0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #60 -: Юни 15, 2009, 13:31:57 pm »
Сега се чуствам превъзходно и се радвам на свеж дъх и лекота.
osi_9 osi_9 osi_9
напълно съм съгласна. и аз се чувствам така- все едно съм пречистена  :bubblebath:


!
« Отговор #61 -: Юни 16, 2009, 00:37:48 am »
Ами на мен ми е доста трудно все още. Пуши ми се на моменти много, но се инатя още повече. Вкъщи вече не мирише на фасове, свеж дъх  :D, котаракът ми се радва повече, щото не го тровя, имам повече свободно време, не качвам кг, защото пазя диета. Най-много ми липсва биричката вечер след работа с цигарките. Та затова и бирата спрях. Не излизам с познати на опасни за пропушване места. Изобщо тече времето - кашлям си от прочистване на дробовете, но сутрешното дране изчезна (нали ги намалих още преди две-три седмици). Дишам свободно! :ywoohoo: От шест дни не съм зависима от никотина!  :cheerleader: Само не бива да паля нито една цигара! На никаква цена! И нерватаме друса още  :lol:
*

    kame

  • *
  • 3
  • никога не се отказвай да бъдеш добър!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #62 -: Юни 16, 2009, 10:29:38 am »
Браво момичета :balk_46:И аз от 2 дена не съм пушила ГАДНИТЕ ЦИГАРИ и ви пожелавам :balk_50:Смятам че малките награди са полезни :balk_115:,а големите :babbycarrage:-да са скоро!!!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #63 -: Юни 16, 2009, 13:21:15 pm »
Браво на вас момичета!!!  :D :D :D
Да ви почерпя  :wink:

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: !
« Отговор #64 -: Юни 16, 2009, 21:34:11 pm »
Ами на мен ми е доста трудно все още. Пуши ми се на моменти много, но се инатя още повече. Вкъщи вече не мирише на фасове, свеж дъх  :D, котаракът ми се радва повече, щото не го тровя, имам повече свободно време, не качвам кг, защото пазя диета. Най-много ми липсва биричката вечер след работа с цигарките. Та затова и бирата спрях. Не излизам с познати на опасни за пропушване места. Изобщо тече времето - кашлям си от прочистване на дробовете, но сутрешното дране изчезна (нали ги намалих още преди две-три седмици). Дишам свободно! :ywoohoo: От шест дни не съм зависима от никотина!  :cheerleader: Само не бива да паля нито една цигара! На никаква цена! И нерватаме друса още  :lol:
Хармони, наистина страхотна мотивация имаш ! Продължавай в същия дух и ще успееш да се пребориш завинаги с този порок ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #65 -: Юни 17, 2009, 12:55:13 pm »
harmony , специално за теб


След месец ще получиш по- големи  :wink:
« Последна редакция: Юни 17, 2009, 12:57:33 pm от Надеж »

Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #66 -: Юни 17, 2009, 21:58:31 pm »
здравеите дами.аз съм нова и в момента темата с ГАДНИТЕ ЦИГАРИ е на 1-во място за мен.На Великден 19.04.09 запалих последната си цигара и се зарекох повече да не пуша.не знам вие как се чувствате,но аз сутрин се събуждам наспана,с бистро и ясно съзнание,а не като преди да се чудя къде съм и да не мога да се ориентирам  5-10 минути.ние от 2 год.се опитваме да забременеем,но не става.последните 5-6 месеца правих ову-тестове,които не засичаха овулация.откакто не пуша вече 2 месеца,имам положителни резултати от ову-тестовете.не знам дали е внушение или нещо друго,но сега имам надеждата ,че ще се получи в наи-скоро време.
успех на всички,които искат да се откажат от гадния навик.
а и когато много искаш бебче,мисълта за цигарите сама се изпарява.   
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #67 -: Юни 17, 2009, 23:42:59 pm »
Надеж благодаря ти! Точно навреме  :dance2: Вече мина седмица! Ще се справя май!
kadiata БРАВО! Подобрението може и да е от цигарите  :D Успех ти желая!
kame успер и на теб в отказването! Ти вече си непушач от два дни!  :wave:
Garga благодаря ти за оптимизма!
И БРАВО на всички непушачки! Да ставаме все повече и повече!  :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #68 -: Юни 18, 2009, 01:46:00 am »
harmony, като минат 2 седмици и вече не се сещаш изобщо - още толкова зор остава. А след втория месец практически си ги отказала. На мен ми бяха много трудни първите 3 дни само, а ти вече си ги издържала :) Поздравления!
*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #69 -: Юли 02, 2009, 01:41:47 am »
Хей, момичета, надничам по темичката,но никой не дава отчет :) спотайвате се нещо :wink:
harmony, как си дружке,удържаш ли фронта?
sixsens,чакам 9-ти да отбележим още един месец без цигари,нали? :)
Бъдете упорити!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #70 -: Юли 02, 2009, 11:10:50 am »
Ето ме! 22 дни вече не пуша! Пробвах и на рожден ден без дим: нищо не ми пречи да се забавлявам и без да се самоотравям през това време.
Аз мога всичко! osi_14
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #71 -: Юли 02, 2009, 11:50:02 am »
аз от януари не пуша. и друг път съм ги отказвала и ми е било много тежко. постоянно ги мислех и много ми се пушеше. сега незнам какво ми става. дали толкова съм се обсебила на тема бебе и това ме кара да ги мразя тия цигари, незнам, но е факт, че изобщо не ми се пуши. късмет на всички, които са отказали или си мислят да откажат цигарите!  osi_9


*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #72 -: Юли 02, 2009, 14:05:57 pm »
Ееее, супер harmony :cheerleader:,къде остана Надеж с наградките :wink:
Джиджи, и аз така :) :)
Продължаваме напред  :D
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #73 -: Юли 02, 2009, 15:34:25 pm »
Бяхме решили от понеделник пак да отказваме цигарите. За тези които не знаят, аз и моят приятел, сме ги отказвали около 10 пъти. Най-дългият период на отказване беше около 8 месеца. И накрая пак си пропушваме... :oops: Та, в неделя си казахме, че това са последните цигари които палим. Да, ама не! Снощи, седейки на по биричка, решихме че ще си купим цигарки, сега даже палвам последната  :oops:
Ще ги спрем някога, ама кога... :BangHead:
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #74 -: Юли 02, 2009, 16:17:22 pm »
Rositka, не се отчайвай, мила! Ще ги спрете, когато сте готови. Аз по-нагоре писах по този въпрос. Доскоро, макар че адски силно искам бебе, си признавам, че не исках да спра цигарите, просто не бях готова. Чувствах се гузна, виновна и глупава, нооо това беше положението. Сега вече съм готова и ги спрях. Дойде момента без да се усетя. Така ще стане и при вас, само не се отказвайте. Успех!

Meci и аз чакам 9-ти  :lol: Чак не мога да повярвам, че не пуша вече почти 4 месеца 8O И най-хубавото е, че не ми се пуши. Много рядко се сещам, сякаш никога не съм пушила 8O

Моят съпруг ги отказа преди 3 години, просто ей така, не искаше да пуши вече. И от тогава само ме тормози да ги спирам и аз :lol: Постоянно мрънкаше, че много пуша и т.н. Сега ги спрях, ама той по навик, от време на време пак ми опява :lol: И един ден ми вика: "Мило, нали като забременееш и родиш, после няма да пропушиш пак?" :lol: И честно да ви кажа, момичета, аз не знам отговора на този въпрос :oops: Надявам се, че няма да пропуша пак един ден. Ноооо, нека да стигна дотам, ооо, един път да успея и да стигна до там... хич няма да ми пука за цигарите! :D

Така че, милички, дерзайте и успех!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #75 -: Юли 12, 2009, 20:33:59 pm »
harmony , браво миличка
ето това е за теб  :wink:

(крилцата стават все по-големи  :wink: )

sixsens, браво и на теб мила и на всички които са успели  :D
това е за вас


А пушачките ...... успех и дано имате достатъчен стимул да ги спрете  :wink:


*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #76 -: Юли 12, 2009, 20:58:18 pm »
Здравейте, момичета! Как върви отказването на цигарите :lol:
Meci, честит юбилей - 4 месеца! Сигурна съм, че удържаш фронта. Браво на нас,пу пу, да не ни е уруки :D Ще ги преборим тия гадни цигари, знам аз!!!!
Дами, не се отказвайте, дерзайте и ще успеете!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #77 -: Юли 12, 2009, 21:09:30 pm »
Аз още се държа.
*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #78 -: Юли 13, 2009, 01:33:38 am »
И аз така, преминавам през всичко без цигари. Пия кафенце, пия винце, ядосвам се, радвам се, трудя се, почивам си, плача си, щастлива съм и всичко това без цигари :)
Много съм горда със себе си :)
sixsens, мерси мила,подобно,да си призная само да захапя от поредния месец и се хваля,че не пуша вече пет месеца/като в случая/ :wink: :)така ми се вижда още по-стимулиращо :)
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #79 -: Юли 13, 2009, 10:06:30 am »
Браво момичета! :wave: И аз вече минах един месец! На 10.07.09. Вече тече втори месец (два дни от него). Все по-лесно става непушенето, но да си призная честно все още ми се припушва отвреме навреме. И то най-много когато ми е скучно.  :dontknow:
Затова внимавам да не скучая  :lol: