като цяло си мислих че ще е по трудно ,но за сега неизпитвам нужда да пуша, е разбира се ограничила съм се от кафенцата и заведенийцата.Успех на всички ви  :balk_46: .Това което ме притеснява е че ще стана 100 кила и май от тая темичка после ще отида в темичката за отслабване,как да се преборя с този никотинов глат?  :?
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #81 -: Юли 13, 2009, 12:45:29 pm »
Здравейте и от мен :D Присъединявам към вас.Вече 4 месеца не пуша и много се гордея със себе си защото 15 год. съм била активен пушач с около15-20 цигари на ден.Разбира се моят стимул е невероятен-живота който нося в себе си :wink:В началого изпитвах нужда да пуша ,но ми беше толкова лошо ,че като помиришех цигара и ми ставаше зле.Когато спря да ми е зле/в трети месец/никотинов глад при мен вече нямаше.Всичко се получи от самосебе си и разбира се стимула да запазиш живота по  сърцето  си!
Пожелавам на всички успех!
п.п.Това с качването на кг.след спиране на цигари според мен е само временно
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #82 -: Юли 13, 2009, 17:13:51 pm »
Здравейте момичета  :D Надявам се да приемате нови членове в ухаещата само на маргаритки темичка  :D
Пуша от 9 години че и малко повече май-лелееееее сега като го написах и си дадох сметка колко много време и цигари е това  :x :x :x последните години пушех по кутия на ден,а да не говорим ако изляза вечер  :drunk:  :lol: заминават още повече.Последните няколко години се замислях да ги спра и дори се опитвах но само за седмица две успявах.И накрая се успокоявах с думите" Е нищо като забременея тогава ще ги спра" Да ама не.Видях че и забременяването при мен няма да стане по лесния и нормален начин  :? и това ми успокоение за цигарите и бременността отпадна.В много моменти(най-вече когато виждах отрицателните тестове  :? и кофти "диагнози" ) съм си казвала-"Егати ще си пуша колкото искам-това ми е удоволствието"
И сега смея да твърдя че съм се взела в ръце и гордо се наричам НЕПУШАЧКА от две седмици  :balk_111:
Беше ми мнооого трудно и все още ми е трудно но се опитвам да се държа.И това с една две цигари-НЕЕЕЕЕЕ това значи провал.И така съм опитвала но не става,трябва изцяло да се спрат.
А от липсата на цигарка с кафенце сутрин имам други проблеми  :? :constipated: и сега търся подходящото за мен средство<защото да си призная нещото което може да ме накара да запаля цигара ще е това :? Естествено притеснявам се и от  :scale: но мсля като мине още малко време да се подложа и на някакъв режим на хранене.
Успех на всички.Трябва да се подкрепяме и да си даваме кураж  :bighug:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #83 -: Юли 13, 2009, 18:36:23 pm »
Анмар..... да ги спираш вече не само да четеш  :wink: :D

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #84 -: Юли 13, 2009, 22:49:27 pm »
Цитат
А от липсата на цигарка с кафенце сутрин имам други проблеми    и сега търся подходящото за мен средство<защото да си призная нещото което може да ме накара да запаля цигара ще е това  Естествено притеснявам се и от   но мсля като мине още малко време да се подложа и на някакъв режим на хранене.
Успех на всички.Трябва да се подкрепяме и да си даваме кураж 
Елинка,при мен имаше проблем с 00,питах в аптеката и ми казаха да пия чай Зърнастец,пият го и бременни.Пих го около 1 год.сутрин и вечер и проблема изчезна.Не пуша вече 7 год.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #85 -: Юли 14, 2009, 10:29:05 am »
Това с качването на килограми, май е само мит. Аз нали започнах и диета със спирането на цигарите. Спрях и биричката. Но после след две седмици упорство се поддадох на хранителен разврат :eat: ::cake::  :oops: Та от това качих две килца - от торти и бира на корем - сега пак се взимам в ръце и почвам да пазя диета;  А спорта... :veloergo: :dontknow:
Браво на elina0102 ! :wave:
zvezda03  и аз се гордея с теб!  :balk_47:
iskra.p.dimitrova дръж фронта! Първите няколко дни са най-трудни, а ти си ги минала! :balk_103: :balk_46:
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #86 -: Юли 20, 2009, 15:09:09 pm »
незнам момичета но като бях бременна се ввъздаржах и бях супер,но сега след трети аборт мисля само за успокоение и това са цигарите,за деня пуша две кутии,сега как да ги откажа
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #87 -: Юли 20, 2009, 15:46:01 pm »
незнам момичета но като бях бременна се ввъздаржах и бях супер,но сега след трети аборт мисля само за успокоение и това са цигарите,за деня пуша две кутии,сега как да ги откажа

според мен всичко е в главата. трябва да се "надъхваш" сама. измисли нещо което би повлияло на твоята психика. аз например започвам да си представям по възможно най-гадния начин как примерно сега като правим опити за бебче и яйцеклетката ми цялата е задръстена с никотин и как после от това нещо ще се получи читаво бебе....ми няма начин. и чета примерно статии, в които пише как извънматочна бременност може да се дължи на тютюнопушене по време на зачеването /аз имам една извънматочна и по време на зачеването пушех. спрях ги щом разбрах, че съм бременна и след това не съм пушила повече/ ей такива неща могат да помогнат. имай предвид, че дори ако си ги спряла няколко месеца преди да забременееш, пак може да оказват влияние. чувала съм, че се "изчистваш" след дотста време въздържание, така че сега е момента. отказвай ги и после действайте. успех!


Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #88 -: Юли 20, 2009, 16:40:06 pm »
(menche) знам че ти е трудно,но не мисля че гадните цигари успокояват.Това е до нагласа според мен.Две кутии цигари са си доста на ден.По-добре ги спри изведнъж и не се поддавай пак.Мисля че имат връзка и с абортите ти  :?
Джиджи и аз имах извънматочна бременност и също пушех тогава  :? след това и аз четох че цигарите може да причинят но как по какъв начин не мога да си го обясня.Абе по-добре да не го мисля и да не се обвинявам че.....


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #89 -: Юли 20, 2009, 19:57:14 pm »
аз си го обеснявам, че е нещо подобно както влиянието на цигарите върху кръвоносните съдове. кръвоносните съдове стават по-нееластични, все едно се калцират. може би се случва подобно нещо и с тръбите. пък и те нали все пак са и доста богато кръвоснабдени. знам ли. във всички слуаи знам, че цигарите са вредни за бебето, така че това е достатъчно за да ни даде стимул да ги откажем. поне при мен това работи. в момента дори като говоря за цигари и ми става гадно. понякога се чудя какво толкова съм им харесвала. сега като не пуша усещам някой пушач примерно като влезе в офиса. ужасно е. сигурно така съм воняла и аз преди  8O


Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #90 -: Юли 20, 2009, 21:33:47 pm »
Джиджии така сме воняли и ние  :x :x :x  :lol:
Важното е че това е зад гърба ни и сме осъзнали колко вредни са цигарите  :bighug:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #91 -: Юли 22, 2009, 15:23:57 pm »
Цитат
А от липсата на цигарка с кафенце сутрин имам други проблеми    и сега търся подходящото за мен средство<защото да си призная нещото което може да ме накара да запаля цигара ще е това  Естествено притеснявам се и от   но мсля като мине още малко време да се подложа и на някакъв режим на хранене.
Успех на всички.Трябва да се подкрепяме и да си даваме кураж 
Елинка,при мен имаше проблем с 00,питах в аптеката и ми казаха да пия чай Зърнастец,пият го и бременни.Пих го около 1 год.сутрин и вечер и проблема изчезна.Не пуша вече 7 год.


Това намерих за чая Зърнастец.Пише ,че може да предизвика аборт.
http://www.pharmacy-bg.com/search_herb.php?cmd=herb&id=55
« Последна редакция: Юли 22, 2009, 15:30:20 pm от Benit@ »
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #92 -: Юли 22, 2009, 15:37:51 pm »
Да така е може,затова бременни не го пият.


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #93 -: Юли 25, 2009, 17:07:29 pm »
Здравейте смели момичета! :) С това поне мога да се похваля. Не пуша вече около 4 години.И се чувствам прекрасно.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #94 -: Юли 27, 2009, 08:56:22 am »
Цитат
Това намерих за чая Зърнастец.Пише ,че може да предизвика аборт.
http://www.pharmacy-bg.com/search_herb.php?cmd=herb&id=55
Мале,пък на мен ми го препоръчаха като супер безвреден,ама преди 6 год.като нямах интернет да чета :oops:,че го и препоръчвам на хората,ужас.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #95 -: Юли 28, 2009, 16:46:46 pm »
Да вметна само, че не пуша вече от 48 дни! :bellydance:
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #96 -: Юли 29, 2009, 02:23:57 am »
Браво на теб, Harmony! Герой си ти, продължавай само така! Аз вече 5-ти месец не пуша и се чувствам супер добре :D Радвам се, че ги отказах!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #97 -: Юли 30, 2009, 16:54:14 pm »
 Здравейте момичета и аз съм от гадните пушачки  :oops: вече е време и аз да се присъединя към вас.Трудо ще ми е,ама стига толкова съм пушила.До сега не съм пробвала да ги откажа и за това мисля, че ще ми е трудно.Пуша най-вече с кафето и на маса с приятели, през другото време не се сещам за гадните цигари.
 Та, до сега съм на 5 цигри-а това си е постижиние за мен... от утре без тях ще пробвам да пия кафе.
 Успех на всички момичета, които се борят с гадния навик  :wink:
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #98 -: Юли 30, 2009, 17:26:12 pm »
silviy трябва повечко воля и ще успееш  :D
Аз да се изфукам с лентичката си  :lol:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #99 -: Юли 30, 2009, 21:51:15 pm »
Дръжте фронта момичета!  :balk_47: